Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні340
mod_vvisit_counterВчора797
mod_vvisit_counterЦього тижня2614
mod_vvisit_counterМинулого тижня4414
mod_vvisit_counterЦього місяця14375
mod_vvisit_counterМинулого місяця18895
mod_vvisit_counterAll days875063

Online (20 хв. тому): 17
Ваш IP: 54.162.164.86
,
Now is: 2017-11-22

Засідання "Школи молодого методиста"

Нехай живе самоосвіта в усіх галузях!

Лише ті знання міцні і цінні, які ви здобули самі,

спонукані власною пристрастю.

Всяке знання має бути відкриттям,

зробленим вами самими”.

Ян Амос Коменський

 

21 листопада 2016 року відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося  засідання Школи молодого методиста на тему: «Підготовка педагогічних працівників до самоосвітньої діяльності як складова їх професійного зростання». На засіданні були присутні педагоги-початківці закладу.

Детальніше...

 

Вміємо танцювати сучасні танці

У листопаді 2016 року у місті Львові відбувся Відкритий фестиваль-конкурс сучасної хореографії «Супер денс».

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Пропонуємо вашій увазі!

 

«Сурми звитяги» покликали юних хмельничан до Львова

У першій декаді  листопада 2016 року у Львові відбувся XVІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги».
У заході взяли участь представники з Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Чернівецької областей, міста Києва та нашої області.

Детальніше...

 

Навчальний семінар «Поняття «інформаційна культура» та «інформаційна компетентність» педагога».

День, у який ви не дізналися для себе

нічого нового, минув даремно.

Н. С. Станіславський.

На сьогоднішній день позашкільна освіта перебуває в постійному оновленні і вимагає від педагогів новаторських ідей, новітніх підходів в організації роботи. Питання формування інформаційної культури та інформаційної компетентності має високу актуальність в сучасній позашкільній освіті. Сучасний педагог має мислити гнучко, нестандартно, уміти адаптуватися до швидких змін умов життя. А це можливо лише за умови високого рівня професійної компетентності, наявності розвинених професійних здібностей таінформаційної культури.

Детальніше...

 

Регіональний збір лідерів учнівського самоврядування у Ярмолинцях

25 жовтня 2016 року Ярмолинеччина радо зустрічала гостей. Саме в цей день лідери та координатори учнівського самоврядування з’їхалися на регіональний збір.
Однією із найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини  із природою. Важливим аспектом у вирішенні проблем збереження природних ресурсів є екологічне виховання підростаючого покоління. Саме тому лідери Ярмолинеччини обрали темою засідання «Екологічне виховання як засіб формування культури особистості».

Детальніше...

 

Перемога в Ужгороді

З 28 по 31 жовтня у м.Ужгороді відбувся Міжнародний Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс». Організатори фестивалю – Український державний центр позашкільної освіти, Закарпатський 8 обласний центр дитячої та юнацької  творчості «Падіюн». Захід відбувся з метою підтримки, розвитку, популяризації в широких колах дитячої та молодіжної творчості, підвищення професійної майстерності юних артистів.

Детальніше...

 

Натхнення Хортиці дарує перемогу

4 З 28 по 30 жовтня Запорізьким міським Палацом дитячої та юнацької творчості спільно з Українським державним центром позашкільної освіти відбувся Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс народної хореографії «Натхнення Хортиці». До участі у фестивалі запрошувалися дитячі та юнацькі колективи, ансамблі народного танцю, вокально-хореографічні колективи та окремі учасники загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів з областей України.

Детальніше...

 

«Адреса дитинства –гра» відзначила переможців

З 27 по 29 жовтня у м.Запоріжжя відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства-гра».

Детальніше...

 

Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

4 27 жовтня 2016 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки було проведено обласний конкурс змагання з радіоелектронного конструювання.

Детальніше...

 

Обласний семінар-практикум директорів обласних позашкільних навчальних закладів

25 жовтня 2016 року стало ключовою датою для директорів позашкільних навчальних закладів Хмельниччини, яких поєднала довгоочікувана творча зустріч у Іванковецькому навчально-виховному комплексі Хмельницького району.
Метою семінару-практикуму є науково-методичний супровід і прогнозування професійного розвитку педагогічних, управлінських кадрів позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Делегація керівників позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області відвідала Хмельницьку область з метою обміну досвідом

З 17 по 20 жовтня 2016 року керівники позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області побували у Хмельницькій області з метою обміну досвідом роботи позашкілля.
Захід пройшов за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, відділу освіти Деражнянської районної державної адміністрації, управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, відділу освіти, молоді та спорту Летичівської районної державної адміністрації, дирекції Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості, Дунаєвецького Будинку творчості школярів, Деражнянського районного Будинку творчості дітей та юнацтва та Кам'янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості.

Детальніше...

 

Засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків  конструювання повітряних зміїв

З метою підвищення професійного рівня, творчої активності керівників гуртків конструювання повітряних зміїв та залучення їх до вирішення проблем оновлення навчально-виховного процесу в гуртках даного напряму 20 жовтня 2016 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків конструювання повітряних зміїв на тему: «Розвиток і самореалізація вихованців у процесі творчої діяльності в гуртках конструювання повітряних зміїв».

Детальніше...

 

Технології етнокультурної спадщини Славутчан

27 жовтня 2016 року на базі Славутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків  фольклорного жанру загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на тему: «Технології  успадкування етнокультурної спадщини дітьми». В семінарі взяли участь представники 10-ти районів, 3 міст та 3 об’єднаних територіальних  громад області.

Детальніше...

 

 

У колі друзів «Сонячного зайчика»

З 21 по 23 жовтня у Запоріжжі відбувся VІІІ Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик». У фестивалі взяли участь 70 молодих авторів-виконавців і поетів віком від 6 до 21 року з Дніпропетровської, Донецької, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської, Хмельницької та Харківської областей. За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хмельниччину представляла   Івахова Анастасія, студентка І курсу Хмельницького музичного училища ім. В. І. Заремби, яка стала дипломантом у номінації «За вишуканість вибору репертуару». Під час конкурсу панувала атмосфера зустрічі у колі давніх друзів.

Детальніше...

 
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея