Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні549
mod_vvisit_counterВчора814
mod_vvisit_counterЦього тижня4837
mod_vvisit_counterМинулого тижня3333
mod_vvisit_counterЦього місяця13424
mod_vvisit_counterМинулого місяця24902
mod_vvisit_counterAll days1109606

Online (20 хв. тому): 7
Ваш IP: 54.80.219.236
,
Now is: 2018-09-21

В рамках відзначення Року дитячої творчості 28 травня 2013 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Славутської міської станції юних техніків проведено обласні змагання учнівської молоді та юнацтва з судномодельного спорту (моделі до 600 мм).

Судномоделювання є одним з найцікавіших напрямків науково-технічної творчості.

Детальніше,,,

 

З метою активізації розвитку та популяризації авіамодельного спорту, зросту спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва, підведення підсумків гурткової роботи, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості, 21 травня 2013 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва проведені обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі).

Детальніше,,,

 

Відповідно до Плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 22-23 травня 2013 року на базі Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

Детальніше,,,

 

Рік дитячої творчостії

15 травня 2013 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Кам’янець-Подільської філії було проведено обласний конкурс юних фотолюбителів «Ми – діти України!».

Детальніше,,,

 

Рік дитячої творчості

20 та 22 травня 2013 року працівники Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відвідали огляди-конкурси в містах Хмельницькому та Нетішині.

Детальніше,,,

 

Рік дитячої творчості

15 травня 2013 року Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів огляди-конкурси у місті Кам’янці-Подільському та Кам'янець-Подільському районі.

Детальніше,,,

 

Рік дитячої творчості

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів  13 та 14 травня Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено огляди-конкурси у Чемеровецькому та Хмельницькому районах.

Детальніше,,,

 

Рік дитячої творчості

26 квітня 2013 року, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості,  у Старокостянтинівському районі відбувся обласний етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

Детальніше,,,

 

В рамках відзначення Року дитячої творчості 23 квітня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласні відкриті змагання з повітряних зміїв.

Детальніше,,,

 

Рік дитячої творчості

В рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді  24 квітня 2013 року провів огляд-конкурс художньої самодіяльності у Старосинявському районі.

Детальніше,,,

 

Увага!!!

28  травня 2013 року на базі Славутської міської станції юних техніків будуть проведені обласні  змагання учнівської молоді та юнацтва з судно модельного спорту (моделі до 600 мм).

 

З 17 по 20 квітня 2013 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський конкурс з початкового технічного моделювання учнів молодшого шкільного віку.

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді продовжує проводити обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності у районах та містах Хмельницької області.19 квітня 2013 року огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів відбувся у Полонському районі.

Детальніше,,,

 

На виконання  плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2013 рік з метою вивчення та поширення досвіду роботи керівників гуртків інформаційно-комунікаційних технологій  17 квітня 2013 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» було проведено виїзне засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків інформаційно-комунікаційних технологій на тему: «Сучасні технології навчання інформатики».

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді продовжує проводити обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності у районах та містах Хмельницької області. 17 квітня 2013 року огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів відбувся у Красилівському районі.

Детальніше,,,

 
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея