Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні168
mod_vvisit_counterВчора531
mod_vvisit_counterЦього тижня2178
mod_vvisit_counterМинулого тижня4832
mod_vvisit_counterЦього місяця12636
mod_vvisit_counterМинулого місяця24872
mod_vvisit_counterAll days1061142

Online (20 хв. тому): 9
Ваш IP: 54.162.128.159
,
Now is: 2018-07-18

В рамках відзначення Року дитячої творчості 23 квітня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласні відкриті змагання з повітряних зміїв.

Детальніше,,,

 

Рік дитячої творчості

В рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді  24 квітня 2013 року провів огляд-конкурс художньої самодіяльності у Старосинявському районі.

Детальніше,,,

 

Увага!!!

28  травня 2013 року на базі Славутської міської станції юних техніків будуть проведені обласні  змагання учнівської молоді та юнацтва з судно модельного спорту (моделі до 600 мм).

 

З 17 по 20 квітня 2013 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський конкурс з початкового технічного моделювання учнів молодшого шкільного віку.

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді продовжує проводити обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності у районах та містах Хмельницької області.19 квітня 2013 року огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів відбувся у Полонському районі.

Детальніше,,,

 

На виконання  плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2013 рік з метою вивчення та поширення досвіду роботи керівників гуртків інформаційно-комунікаційних технологій  17 квітня 2013 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» було проведено виїзне засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків інформаційно-комунікаційних технологій на тему: «Сучасні технології навчання інформатики».

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді продовжує проводити обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності у районах та містах Хмельницької області. 17 квітня 2013 року огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів відбувся у Красилівському районі.

Детальніше,,,

 

16 квітня 2013 року за сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося навчання лідерів учнівського самоврядування «Позивні літа: організація літнього відпочинку учнів у пришкільному таборі з денним перебуванням», організатором якого став Новоушицький районний будинок дитячої творчості.

Детальніше,,,

 

16 квітня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації відбулось обласне свято-конкурс писанкарства «Подільська писанка»!

Детальніше,,,

 

Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою обміну досвідом роботи органів учнівського самоврядування 11 квітня 2013 року на базі Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості проведено семінар-практикум координаторів районних/міських рад учнівського самоврядування на тему: «Методологія формування соціальної активності дітей та учнівської молоді через діяльність учнівського самоврядування».

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльності творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.11 квітня 2013 року у Славутському районному будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Славутського району, в тому числі і Берездівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.

Детальніше,,,

 

В рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.9 квітня 2013 року у Новоушицькому  міському будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Новоушицького району, в тому числі і Новоушицької спеціальної загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи-інтернат.

Детальніше,,,

 

Згідно графіка проведення огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності 5 квітня 2013 року у Деражнянському районі відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, в тому числі і Вовковинецької школи-інтернат.

Детальніше,,,

 

3 квітня 2013 року у Летичівському районі відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Детальніше,,,

 

У місті Хмельницькому з 27 по 29 березня 2013 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом».  У фестивалі взяли участь 223 учасники з 15 регіонів України: Вінницької, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, областей та АР Крим.

Детальніше,,,

 
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея