Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні166
mod_vvisit_counterВчора531
mod_vvisit_counterЦього тижня2176
mod_vvisit_counterМинулого тижня4832
mod_vvisit_counterЦього місяця12634
mod_vvisit_counterМинулого місяця24872
mod_vvisit_counterAll days1061140

Online (20 хв. тому): 9
Ваш IP: 54.162.128.159
,
Now is: 2018-07-18

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності, виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 22 березня 2013 року у Ізяславському районному Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, в тому числі і шкіл-інтернатів.

Детальніше,,,

 

В рамках відзначення Року дитячої творчості 20 березня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласні змагання  учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльності творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 20 березня 2013 року у Дунаєвецькому культурно-мистецькому центрі відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльності творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 15 березня 2013 року у Шепетівському міському будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Шепетівського району.

Детальніше,,,

 

Відповідно до Плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 12 березня 2013 року на базі Радіотехнічної школи товариства сприяння обороні України відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної радіотелеграфії.

Детальніше

 

5 березня 2013 року на базі 15 Гарнізонного будинку офіцерів міста Хмельницького відбувся обласного фестиваль читців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, присвячений Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!».

Детальніше,,,

 

Увага!!!

З 15 по 30 квітня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  буде проведено обласний заочний конкурс  «Космос. Людина. Духовність.».

 

26 лютого 2013 року на базі Кам’янець-Подільської станції юних техніків проведено відкриті змагання з автомодельного спорту (трасові моделі).

Детальніше,,,

 

Процес розвитку сучасного суспільства ставить перед педагогічними працівниками позашкільних навчальних закладів досить гострі критерії та вимагає активної діяльності в новому середовищі і постійного самовдосконалення.

Детальніше,,,

 

 

На виконання  плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2013 рік з метою вивчення та поширення досвіду роботи керівників гуртків з декоративно-ужиткового мистецтва 21 лютого 2013 року на базі Чорноострівського навчально-виховного комплексу Хмельницького району було проведено виїзне засідання методичного об’єднання керівників гуртків з декоративно-ужиткового мистецтва на тему: «Роль декоративного мистецтва у вихованні дітей».

Детальніше,,,

 

12 лютого 2013 року у місті Житомирі відбувся ІV Всеукраїнський  літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів-інтернаціоналістів «Розстріляна молодість». Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді відрядив для участі у цьому конкурсі вихованок Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості Рулу Анастасію та Русіну Анну.

Наші учасниці повернулися з дипломами лауреатів.  Рула Анастасія в числі кращих отримала грамоту переможця.

 

 

19 лютого 2013 року на базі Хмельницького навчально-виховного комплексу № 2 відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків радіоелектронного та радіотехнічного конструювання на тему «Сучасні комп’ютерні програми в роботі гуртка радіоелектронного конструювання».

Детальніше,,,

 

13 лютого 2013 року на базі 15 Гарнізонного будинку офіцерів міста Хмельницького відбувся обласний фестиваль оркестрів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. У конкурсі взяли участь 18 оркестрових колективів з 13 районів та 2 міст області.

Детальніше,,,

 

12 лютого 2013 року на базі Кам’янець-Подільської станції юних техніків проведено засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків судномоделювання на тему: «Розвиток творчої активності вихованців гуртка судномоделювання».

Детальніше,,,

 
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея