Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні535
mod_vvisit_counterВчора814
mod_vvisit_counterЦього тижня4823
mod_vvisit_counterМинулого тижня3333
mod_vvisit_counterЦього місяця13410
mod_vvisit_counterМинулого місяця24902
mod_vvisit_counterAll days1109592

Online (20 хв. тому): 8
Ваш IP: 54.80.219.236
,
Now is: 2018-09-21

16 квітня 2013 року за сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося навчання лідерів учнівського самоврядування «Позивні літа: організація літнього відпочинку учнів у пришкільному таборі з денним перебуванням», організатором якого став Новоушицький районний будинок дитячої творчості.

Детальніше,,,

 

16 квітня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації відбулось обласне свято-конкурс писанкарства «Подільська писанка»!

Детальніше,,,

 

Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою обміну досвідом роботи органів учнівського самоврядування 11 квітня 2013 року на базі Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості проведено семінар-практикум координаторів районних/міських рад учнівського самоврядування на тему: «Методологія формування соціальної активності дітей та учнівської молоді через діяльність учнівського самоврядування».

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльності творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.11 квітня 2013 року у Славутському районному будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Славутського району, в тому числі і Берездівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.

Детальніше,,,

 

В рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.9 квітня 2013 року у Новоушицькому  міському будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Новоушицького району, в тому числі і Новоушицької спеціальної загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи-інтернат.

Детальніше,,,

 

Згідно графіка проведення огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності 5 квітня 2013 року у Деражнянському районі відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, в тому числі і Вовковинецької школи-інтернат.

Детальніше,,,

 

3 квітня 2013 року у Летичівському районі відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Детальніше,,,

 

У місті Хмельницькому з 27 по 29 березня 2013 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом».  У фестивалі взяли участь 223 учасники з 15 регіонів України: Вінницької, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, областей та АР Крим.

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності, виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 22 березня 2013 року у Ізяславському районному Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, в тому числі і шкіл-інтернатів.

Детальніше,,,

 

В рамках відзначення Року дитячої творчості 20 березня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласні змагання  учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльності творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 20 березня 2013 року у Дунаєвецькому культурно-мистецькому центрі відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльності творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 15 березня 2013 року у Шепетівському міському будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Шепетівського району.

Детальніше,,,

 

Відповідно до Плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 12 березня 2013 року на базі Радіотехнічної школи товариства сприяння обороні України відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної радіотелеграфії.

Детальніше

 

5 березня 2013 року на базі 15 Гарнізонного будинку офіцерів міста Хмельницького відбувся обласного фестиваль читців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, присвячений Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!».

Детальніше,,,

 

Увага!!!

З 15 по 30 квітня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  буде проведено обласний заочний конкурс  «Космос. Людина. Духовність.».

 
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея