Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні379
mod_vvisit_counterВчора873
mod_vvisit_counterЦього тижня3330
mod_vvisit_counterМинулого тижня6845
mod_vvisit_counterЦього місяця18105
mod_vvisit_counterМинулого місяця31070
mod_vvisit_counterAll days1188471

Online (20 хв. тому): 16
Ваш IP: 3.82.24.132
,
Now is: 2018-12-19

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді продовжує проводити обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності у районах та містах Хмельницької області.19 квітня 2013 року огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів відбувся у Полонському районі.

Детальніше,,,

 

На виконання  плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2013 рік з метою вивчення та поширення досвіду роботи керівників гуртків інформаційно-комунікаційних технологій  17 квітня 2013 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» було проведено виїзне засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків інформаційно-комунікаційних технологій на тему: «Сучасні технології навчання інформатики».

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді продовжує проводити обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності у районах та містах Хмельницької області. 17 квітня 2013 року огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів відбувся у Красилівському районі.

Детальніше,,,

 

16 квітня 2013 року за сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося навчання лідерів учнівського самоврядування «Позивні літа: організація літнього відпочинку учнів у пришкільному таборі з денним перебуванням», організатором якого став Новоушицький районний будинок дитячої творчості.

Детальніше,,,

 

16 квітня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації відбулось обласне свято-конкурс писанкарства «Подільська писанка»!

Детальніше,,,

 

Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою обміну досвідом роботи органів учнівського самоврядування 11 квітня 2013 року на базі Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості проведено семінар-практикум координаторів районних/міських рад учнівського самоврядування на тему: «Методологія формування соціальної активності дітей та учнівської молоді через діяльність учнівського самоврядування».

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльності творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.11 квітня 2013 року у Славутському районному будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Славутського району, в тому числі і Берездівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.

Детальніше,,,

 

В рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.9 квітня 2013 року у Новоушицькому  міському будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Новоушицького району, в тому числі і Новоушицької спеціальної загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи-інтернат.

Детальніше,,,

 

Згідно графіка проведення огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності 5 квітня 2013 року у Деражнянському районі відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, в тому числі і Вовковинецької школи-інтернат.

Детальніше,,,

 

3 квітня 2013 року у Летичівському районі відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Детальніше,,,

 

У місті Хмельницькому з 27 по 29 березня 2013 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом».  У фестивалі взяли участь 223 учасники з 15 регіонів України: Вінницької, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, областей та АР Крим.

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності, виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 22 березня 2013 року у Ізяславському районному Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, в тому числі і шкіл-інтернатів.

Детальніше,,,

 

В рамках відзначення Року дитячої творчості 20 березня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласні змагання  учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльності творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 20 березня 2013 року у Дунаєвецькому культурно-мистецькому центрі відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Детальніше,,,

 

З метою активізації та розвитку самодіяльності творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків, в рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості у районах та містах Хмельницької області триває обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 15 березня 2013 року у Шепетівському міському будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Шепетівського району.

Детальніше,,,

 
Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея