Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні773
mod_vvisit_counterВчора834
mod_vvisit_counterЦього тижня773
mod_vvisit_counterМинулого тижня6609
mod_vvisit_counterЦього місяця20864
mod_vvisit_counterМинулого місяця31085
mod_vvisit_counterAll days1444260

Online (20 хв. тому): 23
Ваш IP: 3.227.233.6
,
Now is: 2019-08-25

Мозаїка мистецтв Хмельницького району

Під таким гаслом 21 лютого 2019 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Гвардійської, Лісовогринівецької, Розсошанської, Олешинської сільських об’єднаних територіальних громад та Хмельницького району.

Детальніше...

 

Огляди художньої самодіяльності стартували

Заклади освіти Городоччини першими, у цьому році, розпочали щорічний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності.

19 лютого Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у Городоцькій міській, Сатанівській селищній об’єднаних територіальних громадах та Городоцькому районі.

Детальніше...

 

Кращих юних дослідників області визначено

         Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Участь у шкільних та районних наукових товариствах Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.     Саме Мала академія наук об’єднує таких розумних і талановитих юнаків та дівчат! Головним показником досягнень юних дослідників є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів.

Детальніше...

 

Свою творчість присвятили подвигу воїнів України

13 лютого у Житомирському академічному музично-драматичному театрі   ім. І.А. Кочерги    пройшов    Х Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів «Розстріляна молодість».

Фестиваль проводиться з метою військово-патріотичного виховання молоді, вшанування подвигу воїнів України, мужності та героїзму під час виконання військового обов’язку, привернення уваги суспільства до проблем ветеранів війни, воїнів України, солдатських та офіцерських вдів, матерів, дітей.

Детальніше...

 

«За сонячним колесом» відтворювалися

звичаї та традиції рідного краю

12 лютого 2019 року у приміщенні Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль фольклорних колективів «За сонячним колесом» закладів загальної середньої та позашкільної освіти, у якому взяли участь 24 фольклорних колективи (понад 480 вихованців) з 8 районів, 6 міст та 10 об’єднаних територіальних громад області.

Детальніше...

 

Творчий звіт педагогів-позашкільників

«Ми навчаємось для того, щоб удосконалювати себе»

(Конфуцій)

Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму.

Детальніше...

 

Хмельничани серед кращих

З 2 по 3 лютого 2019 року у м.Києві відбувся III Всеукраїнський фестиваль-конкурс із спортивних бальних танців «Кубок України - етап Кубку світу - 2019». Захід проводився з метою розвитку та популяризації спортивних танців серед дітей та молоді, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом. На паркеті змагалися колективи з різних міст України, учасники фестивалю-конкурсу намагалися перевершити один одного у фантастичних танцювальних постановках.

Детальніше...

 

ЗИМОВИЙ ВЕРНІСАЖ – 2019

30 січня 2019 року у Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва відбулося відкриття обласної виставки художніх виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва – членів Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Хмельницької міської народної художньої студії «Рукотвори» під назвою «Зимовий вернісаж - 2019».

Детальніше...

 

Обласна підсумкова нарада директорів закладів позашкільної освіти

Відповідно до плану роботи Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за участі Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації 31 січня 2019 року була проведена обласна нарада директорів закладів позашкільної освіти на тему: «Підсумки роботи закладів позашкільної освіти області з науково-технічного, художньо-естетичного та соціально-реабілітаційного напрямів у 2018 році. Завдання на 2019 рік».

Детальніше...

 

Положення

про обласний заочний конкурс портфоліо з відеоматеріалами

«Педагогічний досвід освітян»

ПЕРЕГЛЯНУТИ

 

Щедрі нагороди «Різдвяної зіроньки»

З 17 по 20 січня у місті Мукачеві Закарпатської області відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька».

Захід проходив з метою підтримки, розвитку та популяризації вокального мистецтва, збагачення юних виконавців естрадної пісні новими творчими здобутками.

Традиційно до участі у конкурсі долучилися і вихованці нашої області.

Детальніше...

 

«Різдвяні канікули» стали незабутніми

З 11 по 13 січня 2019 року у місті Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули». Конкурс був організований та проведений Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини.

Детальніше...

 

ВЕСЕЛА КОЛЯДА ВІД ВИХОВАНЦІВ ЯРМОЛИНЕЧЧИНИ!

З колядою до Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді завітали вихованці Ярмолинецького будинку творчості дітей та юнацтва 10 січня 2019 року.

Детальніше...

 

 

Змагались МАНівці Ярмолинеччини

Ярмолинецький будинок дитячої та юнацької творчості завжди був і є центром підтримки дитячої творчості, нових ідей. Саме тут молодь набуває нових якостей, формується як інтелектуально розвинена, творча особистість. Важливу роль в цьому процесі відіграє наукове учнівське товариство «Паросток» так, як тут займаються виявленням та підтримкою обдарованої молоді, залучають її до науково-дослідницької та експериментальної роботи. Одним із дієвих методів такої роботи з обдарованою молоддю є щорічний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, що допомагає кожному учаснику здобути практичні навички логічно висловлювати свої думки, формує вміння відстоювати власну думку та виробляє активну громадянську позицію.

Детальніше...

 

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея