Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні136
mod_vvisit_counterВчора377
mod_vvisit_counterЦього тижня136
mod_vvisit_counterМинулого тижня6546
mod_vvisit_counterЦього місяця20944
mod_vvisit_counterМинулого місяця33029
mod_vvisit_counterAll days1503325

Online (20 хв. тому): 5
Ваш IP: 100.24.122.228
,
Now is: 2019-10-20

Розмаїття робіт вихованців Хмельниччини!

З 26 по 28 березня 2019 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації відбулась обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Виставка-конкурс проводилася з метою виявлення художньо-обдарованих дітей, підтримки та популяризації їх творчості з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.

Детальніше...

 

Рідний краю, ми твоє майбутнє

Під таким гаслом Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у Старосинявській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Детальніше...

 

Творчий звіт художньої самодіяльності Волочищини

 

28 березня 2019 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Волочиського району, Волочиської міської, Війтовецької та Наркевицької селищних об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

 

Ми - діти твої, Україно!

27 березня 2019 року у приміщенні Шатавського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колегіум» Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Маківської селищної об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

 

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція

«Комп’ютерні системи та мережні технології»

 

28 березня 2019 року у місті Києві, в рамках ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Комп’ютерні системи та мережні технології» Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Національним авіаційним університетом, вперше для здобувачів освіти 9-11 класів було проведено секцію «Мережні інформаційні технології». У роботі конференції брали участь близько 30 старшокласників із 14 областей України.

Детальніше...

 

Атестація - це мотивація до фахового й особистісного зростання кожного

педагогічного працівника

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися.

Сенека

25 березня 2019 рокув Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії, присвячене праці колег, які довгі п’ять років йшли до цієї головної події – атестації.

Атестація – важливий етап в житті кожного педагога. Вона розкриваєдинаміку професійного росту, демонструє майстерність, стає підсумкомнаполегливої професійної діяльності.

Детальніше...

 

Ми-разом!

Під таким гаслом 19 березня 2019 року у місті Нетішині відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, який проходив у Палаці культури.

Детальніше...

 

«В серці моє дитинство!»

Під таким гаслом 21 березня 2019 року року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у Білогірському районі та Білогірській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Детальніше...

 

Країна дитинства

18 березня 2019 рокуХмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведенообласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у Летичівській та Меджибіжській селищних об’єднаних територіальних громадах.

Детальніше...

 

Дитинство в сонячних долонях

15 березня Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у Красилівській та Антонінській об’єднаних територіальних громадах.

Детальніше...

 

Проведено засідання науково-методичної ради 
Хмельницького обласного центру науково-технічної 
творчості учнівської молоді

18 березня 2019 року під головуванням директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г. Гончарука відбулось засідання науково-методичної ради.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Створення виховного простору для формування у вихованців ціннісного ставлення до себе.

Детальніше...

 

 

Новоушицький краю наш милий!

Під таким гаслом 05 березня Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади та Новоушицького району.

Детальніше...

 

Інформація про підсумки проведеної обласної заочної

виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді

“Наш пошук і творчість - тобі, Україно!”

Зразки саморобних ігор та іграшок, історичні моделі, космічна та сільськогосподарська техніка, прилади радіоелектроніки та електротехніки - всі ці яскраві експонати створили неперевершену атмосферу у виставковій залі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, де з 11 по 28 лютого 2019 рокубуло проведено обласну заочну виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!” (далі - виставка-конкурс). Метою заходу було залучення дітей до науково-технічної творчості, підведення підсумків роботи технічних гуртків, пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, а також раціоналізації та винахідництва.

Детальніше...

 

Весна дитячих мрій на Шепетівщині

01 березня 2019 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Грицівської, Ленковецької, Судилківської сільських об’єднаних територіальних громад та Шепетівського району.

Детальніше...

 
Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея