Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні505
mod_vvisit_counterВчора587
mod_vvisit_counterЦього тижня2510
mod_vvisit_counterМинулого тижня4625
mod_vvisit_counterЦього місяця10073
mod_vvisit_counterМинулого місяця24315
mod_vvisit_counterAll days1205803

Online (20 хв. тому): 13
Ваш IP: 100.24.46.10
,
Now is: 2019-01-16

Переконлива перемога юних митців Хмельниччини!


Традиційно, один раз на рік, Український державний центр позашкільної освіти проводить найпотужніший, найяскравіший захід, який збирає роботи талановитих дітей та молоді України – Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Цьогоріч на виставці було представлено 2008 робіт вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти з усіх куточків України. Роботи були подані у 22 техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Дуже радіють і пишаються своїм тріумфом юні митці та їх наставники з Хмельницької області.

Хмельниччина отримала очікувану перемогу здобувши І командне місце, отримавши 116 призових місць, з них: 31 – І, 43 – ІІ та 42 – ІІІ місць, це становить 221 бал (для порівняння ІІ командне місце здобула  Чернігівська область, отримавши 79 призових місць, з них: 25 – І, 20 – ІІ та 33 – ІІІ місць, це становить 148 балів).

Детальніше...

 

Вісті з районів, міст

Мистецтво – спосіб єднання людей!

         Мистецтво є одним із засобів єднання людей!  І дійсно,  виставка керівників гуртків образотворчого та декоративно прикладного мистецтва Камянець-Подільського районного Будинку школяра,яка відбулася 8 серпня у Виставковій залі К-ПДІМ-З, зібрала значну кількість поціновувачів прекрасного, об’єднаних  спільною метою - поринути у світ прекрасного, у світ мистецтва!

         У колективі Будинку школяра працює багато творчих та креативних вчителів, але в експозиції виставки «Мистецьке розмаїття Кам’янеччини», представлені роботи найактивніших та найталановитіших, вихованці яких є постійними переможцями обласних та всеукраїнських мистецьких конкурсів.

         З метою презентації творчості керівників гуртків широкому загалу,  методистом районного Будинку школяра Юлією Степанюк, було організовано колективну виставку, на якій зібрані розмаїття кольорів, технік і вподобань.

        Зачаровували  глядачів чудові прикраси з бісеру, створені руками талановитої майстрині Анастасії Юрчак.  Робота з бісером непроста і нелегка, вона вимагає терпіння, уваги, акуратності, зосередженості. Але ця кропітка діяльність неможлива без тонкого розуміння краси, витонченого смаку і любові.  

      

Детальніше...

 

Юні науковці Хмельницького територіального відділення МАН знову Президентські стипендіати!

Манівці Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, теперішні студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Хмельницького національного університету - стипендіати Президента України:

Детальніше...

 

На березі моря зібралася «Єдина родина»

У місті Очакові Миколаївської області на базі санаторію «Борисфен» відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина». Захід проходив у 2 етапи.

У першому етапі взяли участь поціновувачі хореографічного, декоративно-ужиткового, прикладного, образотворчого мистецтва та фольклору з Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Хмельницької областей. Представляли нашу область у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» вихованці Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості Дячук Аліна та Гуніченко Єва (керівник О. Колотова). Дівчата у другій молодшій віковій категорії отримали дипломи: Аліна – І, Єва – ІІІ ступеня.

Детальніше...

 

Вітаємо призерів Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (кордові моделі) (ІV ранг)!

З 11 по 17 червня 2018 року у м. Києві на базі спортивного комплексу ТСОУ України «Чайка» відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (кордові моделі)V ранг).

Хмельницьку область представляла збірна команда філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (м. Кам’янець-Подільський) та Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва під керівництвом керівника команди Сергія Кащука та тренера Геннадія Соколова.

Детальніше...

 

ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ І ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ: ПОЛЬСЬКА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА

З 12 по 15 червня 2018 року Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Академією творчого вчителя (Центр вдосконалення вчителів) в освітніх закладах м.Отводська та в Центрі науки «Коперник» (республіка Польща) проведено семінар-практикум керівників обласних Малих Академій Наук учнівської молоді.

Детальніше...

 

Панорама педагогічних досягнень

Зробити творчу думку і творчу

працю могутнім засобом формування

нової людини – в цьому полягає суть

педагогічної майстерності

В.О. Сухомлинський

Методичну роботу, спрямовану на дієву допомогу педагогічним працівникам у реалізації актуальних завдань розвитку позашкільної освіти, удосконалення й підвищення  професійної майстерності, активізацію творчого потенціалу керівників гуртків – координують методисти.

Детальніше...

 

Проведено підсумкове засідання науково-методичної ради 
Хмельницького обласного центру науково-технічної 
творчості учнівської молоді

04 червня 2018 року під головуванням директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.Гончарука відбулось підсумкове засідання науково-методичної ради.

Детальніше...

 

Вітаємо Гаєвську М.В. з відзнакою МОН України – «Відмінник освіти»!!!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 147-к,  з метою відзначення педагогічних працівників за сумлінну та багаторічну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти»:

   Гаєвську Марію Володимирівну – заступника директора з навчально-методичної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України;

       Щиро вітаємо із нагородою та бажаємо нових професійних досягнень!

 

Основа успіху – пошук і творчість…

... якщо ви хочете спонукати кого-небудь до активної дії,

... розбудіть в ньому яке-небудь бажання.

Хто здатний це зробити, - за того весь світ.

Гаррі Оверстрит

24 травня 2018 рокувідповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося  заключне в 2017/2018 н.р. засідання Школи професійної майстерності на тему: «Вивчення передового педагогічного досвіду».

Детальніше...

 

Зіркову хвилю 2018 представила Чемеровеччина

У травні 2018 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чемеровецького району, Чемеровецької селищної об’єднаної територіальної громади та Гуківської сільської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

 

Талант і творчість – неповторна сила

Під таким гаслом 17 травня 2018 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освітиу Славутському районі, Берездівській та Ганнопільській селищних об’єднаних територіальних громадах.

Детальніше...

 

Самоцвіти талантів

Під таким гаслом 14 травня 2018 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Гуменецької селищної об’єднаної територіальної громади Кам’янець-Подільського району. Огляд-конкурс художньої самодіяльності розпочався із виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Було представлено понад 100 робіт у всіх техніках, згідно Положення. Вихованцями гуртків було проведено 5 майстер-класів.

Детальніше...

 

Заключний огляд-конкурс у Шепетівці

«Платформа творчості» під такою назвою Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено фінальний обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Шепетівки.

Детальніше...

 

Мама – ім’я життя на землі

Під таким гаслом відбувся обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Славути.

Детальніше...

 

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея