Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1225
mod_vvisit_counterВчора1351
mod_vvisit_counterЦього тижня6589
mod_vvisit_counterМинулого тижня9562
mod_vvisit_counterЦього місяця16151
mod_vvisit_counterМинулого місяця35563
mod_vvisit_counterAll days1565287

Online (20 хв. тому): 21
Ваш IP: 3.231.212.98
,
Now is: 2019-12-12

Дивосвіт дитячих талантів Віньковеччини

05 квітня 2019 року у приміщенні Віньковецького районного будинку культури Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Віньковецького району.

Детальніше...

 

Заняття мобільно-консультаційного пункту в Хмельницькому

7 квітня 2019 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді були організовані та проведені заняття мобільно-консультаційного пункту на базі Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу.

Детальніше...

 

Інсталяції самоврядування – цікавий світ змін для лідерів

04 квітня 2019 року у м. Шепетівка зібрались лідери та координатори учнівського самоврядування під час проведення регіональних зборів на тему «Інсталяції самоврядування». У заході взяли участь представники з Ізяславського, Славутського, Шепетівського районів, міст Нетішин та Славута, Берездівської, Ленковецької сільських об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

 

Ідеї Василя Сухомлинського в сучасному освітньому просторі

«Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненим, найдорожчим, що є в житті, – з людиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров’я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя» – цими словами великого педагога Василя Олександровича Сухомлинського розпочалися педагогічні читання «Виховання громадянина і патріота у творчій спадщині Василя Сухомлинського», які традиційно проходять у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді на початку весни.

Детальніше...

 

Світ врятує любов

02 квітня 2019 року під таким гаслом Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді  проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Славути.

Детальніше...

 

Творимо себе – творимо Україну!

Під таким гаслом пройшов регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування, який відбувся 27 березня 2019 року у молодіжній столиці України-2019 – м. Кам’янці-Подільському. У заході взяли участь представники Кам’янець-Подільського району, Чемеровецької, Слобідсько-Кульчієвецької, Новоушицької, Маківської, Колибаївської, Гуменецької, Дунаєвецької міської, та селищної ОТГ, Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та представники міської ради старшокласників «Нова Ґенерація Лідерів».

Детальніше...

 

Нові знання – нові та цікаві форми роботи!

28 березня 2019 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласне методичне об’єднання  координаторів учнівського самоврядування на тему: «Новітні методи роботи з лідерами учнівського самоврядування». На захід з’їхалися координатори із усіх територіальних одиниць області, загальна кількість становила 48 осіб.

Детальніше...

 

У Хмельницькому відбувся фестиваль гумору

29 березня 2019 року в Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль читців-гумористів «Веселинка», в якому взяли участь близько 70 конкурсантів з 9 районів, 6 міст, 20 об’єднаних територіальних громад. Також до участі у фестивалі долучилися учні Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради та вихованці Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Детальніше...

 

Розмаїття робіт вихованців Хмельниччини!

З 26 по 28 березня 2019 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації відбулась обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Виставка-конкурс проводилася з метою виявлення художньо-обдарованих дітей, підтримки та популяризації їх творчості з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.

Детальніше...

 

Рідний краю, ми твоє майбутнє

Під таким гаслом Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у Старосинявській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Детальніше...

 

Творчий звіт художньої самодіяльності Волочищини

 

28 березня 2019 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Волочиського району, Волочиської міської, Війтовецької та Наркевицької селищних об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

 

Ми - діти твої, Україно!

27 березня 2019 року у приміщенні Шатавського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колегіум» Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Маківської селищної об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

 

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція

«Комп’ютерні системи та мережні технології»

 

28 березня 2019 року у місті Києві, в рамках ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Комп’ютерні системи та мережні технології» Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Національним авіаційним університетом, вперше для здобувачів освіти 9-11 класів було проведено секцію «Мережні інформаційні технології». У роботі конференції брали участь близько 30 старшокласників із 14 областей України.

Детальніше...

 

Атестація - це мотивація до фахового й особистісного зростання кожного

педагогічного працівника

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися.

Сенека

25 березня 2019 рокув Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії, присвячене праці колег, які довгі п’ять років йшли до цієї головної події – атестації.

Атестація – важливий етап в житті кожного педагога. Вона розкриваєдинаміку професійного росту, демонструє майстерність, стає підсумкомнаполегливої професійної діяльності.

Детальніше...

 

Ми-разом!

Під таким гаслом 19 березня 2019 року у місті Нетішині відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, який проходив у Палаці культури.

Детальніше...

 
Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея