Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні244
mod_vvisit_counterВчора267
mod_vvisit_counterЦього тижня511
mod_vvisit_counterМинулого тижня3781
mod_vvisit_counterЦього місяця15690
mod_vvisit_counterМинулого місяця24836
mod_vvisit_counterAll days996657

Online (20 хв. тому): 12
Ваш IP: 54.198.164.83
,
Now is: 2018-04-23

Всеукраїнська нарада з питань позашкільної освіти

25 жовтня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась Всеукраїнська нарада з питань позашкільної освіти (далі – Всеукраїнська нарада) за участю представників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних державних адміністрацій, керівників державних та обласних закладів позашкільної освіти, представників МОН України та Інституту модернізації змісту освіти.

Від Хмельницької області у Всеукраїнській нараді взяли участь Фіярська Світлана Ігорівна – начальник відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення  Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, яка ділилась досвідом успішної практики реалізації місцевими органами влади державної політики в частині позашкільної освіти на Хмельниччині та Гончарук Григорій Макарович – директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Всеукраїнську нараду відкрила Середницька Алла Дмитрівна – начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОН України. У своєму виступі Алла Дмитрівна зазначила про введення нового термінологічного поняття «спеціалізована освіта» як невід’ємного складника системи освіти, а також про інші нововведення в частині позашкільної освіти, що передбачає Закон України «Про освіту».

 Кононенко Юрій Григорович – директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України,  наголосив на важливості розвитку та модернізації позашкільної освіти в Україні, а також на докорінних змінах в змісті та системі освіти загалом, які передбачає нова освітня реформа.

Учасники Всеукраїнської наради обговорили нормативно-правове забезпечення позашкільної освіти в Україні, зокрема ст. 14 Закону України «Про освіту».

 З метою оновлення та покращення існуючої нормативно-правової бази в сфері позашкільної освіти, заступник директора департаменту правового забезпечення – начальник відділу нормативної роботи та правової експертизи МОН України – Сич Олександр Володимирович оголосив про створення робочої групи при МОН України щодо розробки нового проекту Закону України «Про позашкільну освіту в Україні».

Представники Інституту модернізації змісту освіти МОН України розповіли про програмно-методичне забезпечення позашкільної освіти.

Крім цього, обговорено зміну системи контролю за якістю надання освітніх послуг та створення в майбутньому нового органу державної влади з питань контролю якості освіти та розглянуто питання фінансово-економічних відносин у сфері освіти, зокрема ст. 78 Закону України «Про освіту» в частині державного сприяння розвитку позашкільної освіти шляхом надання відповідних освітніх субвенцій.

В свою чергу директори державних центрів позашкільної освіти: Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді          (В.В. Вербицький), Національного центру «Мала академія наук»              (О.В. Лісовий), Українського державного центру позашкільної освіти          (Г. А. Шкура), Українського державного центру туризму і краєзнавства   (С.В. Неділько) прозвітували про діяльність ввірених їм закладів, та відзначили позитивну роботу Департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея