Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні240
mod_vvisit_counterВчора767
mod_vvisit_counterЦього тижня1719
mod_vvisit_counterМинулого тижня4832
mod_vvisit_counterЦього місяця12177
mod_vvisit_counterМинулого місяця24872
mod_vvisit_counterAll days1060683

Online (20 хв. тому): 6
Ваш IP: 54.224.17.157
,
Now is: 2018-07-17

Обласне методичне об’єднання для керівників гуртків авіамоделювання

та конструювання повітряних зміїв

21 листопада відбулось обласне методичне об’єднання для керівників гуртків авіамоделювання та конструювання повітряних зміїв на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва на тему: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі керівників гуртків авіамоделювання та конструювання повітряних зміїв», адже у сфері освіти все більше уваги приділяється інформаційним технологіям навчання.

В роботі обласного методичного об’єднання взяли участь 15 керівників гуртків конструювання повітряних зміїв та 9 керівників гуртків авіамоделювання

із 6 міст: Кам’янець-Подільського, Славути, Хмельницького, Шепетівки, Старокостянтинова, Нетішина, 8 районів: Віньковецького, Деражнянського, Кам’янець-Подільського, Старокостянтинівського, Ізяславського, Красилівського, Хмельницького, Городоцького, а також із 4  об’єднаних територіальних громад: Полонської міської, Судилківської сільської, Летичівської та Новоушицької селищних.

Григорій Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, звертаючись із вітальним словом, у своєму виступі окреслив перспективи розвитку позашкільної освіти Хмельниччини з науково-технічного напряму в умовах реформування системи освіти.

Анна Степанчук, голова методичного об’єднання, методист Хмельницького обласного центру науково-технічної  творчості учнівської молоді, проаналізувала роботу гуртків авіамоделювання та конструювання повітряних зміїв за 2016-2017 навчальний рік.

Педагоги ділились досвідом щодо участі та результативності вихованців у обласних та всеукраїнських змаганнях, зокрема керівники гуртків авіамоделювання філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (м. Кам’янець-Подільський) Василь Сомик проаналізував участь вихованців в обласних та всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту та Сергій Кащук проілюстрував приклади використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі гуртків авіамоделювання.

Євген Яхонін, керівник гуртка конструювання повітряних зміїв Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва, висвітлив питання використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі, проілюструвавши приклади та окресливши методичні вказівки щодо виготовлення моделей.

Керівник гуртка конструювання повітряних зміїв Приворотської              ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільського району, Ігор Добросельський, розповів про організацію діяльності гуртка  під час осінніх канікул, а саме було проведено конкурс-запуск «Виготовлення паперових літаків, оформлених у патріотичному стилі» та поділився враженнями дітей від екскурсійної поїздки у музей «Евріка» у м. Хмельницькому.

Також були проведені майстер-класи з виготовлення плоского змія, який представив керівник гуртка конструювання повітряних зміїв Полонської          ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Полонської міської об’єднаної територіальної громади Петро Пшегоцький та з виготовлення моделей у роботі гуртків авіамоделювання презентував Генадій Соколов, керівник гуртка авіамоделювання Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва.

Загалом на  обласному методичному об’єднанні обговорювались наявні проблеми та подальші  перспективи розвитку гуртків у Хмельницькій області.

Бажаємо творчої наснаги, цікавих ідей керівникам гуртків авіамоделювання та конструювання повітряних зміїв!

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея