Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні241
mod_vvisit_counterВчора767
mod_vvisit_counterЦього тижня1720
mod_vvisit_counterМинулого тижня4832
mod_vvisit_counterЦього місяця12178
mod_vvisit_counterМинулого місяця24872
mod_vvisit_counterAll days1060684

Online (20 хв. тому): 7
Ваш IP: 54.224.17.157
,
Now is: 2018-07-17

Інформація про проведення обласного семінару-практикуму керівників гуртків початкового технічного моделювання

29 листопада 2017 року відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків початкового технічного моделювання на базі Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості на тему: «Розвиток успішної особистості у виховному просторі закладу позашкільної освіти».

Мета семінару-практикуму: підвищити професійний рівень керівників гуртків початкового технічного моделювання, які прагнуть працювати творчо, розвивати у себе здібності до творчої педагогічної діяльності та самовдосконалення; створити відповідну позитивну атмосферу; надихнути педагогів на творчу діяльність та залучити їх до вирішення проблем оновлення освітнього процесу у гуртках даного напряму.

В роботі семінару-практикуму взяло участь 21 керівник гуртка з 6 районів:  Деражнянського, Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Славутського, Хмельницького, Ярмолинецького, 6 міст: Кам’янець-Подільського, Нетішина,     Славути,     Старокостянтинова,    Хмельницького,    Шепетівки   та 7 об’єднаних територіальних громад: Гуменецької сільської, Летичівської, Новоушицької,Старосинявської, Чемеровецької селищних, Дунаєвецької і Полонської міських.

З вітальним словом до учасників семінару-практикуму звернулися завідувач відділу загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Валентина Потанська, методист науково-методичного центру управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Наталія Ніколайчук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук та директор Кам'янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості Олександр Ткачук.

В рамках семінару-практикумув теоретичному блоці було розглянуто актуальні питання. Ганна Колодніцька, методист Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проаналізувала участь команд області в обласних та всеукраїнських масових заходах з початкового технічного моделювання».

Наталія Сушко, завідувач науково-технічного відділу Кам'янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості презентувала досвід роботи «Розвиток успішної особистості школяра шляхом залучення його до науково-технічної творчості» і розкрила системний підхід закладу щодопопуляризації технічної творчості та залучення школярів до занять у гуртках технічного спрямування.

Ірина Микуляк, завідувач відділу методичного Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді висвітлила питання «Методичний супровід діяльності керівників гуртків закладів позашкільної освіти».

Галина Майструк, методист Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка початкового технічного моделювання, презентувала досвід роботи «Змагання з початкового технічного моделювання - крок до успіху».

Надзвичайно цікаво, змістовно та в атмосфері творчого суперництва було проведено калейдоскоп практичних ідей:

-                         Естафета думок. Проект «Успішний педагог – успішний гуртківець»

Аліна Гуменюк, керівник гуртка початкового технічного моделювання Кам'янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості;

-                         Фрагмент заняття гуртка

Галина Майструк, методист Кам'янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка початкового технічного моделювання;

-                         Майстер-клас «Виготовлення іграшки»

Петро Пшегоцький, керівник гуртка початкового технічного моделювання Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

Інформаційно та емоційно насичений семінар-практикум дав можливість побачити успішний результат діяльності педагогів Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості: досягнення і творчі здобутки вихованців та реальне втілення цікавих ідей. Сподіваємося, що для кожного учасника заходу семінар-практикум стане гарноюмотивацією для удосконалення системи роботи з дітьми у власному закладі.

По завершенню заходу на засіданні круглого столу було підведено підсумки роботи семінару-практикуму.Задоволені та щирі усмішки учасників краще усяких слів відображали настрій та актуальність даного заходу.

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея