Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні623
mod_vvisit_counterВчора751
mod_vvisit_counterЦього тижня2053
mod_vvisit_counterМинулого тижня5074
mod_vvisit_counterЦього місяця16494
mod_vvisit_counterМинулого місяця23466
mod_vvisit_counterAll days922477

Online (20 хв. тому): 14
Ваш IP: 54.234.190.237
,
Now is: 2018-01-23

                          

Проведено засідання науково-методичної ради Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

11 грудня  2017 року під головуванням директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.Гончарука відбулось засідання науково-методичної ради.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Використання методу портфоліо у навчальній та методичній роботі як засобу самореалізації та самоконтролю розвитку компетентної особистості.

2. Про результати курсової підготовки педагогічних працівників закладуу 2017 році.

3. Про психологічне забезпечення освітнього процесу відповідно до науково-методичної проблеми.

4. Огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.

5. Про розгляд методичних розробок педагогічних працівників, які претендують на присвоєння педагогічного звання «керівник гуртка-методист».

З питанням «Використання методу портфоліо у навчальній та методичній роботі як засобу самореалізації та самоконтролю розвитку компетентної особистості» виступила заступник директора з навчально-методичної роботи М.Гаєвська. У своїй доповіді Марія Володимирівна відмітила, що створення портфоліо допоможе педагогу грамотно проаналізувати свою діяльність, вибрати напрямок подальшого зростання, спланувати роботу по самоосвіті, узагальнити передовий педагогічний досвід та підготувати його до презентації.

В обговоренні доповіді  брали участь завідувачі відділів та керівники гуртківзакладу.

З інформацією про результати курсової підготовки педагогічних працівників закладуу 2017 році ознайомила присутніх завідувач відділу методичного                    І. Микуляк.

Григорій Гончарук проінформував про психологічне забезпечення освітнього процесу відповідно до науково-методичної проблеми закладу.

Одним із питань, розглянутих на засіданні науково-методичної ради, було огляд нормативних документів та ознайомлення педагогічного колективу із новинками психолого-педагогічноїлітератури.

Професійний розвиток педагогічного працівника - тривалий процес, метою якого є розвиток людини як особистості, як фахівця і майстра.Педагог із задоволенням працює, якщо захоплений роботою та любить її. У міжатестаційнийперіод педагогічні працівники закладу, що атестуються, досягли високого рівняпрофесійної підготовки, працювали у творчому пошуку, активно впроваджувалиформи й методи навчання і виховання, що забезпечували результативність участівихованців у конкурсах різних рівнів. Саме тому питанням науково-методичної ради став розгляд методичних розробок педагогічних працівників, які претендують на присвоєння педагогічного звання «керівник гуртка-методист».

Марія Гаєвська ознайомила присутніх з досвідом роботи та методичними напрацюваннями педагогічних працівників науково-дослідницького напряму – Михайліва Тараса Володимировича та Юхимчук Тетяни Іванівни, які претендують на присвоєння педагогічного звання «керівник гуртка-методист».

Олександр Луданний, заступник директора з навчально-виховної роботи презентував досвід роботи керівника гуртка філії обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Боднаря Сергія Олександровича, який також претендує на присвоєння педагогічного звання «керівник гуртка-методист».

За підсумками засідання прийняті рішення та рекомендації для використання у роботі педагогічного колективу закладу.

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея