Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні168
mod_vvisit_counterВчора531
mod_vvisit_counterЦього тижня2178
mod_vvisit_counterМинулого тижня4832
mod_vvisit_counterЦього місяця12636
mod_vvisit_counterМинулого місяця24872
mod_vvisit_counterAll days1061142

Online (20 хв. тому): 9
Ваш IP: 54.162.128.159
,
Now is: 2018-07-18

За покликом творчості!

Продовжується атестація педагогічних працівників, метою якої є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

19 лютого 2018 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молодіпродовжилися творчі звіти педагогічних працівників, які атестуються, що відбуваються в рамках декади педагогічної майстерності «Перлини педагогічної творчості», яка триває з 12 по 23 лютого 2018 року.

Директор закладу Григорій Гончарук привітав колег і наголосив, що «Педагог - це не тільки той, хто навчає, а в першу чергу, той, хто вчиться сам» та зазначив, що творчий звіт – це чудова нагода обмінятися думками, досвідом і планами на майбутнє.

Свої творчі здобутки, методичні напрацювання та педагогічні знахідки, у вигляді мультимедійних портфоліо, представили: О. Юхимович, Т. Михайлів, Т. Юхимчук, І. Шуверткова.

У своїх творчих звітах педагоги висвітлили роботу з індивідуальних науково-методичних тем, участі у методичних заходах, конкурсах, творчо і змістовно представили систему своєї роботи, власні доробки, інновації у роботі.Кожен вразив своєю неповторністю та майстерністю. 

Під час заходу педагогічні працівники мали можливість ознайомитися з досвідом і напрацюваннями своїх колег, взяти щось найцінніше для свого подальшого зростання. Творчий звіт педагогів пройшов успішно!

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві.

Отже, побажаємо нашим педагогам творчих злетів, професійних успіхів, креативних ідей та постійного самовдосконалення!

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея