Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні553
mod_vvisit_counterВчора814
mod_vvisit_counterЦього тижня4841
mod_vvisit_counterМинулого тижня3333
mod_vvisit_counterЦього місяця13428
mod_vvisit_counterМинулого місяця24902
mod_vvisit_counterAll days1109610

Online (20 хв. тому): 7
Ваш IP: 54.80.219.236
,
Now is: 2018-09-21

За покликом творчості!

Продовжується атестація педагогічних працівників, метою якої є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

19 лютого 2018 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молодіпродовжилися творчі звіти педагогічних працівників, які атестуються, що відбуваються в рамках декади педагогічної майстерності «Перлини педагогічної творчості», яка триває з 12 по 23 лютого 2018 року.

Директор закладу Григорій Гончарук привітав колег і наголосив, що «Педагог - це не тільки той, хто навчає, а в першу чергу, той, хто вчиться сам» та зазначив, що творчий звіт – це чудова нагода обмінятися думками, досвідом і планами на майбутнє.

Свої творчі здобутки, методичні напрацювання та педагогічні знахідки, у вигляді мультимедійних портфоліо, представили: О. Юхимович, Т. Михайлів, Т. Юхимчук, І. Шуверткова.

У своїх творчих звітах педагоги висвітлили роботу з індивідуальних науково-методичних тем, участі у методичних заходах, конкурсах, творчо і змістовно представили систему своєї роботи, власні доробки, інновації у роботі.Кожен вразив своєю неповторністю та майстерністю. 

Під час заходу педагогічні працівники мали можливість ознайомитися з досвідом і напрацюваннями своїх колег, взяти щось найцінніше для свого подальшого зростання. Творчий звіт педагогів пройшов успішно!

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві.

Отже, побажаємо нашим педагогам творчих злетів, професійних успіхів, креативних ідей та постійного самовдосконалення!

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея