Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні385
mod_vvisit_counterВчора873
mod_vvisit_counterЦього тижня3336
mod_vvisit_counterМинулого тижня6845
mod_vvisit_counterЦього місяця18111
mod_vvisit_counterМинулого місяця31070
mod_vvisit_counterAll days1188477

Online (20 хв. тому): 14
Ваш IP: 3.82.24.132
,
Now is: 2018-12-19

За покликом творчості!

Продовжується атестація педагогічних працівників, метою якої є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

19 лютого 2018 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молодіпродовжилися творчі звіти педагогічних працівників, які атестуються, що відбуваються в рамках декади педагогічної майстерності «Перлини педагогічної творчості», яка триває з 12 по 23 лютого 2018 року.

Директор закладу Григорій Гончарук привітав колег і наголосив, що «Педагог - це не тільки той, хто навчає, а в першу чергу, той, хто вчиться сам» та зазначив, що творчий звіт – це чудова нагода обмінятися думками, досвідом і планами на майбутнє.

Свої творчі здобутки, методичні напрацювання та педагогічні знахідки, у вигляді мультимедійних портфоліо, представили: О. Юхимович, Т. Михайлів, Т. Юхимчук, І. Шуверткова.

У своїх творчих звітах педагоги висвітлили роботу з індивідуальних науково-методичних тем, участі у методичних заходах, конкурсах, творчо і змістовно представили систему своєї роботи, власні доробки, інновації у роботі.Кожен вразив своєю неповторністю та майстерністю. 

Під час заходу педагогічні працівники мали можливість ознайомитися з досвідом і напрацюваннями своїх колег, взяти щось найцінніше для свого подальшого зростання. Творчий звіт педагогів пройшов успішно!

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві.

Отже, побажаємо нашим педагогам творчих злетів, професійних успіхів, креативних ідей та постійного самовдосконалення!

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея