Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні572
mod_vvisit_counterВчора814
mod_vvisit_counterЦього тижня4860
mod_vvisit_counterМинулого тижня3333
mod_vvisit_counterЦього місяця13447
mod_vvisit_counterМинулого місяця24902
mod_vvisit_counterAll days1109629

Online (20 хв. тому): 18
Ваш IP: 54.80.219.236
,
Now is: 2018-09-21

Основа успіху – пошук і творчість…

Хто хоче зрушити світ, той нехай почне із себе…

                                                     Сократ

16 лютого 2018 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся методичний семінар «Модель компетентного педагога», який мав на меті активізувати творчий потенціал педагогічних працівників,підвищити їх професійний рівень, ознайомити із поняттям “професійна компетентність” та визначити ключові компоненти професійної компетентності педагогічних працівників.

До участі у заході долучилися педагогічні працівники закладу: заступник директора з навчально-методичної роботи М.Гаєвська, заступник директора з навчальної роботи Н.Жолобок, завідувачі відділів та методисти.

В ході інформаційного блоку учасники семінару ознайомилися зособливостями професійної спрямованості педагога, поняттям професійної компетентності, його складовими в умовах сучасної освіти та шляхами формування і вдосконалення  професійної компетентності педагога.

Під час практичної частини семінару учасникам було запропоновано проектний тест для визначення свого ставлення  до життя та професії.

За допомогою інтерактивних вправ педагогічні працівники закріплювали свої теоретичні знання з теми. Учасники, розділившись на групи, складали «методичні  пазли» (текстовий зміст пазлів тематичний – вислови видатних педагогів, народна мудрість, поради педагогам), підбирали назви компетенції відповідно до їх опису.

На завершення семінару, учасники виконали завдання, під час якого потрібно було створити власну модель професійної компетентності педагога. У ході цікавих завдань педагогічні працівники мали змогу визначити  сильні сторони та пріоритети  власної професійної діяльності.

Проведений захід був цікавими і пізнавальними, сприяв всебічному творчому тапрофесійному розвитку.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея