Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні322
mod_vvisit_counterВчора683
mod_vvisit_counterЦього тижня1752
mod_vvisit_counterМинулого тижня3041
mod_vvisit_counterЦього місяця15312
mod_vvisit_counterМинулого місяця21637
mod_vvisit_counterAll days1132838

Online (20 хв. тому): 13
Ваш IP: 54.166.130.157
,
Now is: 2018-10-23

        

2018-2019 навчальний рік керівниками гуртків науково-технічного напряму розпочато!

       13 вересня2018року набазі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася інструктивно-методична нарада з керівниками гуртків науково-технічного напряму на тему: «Особливості організаційно-масової та навчально-виховної роботи у 2018/2019 навчальному році». Учасниками заходу стали 37 керівників гуртків міст, районів та об’єднаних територіальних громад.    

    

       З вітальним словом  до педагогів звернувся директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Заслужений працівник освіти України Григорій Гончарук, він наголосив, що робота відділу впродовж 2018 року була спрямована на збереження та розширення  мережі гуртків, підвищення професійного рівня і творчої майстерності педагогічних працівників та залучення учнівської молоді до участі у масових заходах.

       Завідувач відділу методичного Ірина Микуляк виступила з темою «Науково-методична служба в закладі, як ефективна форма підвищення професійної майстерності педагога».

    Про «Створення комфортного середовища для учнів та вихованців в гуртковій роботі» повідомила психолог закладу Надія Клименко.

       Із планом проведення обласних масових заходів науково-технічного напряму на 2018/2019 навчальний рік ознайомила завідувач відділу Оксана Шатайло.

       Роботу з керівниками гуртків по напрямах (заповнення журналів гурткової роботи та затвердження календарних планів роботи гуртків на I семестр 2018/2019 навчального року) провели завідувач та методисти відділу науково-технічної творчості Оксана Шатайло, Ганна Колодніцька, Оксана Наумова, Світлана Чишкевич.

       План проведення інструктивно-методичної наради виконано в повному обсязі, усі учасники заходу отримали поради та рекомендації щодо роботи гуртків та вичерпні відповіді на свої запитання.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея