Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні359
mod_vvisit_counterВчора1379
mod_vvisit_counterЦього тижня1738
mod_vvisit_counterМинулого тижня8712
mod_vvisit_counterЦього місяця25715
mod_vvisit_counterМинулого місяця28258
mod_vvisit_counterAll days1249703

Online (20 хв. тому): 23
Ваш IP: 107.23.176.162
,
Now is: 2019-02-18

Інструктивно-методична нарада керівників гуртків художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів

14 вересня 2018 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено нараду для керівників гуртків художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів. До заходу були запрошені керівники гуртків декоративно-ужиткового, вокального, театрального, інструмантального, хореографічного, фольклорного жанру та керівники гуртків                    «Я – лідер», «Юний ерудит», «Основи PR та зв’язки з громадськістю». У нараді взяли участь понад 40 учасників із 9 районів, 5 міст та 6 об’єднаних територіальних громад області, які працюють у закладі за сумісництвом.

Розпочалась нарада із настанов Заслуженого працівника освіти України, директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорія Гончарука щодо початку нового 2018-2019 навчального року.

Про особливості організації освітнього процесу у 2018-2019 навчальному році розповіла у своєму виступі Заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Наталія Жолобок.

Завідувач відділу методичного Ірина Микуляк виступила з темою «Науково-методична служба в закладі, як ефективна форма підвищення професійної майстерності педагога».

Про «Створення комфортного середовища для вихованців на гуртках» повідомила психолог закладу Надія Клименко.

Завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Інна Стельмах, зосередила увагу учасників наради на основних вимогах до роботи керівників гуртків у 2018-2019 н. р.

Далі виступали методисти відділу. Оксана Митко розповіла про основні вимоги до ведення гурткової документації у 2018-2019 навчальному році; Віта Грабова ознайомила присутніх із планом проведення обласних та всеукраїнських масових заходів з художньо-естетичного напряму у І семестрі 2018-2019 навчальному році.

По завершенні наради відбулось засідання методичного об’єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.Голова методичного об’єднання, методист навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Наталія Василишина проаналізувала колективну роботу за 2017-2018 навчальний рік, ознайомила творчу групу з планом роботи на 2018-2019 навчальний рік. Члени МО обговорили питання самоосвітньої діяльності, календарно-тематичні плани керівників гуртків на 2018-2019 навчальний рік.

Керівникам гуртків акцентувалась увага на естетичних, ідейних, духовних цінностях вихованців, розвитку та реалізації їх творчих здібностей, знань, умінь і навичок, впровадження інноваційних технологій навчання на заняттях засобами образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Під час проведення обласного методичного об’єднання керівників гуртків соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів Ольга Валькова, голова МО зробила аналіз роботи за 2017-2018 навчальний рік. Також було оголошено склад творчої групи та завдання на 2018-2019 н.р.

Переконані, що ця зустріч налаштувала педагогів на виконання складних і важливих завдань нового навчального року.

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея