Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні371
mod_vvisit_counterВчора873
mod_vvisit_counterЦього тижня3322
mod_vvisit_counterМинулого тижня6845
mod_vvisit_counterЦього місяця18097
mod_vvisit_counterМинулого місяця31070
mod_vvisit_counterAll days1188463

Online (20 хв. тому): 15
Ваш IP: 3.82.24.132
,
Now is: 2018-12-19

Інструктивно-методична нарада керівників гуртків художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів

14 вересня 2018 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено нараду для керівників гуртків художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів. До заходу були запрошені керівники гуртків декоративно-ужиткового, вокального, театрального, інструмантального, хореографічного, фольклорного жанру та керівники гуртків                    «Я – лідер», «Юний ерудит», «Основи PR та зв’язки з громадськістю». У нараді взяли участь понад 40 учасників із 9 районів, 5 міст та 6 об’єднаних територіальних громад області, які працюють у закладі за сумісництвом.

Розпочалась нарада із настанов Заслуженого працівника освіти України, директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорія Гончарука щодо початку нового 2018-2019 навчального року.

Про особливості організації освітнього процесу у 2018-2019 навчальному році розповіла у своєму виступі Заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Наталія Жолобок.

Завідувач відділу методичного Ірина Микуляк виступила з темою «Науково-методична служба в закладі, як ефективна форма підвищення професійної майстерності педагога».

Про «Створення комфортного середовища для вихованців на гуртках» повідомила психолог закладу Надія Клименко.

Завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Інна Стельмах, зосередила увагу учасників наради на основних вимогах до роботи керівників гуртків у 2018-2019 н. р.

Далі виступали методисти відділу. Оксана Митко розповіла про основні вимоги до ведення гурткової документації у 2018-2019 навчальному році; Віта Грабова ознайомила присутніх із планом проведення обласних та всеукраїнських масових заходів з художньо-естетичного напряму у І семестрі 2018-2019 навчальному році.

По завершенні наради відбулось засідання методичного об’єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.Голова методичного об’єднання, методист навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Наталія Василишина проаналізувала колективну роботу за 2017-2018 навчальний рік, ознайомила творчу групу з планом роботи на 2018-2019 навчальний рік. Члени МО обговорили питання самоосвітньої діяльності, календарно-тематичні плани керівників гуртків на 2018-2019 навчальний рік.

Керівникам гуртків акцентувалась увага на естетичних, ідейних, духовних цінностях вихованців, розвитку та реалізації їх творчих здібностей, знань, умінь і навичок, впровадження інноваційних технологій навчання на заняттях засобами образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Під час проведення обласного методичного об’єднання керівників гуртків соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів Ольга Валькова, голова МО зробила аналіз роботи за 2017-2018 навчальний рік. Також було оголошено склад творчої групи та завдання на 2018-2019 н.р.

Переконані, що ця зустріч налаштувала педагогів на виконання складних і важливих завдань нового навчального року.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея