Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні300
mod_vvisit_counterВчора683
mod_vvisit_counterЦього тижня1730
mod_vvisit_counterМинулого тижня3041
mod_vvisit_counterЦього місяця15290
mod_vvisit_counterМинулого місяця21637
mod_vvisit_counterAll days1132816

Online (20 хв. тому): 12
Ваш IP: 54.166.130.157
,
Now is: 2018-10-23

Інструктивно-методична нарада керівників гуртків художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів

14 вересня 2018 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено нараду для керівників гуртків художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів. До заходу були запрошені керівники гуртків декоративно-ужиткового, вокального, театрального, інструмантального, хореографічного, фольклорного жанру та керівники гуртків                    «Я – лідер», «Юний ерудит», «Основи PR та зв’язки з громадськістю». У нараді взяли участь понад 40 учасників із 9 районів, 5 міст та 6 об’єднаних територіальних громад області, які працюють у закладі за сумісництвом.

Розпочалась нарада із настанов Заслуженого працівника освіти України, директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорія Гончарука щодо початку нового 2018-2019 навчального року.

Про особливості організації освітнього процесу у 2018-2019 навчальному році розповіла у своєму виступі Заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Наталія Жолобок.

Завідувач відділу методичного Ірина Микуляк виступила з темою «Науково-методична служба в закладі, як ефективна форма підвищення професійної майстерності педагога».

Про «Створення комфортного середовища для вихованців на гуртках» повідомила психолог закладу Надія Клименко.

Завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Інна Стельмах, зосередила увагу учасників наради на основних вимогах до роботи керівників гуртків у 2018-2019 н. р.

Далі виступали методисти відділу. Оксана Митко розповіла про основні вимоги до ведення гурткової документації у 2018-2019 навчальному році; Віта Грабова ознайомила присутніх із планом проведення обласних та всеукраїнських масових заходів з художньо-естетичного напряму у І семестрі 2018-2019 навчальному році.

По завершенні наради відбулось засідання методичного об’єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.Голова методичного об’єднання, методист навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Наталія Василишина проаналізувала колективну роботу за 2017-2018 навчальний рік, ознайомила творчу групу з планом роботи на 2018-2019 навчальний рік. Члени МО обговорили питання самоосвітньої діяльності, календарно-тематичні плани керівників гуртків на 2018-2019 навчальний рік.

Керівникам гуртків акцентувалась увага на естетичних, ідейних, духовних цінностях вихованців, розвитку та реалізації їх творчих здібностей, знань, умінь і навичок, впровадження інноваційних технологій навчання на заняттях засобами образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Під час проведення обласного методичного об’єднання керівників гуртків соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів Ольга Валькова, голова МО зробила аналіз роботи за 2017-2018 навчальний рік. Також було оголошено склад творчої групи та завдання на 2018-2019 н.р.

Переконані, що ця зустріч налаштувала педагогів на виконання складних і важливих завдань нового навчального року.

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея