Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні348
mod_vvisit_counterВчора819
mod_vvisit_counterЦього тижня3172
mod_vvisit_counterМинулого тижня4625
mod_vvisit_counterЦього місяця10735
mod_vvisit_counterМинулого місяця24315
mod_vvisit_counterAll days1206465

Online (20 хв. тому): 18
Ваш IP: 100.24.46.10
,
Now is: 2019-01-17

"Педагогічний стартап"

День, у який ви не дізналися для себе

нічого нового, минув даремно.

Н. С. Станіславський.

Реалії сьогодення вимагають нових підходів до роботи з педагогічними працівниками і допомогою у цьому стають інноваційні форми і методи роботи.

17 жовтня 2018 року відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося  перше в 2018/2019 навчальному році засідання Школи професійної майстерності у вигляді круглого столу на тему: «Науково-методичні кроки до педагогічної майстерності».

Метою заходу було: розкриття творчого потенціалу педагогічних працівників , формування позитивного ставлення до власних здібностей та до роботи, сприяти усвідомленню необхідності використання у педагогічній діяльності інноваційних технологій.

Круглий стіл був проведений у формі інтерактивної гри «Що? Де? Коли?». Учасники проявляли свої знання та ерудицію з історії педагогіки, освітніх закладів і видатних педагогів України та інноваційних форми і методів роботи.

У ході практичної частини заходу учасники, працюючи у групах, створювали образ на тему: «Мрії творчого педагога» та висловлювали власне позитивне бачення щодо формування свого творчого майбутнього.                

Одним із питань, розглянутих на засіданні Школи професійної майстерності, було ознайомлення із новинками педагогічної літератури та фахових журналів «Позашкілля» і «Методист»

На звершення присутні виконали рефлексивну вправу «Креативна павутина», передаючи один одному клубок нитки, учасники бажали творчості, креативності та здійснення усіх задумів і планів на майбутнє.

Під час таких методичних заходів, де активно задіяні інтерактивні форми та методи роботи, педагоги вчаться бути демократичними, активно спілкуватися з іншими, критично мислити, приймати продумані рішення.

  

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея