Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні571
mod_vvisit_counterВчора996
mod_vvisit_counterЦього тижня1567
mod_vvisit_counterМинулого тижня7238
mod_vvisit_counterЦього місяця17480
mod_vvisit_counterМинулого місяця22068
mod_vvisit_counterAll days1157506

Online (20 хв. тому): 30
Ваш IP: 54.226.209.201
,
Now is: 2018-11-19

"Педагогічний стартап"

День, у який ви не дізналися для себе

нічого нового, минув даремно.

Н. С. Станіславський.

Реалії сьогодення вимагають нових підходів до роботи з педагогічними працівниками і допомогою у цьому стають інноваційні форми і методи роботи.

17 жовтня 2018 року відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося  перше в 2018/2019 навчальному році засідання Школи професійної майстерності у вигляді круглого столу на тему: «Науково-методичні кроки до педагогічної майстерності».

Метою заходу було: розкриття творчого потенціалу педагогічних працівників , формування позитивного ставлення до власних здібностей та до роботи, сприяти усвідомленню необхідності використання у педагогічній діяльності інноваційних технологій.

Круглий стіл був проведений у формі інтерактивної гри «Що? Де? Коли?». Учасники проявляли свої знання та ерудицію з історії педагогіки, освітніх закладів і видатних педагогів України та інноваційних форми і методів роботи.

У ході практичної частини заходу учасники, працюючи у групах, створювали образ на тему: «Мрії творчого педагога» та висловлювали власне позитивне бачення щодо формування свого творчого майбутнього.                

Одним із питань, розглянутих на засіданні Школи професійної майстерності, було ознайомлення із новинками педагогічної літератури та фахових журналів «Позашкілля» і «Методист»

На звершення присутні виконали рефлексивну вправу «Креативна павутина», передаючи один одному клубок нитки, учасники бажали творчості, креативності та здійснення усіх задумів і планів на майбутнє.

Під час таких методичних заходів, де активно задіяні інтерактивні форми та методи роботи, педагоги вчаться бути демократичними, активно спілкуватися з іншими, критично мислити, приймати продумані рішення.

  

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея