Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні487
mod_vvisit_counterВчора996
mod_vvisit_counterЦього тижня1483
mod_vvisit_counterМинулого тижня7238
mod_vvisit_counterЦього місяця17396
mod_vvisit_counterМинулого місяця22068
mod_vvisit_counterAll days1157422

Online (20 хв. тому): 17
Ваш IP: 54.226.209.201
,
Now is: 2018-11-19

Радимося, спілкуємося та навчаємося разом…

         Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2018 рік та з метою подальшого вдосконалення організації науково-дослідницької роботи учнів-членів регіональних наукових товариств районів, міст, об'єднаних територіальних громад, закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування 29 жовтня поточного року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено інформаційно-методичну нараду з відповідальними за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах, містах, об'єднаних територіальних громада, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкуваннях на тему: "Організаційно-методичне забезпечення науково-дослідницької роботи учнів-членів регіональних наукових учнівських товариств районів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році".

         У нараді взяло участь 47 відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю з 6 міст обласного значення,13 районів, 25 об'єднаних територіальних громад та 3 закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

         Директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гончарук Григорій Макарович, відкриваючи інформаційно-методичну нараду, у своєму виступі наголосив на важливості формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності здобувачів освіти. А також на важливості створення необхідних умов для здійснення такої діяльності. Вагомим кроком у вирішенні цього питання є створення та функціонування наукових товариств учнів, як регіональних так і закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

         Гаєвська Марія Володимирівна, заступник директора з навчально-методичної роботи, керівник Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України зосередила увагу учасників наради на особливостях організаційного та методичного забезпечення науково-дослідницької діяльності учнів-членів МАН в системі роботи Хмельницького територіального відділення, розкрила роль інтеграції навчальної та науково-дослідницької діяльності слухачів нашого територіального відділення МАН для підтримки обдарованих дітей області та наголосила на важливості безперервної співпраці учня – учителя – науковця.

         Підсумували рівень діяльності регіональних наукових учнівських товариств районів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України станом на 30 вересня поточного року Лимарь Наталія Олексіївна, завідувач відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук».

         Наступним етапом роботи інформаційно-методичної наради стало ознайомлення із особливостями проведення міжнародної олімпіади креативності DestinationImaginatiom з якими присутніх ознайомила методист відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Наумчук Інна Антоліївна. Учасникам також було представлено тренінг миттєвого виклику зазначеної олімпіади, у ході якого відповідальні за роботу з обдарованою учнівською молоддю зуміли продемонструвати навики роботи в команді, вміння активно сприймати навчальний матеріал та можливості його використання.

         Учасниками інформаційно-методичної наради було відзначено високий організаційний та методичний рівень підготовки і проведення заходу, за змістовну програму, можливість отримати новий досвід, знання і враження. А також висловено побажання, аби такі змістовні та емоційно-насичені заходи проводидися частіше, адже вони справді формують установку на творчий успіх- бути іншим.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея