Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні291
mod_vvisit_counterВчора819
mod_vvisit_counterЦього тижня3115
mod_vvisit_counterМинулого тижня4625
mod_vvisit_counterЦього місяця10678
mod_vvisit_counterМинулого місяця24315
mod_vvisit_counterAll days1206408

Online (20 хв. тому): 21
Ваш IP: 100.24.46.10
,
Now is: 2019-01-17

Визначено переможців обласного конкурсу з біології та екології!

З метою виявлення, підтримки та розвитку творчих здібностей талановитої учнівської молоді, зацікавленої у дослідженні екології та біології, створення умов для інтелектуального та духовного розвитку обдарованої молоді, шляхом залучення її до науково-дослідницької діяльності 06 листопада 2018 року в приміщенні Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся ІІ (очний) етап обласного конкурсу з біології та екології, організований відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук».

              Конкурс проводився у ІІ етапи.

На І (заочний, відбірковий) етап Конкурсу від районів, міст, об'єднаних територіальних громад та закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування було подано 34 роботи, за рішенням членів журі до участі у ІІ (очному) етапі обласного конкурсу з біології та екології допущено 27 учасників.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Марія Володимирівна Гаєвська, керівник Хмельницького територіального відділення Малої академії наук, заступник директора з навчально-методичної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Слушні поради та напутнє слово учасникам Конкурсу дала голова журі конкурсу – Леся Павлівна Онуфрійчук, викладач Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, керівник наукової секції біологічних наук Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, голова журі.

Програма проведення заходу містила захист дослідницьких робіт.

Важливо зазначити, що дослідження учасників конкурсу ґрунтувалися на основі висновків зроблених у результаті власних аналізів та дослідів.

На сьогоднішній день достатньо актуальними є питання, які стосуються екологічних проблем. На жаль, кожен день нашу рідну матінку природу руйнують різні чинники. Юні дослідники активно працюють над цією проблемою.

У своїх дослідницьких роботах учасники розглядали питання, пов’язані із дослідженням рослин і тварин в умовах поселень людини, їхні пристосування до життя поруч з людиною, використання рослин для біоіндикації середовища, динаміку чисельності популяцій тварин, в тому числі тварин «Червоної книги».

Так, Єфремова Юлія, здобувач освіти Хмельницького ліцею №17, 11 клас (переможець у номінації «Науково-дослідницька робота») провела визначення токсичності донних відкладів Хмельницького водосховища методом біотестування за допомогою цибулі звичайної.

Не залишився поза увагою членів журі виступ Марії Гринишин, здобувача освіти Хмельницької гімназії №2, 11 клас, яка визначила причини, що впливають на зменшення чисельності рослин у деяких місцевостях.

Щука Дарія, здобувач освіти Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» дослідила вплив забруднюючих речовин на морфологічні показники Sorbusaucupariaв м. Шепетівка.

Переможці у номінації «Соціальна реклама» дев’ятикласниця Дарина Ткачук (Ізяславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 імені В. Кобернюка) та десятикласник Богдан Бортник (Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради) зауважили, що на сьогодні дуже важливо змусити людей думати і турбуватися про різні соціальні та екологічні проблеми.

Допомагати природі це не тільки модно і престижно, але ще й дуже важливо!

Щиро вітаємо юних науковців та їх керівників і дякуємо за гідний виступ на ІІ (очному) етапі обласного конкурсу з біології та екології.

Бажаємо не зупинятися і надалі активно працювати.

Пам’ятайте, від ваших досліджень залежить стан навколишнього середовища! 

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея