Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні521
mod_vvisit_counterВчора587
mod_vvisit_counterЦього тижня2526
mod_vvisit_counterМинулого тижня4625
mod_vvisit_counterЦього місяця10089
mod_vvisit_counterМинулого місяця24315
mod_vvisit_counterAll days1205819

Online (20 хв. тому): 18
Ваш IP: 100.24.46.10
,
Now is: 2019-01-16

Обласний семінар-практикум директорів закладів

позашкільної освіти «Діяльність закладів позашкільної освіти

в умовах трансформації системи освіти»

Одного із грудневих днів поточного 2018 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі закладів освіти Полонської міської об’єднаної територіальної громади проведено обласний семінар-практикум директорів закладів позашкільної освіти з науково-технічного і художньо-естетичного напрямів на тему: «Діяльність закладів позашкільної освіти в умовах трансформації системи освіти».

В роботі семінару прийняли участь 33 директори закладів позашкільної освіти області.

Розпочав семінар Гончарук Григорій Макарович, директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, який чітко окреслив завдання семінару та акцентував увагу та тому, що система позашкільної освіти України нині перебуває на важливому етапі розвитку, переходу до більш якісного стану. Відповідно, вимагає удосконалення зміст позашкільної освіти, його регламентація та обґрунтування на наукових засадах. Водночас, актуалізується питання розробки сучасних виховних технологій, адекватних специфіці цієї ланки освіти.

Голова Полонської міської об’єднаної територіальної громади  Скримський Франц Францович та його заступник Віктор Михайлович Яськов, у своїх зверненнях до гостей наголосили, що позашкільна освіта - особлива галузь освіти їх громади. Вона є невід’ємною ланкою неперервної освіти молоді і охоплює різні напрямки, які сприяють пошуку і розвитку творчих здібностей учнівської молоді, залученню дітей до світу творчості, навчає наполегливо працювати, бути відповідальним, отримувати соціальний досвід. Водночас зауваживши, що на сучасному етапі актуальним в громаді, як і у цілому в державі, є виявлення обдарованої молоді і надання підтримки розвитку творчого потенціалу, самореалізації такої молоді та її постійного самовдосконалення, посилення морального та матеріального стимулювання обдарованої молоді та педагогічних працівників.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади                                  Віталій Володимирович Сітарський ознайомив присутніх із сучасним менеджментом в практиці управління освітнім процесом керівників закладів освіти Полонської громади, побажав учасникам семінару плідної роботи та зацікавленої розмови відзначивши, що ця зустріч буде ще одним кроком, вищим щаблем до реалізації найвищої мети – виховання і розвитку дитини.

В ході роботи семінару були проведені, згідно з програмою, всі заплановані заходи, Григорієм Макаровичем Гончаруком розкрито шляхи реалізаціїСтратегії розвитку позашкільної освіти, сучасного освітнього простору закладу позашкільної освіти. Проректор з науково-методичної роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Федорович Попик надав учасникам рекомендації з розвитку компетентної особистості в освітньому просторі закладів позашкільної освіти.

З експрес-портретом опорного закладу та розвитком творчих здібностей дитини, як передумови успішного становлення особистості, ознайомила директор Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів                                  Оксана Володимирівна Вельгас.

Квест «Ми раді знайомству», експрес-огляд виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Творчість юних умільців», майстер-класи гуртків:«Handmade», «Технічний дизайн», «Екоіграшка», «Писанковий дивосвіт» та студії «ArtDance»продемонстрували керівники гуртків художньо-естетичного і художньо-технічного напрямків Будинку творчості школярів та Новоселицької                 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Досвідом створення позитивного іміджу та розвитку закладу позашкільної освіти в умовах децентралізації поділилася директор Полонського Будинку творчості школярів Наталія Олександрівна Герасимчук.

Мистецький проект «Громада очима дітей» презентувавКлуб «Ровесник» Будинку творчості школярів.

Наступним етапом семінару було ознайомлення із досвідом упровадження STEM-освіти на заняттях гуртка «Радіоелектронне конструювання», керівник гуртка Будинку творчості школярів Сергій Анатолійович Мельничук.

Про модернізацію змісту позашкільної освіти інформувала методист Будинку творчості школярів Жанна Анатоліївна Беркута.

З гуртковою роботою в структурі освітнього процесу закладу дошкільної освіти ознайомила вихователь-методист закладу дошкільної освіти №2 «Веселка» Ольга Миколаївна Салюк. До уваги учасників семінару були представлені: фрагмент роботи гуртка «Казкова мозаїка», заняття оздоровчого гуртка «Паросток» та міні-виставка декорацій до вистав гуртка «Казкова мозаїка».

На завершення роботи семінару-практикуму відбулася екскурсіяв Полонський музей історії фарфорового заводу.

   Семінар-практикум пройшов у властивій позашкільникам дружній обстановці. Інформаційно насичений та змістовний семінар дав можливість побачити успішний результат діяльності педагогів Полонської міської об’єднаної територіальної громади.

То ж для всіх учасників заходу, які із задоволенням відмітили практичну користь проведеного семінару-практикуму і натхненність його організаторів, семінар стане гарним стимулом для удосконалення системи роботи з творчо-обдарованими дітьми у власному закладі.

Директори науково-технічного та художньо-естетичного напрямів позашкільної освіти області висловлюють щирувдячність начальнику відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради Віталію Володимировичу Сітарському та всьому освітянському колективу за змістовний, креативний та цікаво проведений захід.

Побажаємо ж всім втілити набуті ідеї в життя та виростити майбутню високо інтелектуальну зміну на рівні сучасних світових стандартів.

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея