Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні541
mod_vvisit_counterВчора587
mod_vvisit_counterЦього тижня2546
mod_vvisit_counterМинулого тижня4625
mod_vvisit_counterЦього місяця10109
mod_vvisit_counterМинулого місяця24315
mod_vvisit_counterAll days1205839

Online (20 хв. тому): 14
Ваш IP: 100.24.46.10
,
Now is: 2019-01-16

I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства «Ерудит» Білогірського району

Мала академія наук – це вагома ланка позашкільної освіти, яка з року в рік дає можливість обдарованим дітям заявити про себе, представляючи на розсуд членів журі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, власне дослідження.

Це перше наукове відкриття може бути зовсім крихітним, але воно потребує ґрунтовних знань з базового предмета та глибокого вивчення наукової літератури з досліджуваної теми, неабиякої працьовитості та наполегливості.

Саме участь у Малій академії наук є тим стартовим майданчиком, який дає молодим науковцям перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

22 грудня 2018 року на базі Білогірського ліцею відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства «Ерудит» Білогірського району.

42 юних науковці представили роботи у 19 секціях 11 відділень: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, філософії та суспільствознавства, історії, наук про Землю, комп’ютерних наук, технічних наук, математики, фізики та астрономії, хімії та біології, екології та аграрних наук.

Розпочався І етап конкурсу-захисту з настановчої наради з членами журі та предметних комісій, на якій голови журі відділень отримали супровідну документацію, а члени предметних комісій – контрольні завдання з базових дисциплін.

Далі тривала контрольна робота, по закінчені якої відбувcя захист.

Під час захисту науково-дослідницьких робіт здобувачі освіти продемонстрували ґрунтовні знання, глибоко розкрили теми тапрактичне значення особистих наукових напрацювань, зробили висновки, виявили ораторські здібності, навички красномовства, креативність та оригінальний підхід.

Виступи учасників оцінювали компетентні члени журі, які об’єктивно, повно та всебічно вивчали зміст роботи, аналізували представлені презентації та ставили актуальні запитання конкурсантам.

Загалом за рішенням членів журі конкурсу - захисту визначено 20 призових місць, а саме: 11-І, 4-ІІ та 5-ІІІ.

Кожен учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членівМАН почерпнув для себе щось нове та цікаве, хтось продовжить розвиток своїх ідей, а хтось буде шукати себе в інших наукових напрямах.

Бажаємо майбутнім великим науковцям наснаги, подальших успіхів у науково-дослідницькій діяльності для подальшого розвитку української науки!

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея