Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні323
mod_vvisit_counterВчора1379
mod_vvisit_counterЦього тижня1702
mod_vvisit_counterМинулого тижня8712
mod_vvisit_counterЦього місяця25679
mod_vvisit_counterМинулого місяця28258
mod_vvisit_counterAll days1249667

Online (20 хв. тому): 25
Ваш IP: 107.23.176.162
,
Now is: 2019-02-18

Обласна підсумкова нарада директорів закладів позашкільної освіти

Відповідно до плану роботи Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за участі Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації 31 січня 2019 року була проведена обласна нарада директорів закладів позашкільної освіти на тему: «Підсумки роботи закладів позашкільної освіти області з науково-технічного, художньо-естетичного та соціально-реабілітаційного напрямів у 2018 році. Завдання на 2019 рік».

У заході взяли участь понад 40 осіб, директори закладів позашкільної освіти області з науково-технічного і  художньо-естетичного напрямів та відповідальні особи за позашкільну освіту даних напрямів в об’єднаних територіальних громадах.

Відкрив нараду Заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Григорій Гончарук.

Про підсумки роботи закладів позашкільної освіти області з науково-технічного напряму у 2018 роцідоповіла завідувач відділу науково-технічної творчості обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Оксана Шатайло.

Заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталя Жолобок проаналізувала роботу закладівпозашкільної освіти областіз художньо-естетичного та соціально-реабілітаційного напрямів за 2018 рік.

Сьогодні існує потреба в фахівцях та науковцях, які володіють не лише базовими теоретичними знаннями, а й мають певний практичний досвід. Саме тому методист науково-методичного центру виховної роботи та позашкільної освіти інституту  післядипломної педагогічної  освіти  НадіяОрловська, наголосила, що співпраця інституту  післядипломної педагогічної  освіти  із закладами позашкільної освіти спрямована на розширення спектру партнерських стосунків у галузі освіти і науки.

В ході наради відбувся дієвий обмін думками учасників заходу.

На завершення заступник директора – начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаментуосвіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Антоніна Харчукзауважила, що на сучасному етапі слід докласти зусиль для поставлених перед позашкільниками області завдань, а саме:

  • забезпечити реалізацію права на безоплатну позашкільну освіту у випадках, визначених Конституцією та законами України;
  • здійснити модернізацію змісту позашкільної освіти, оновлення програм, розширення напрямків гурткової роботи;
  • сприяти розширенню спектру послуг для дітей.
  • забезпечити умови для здобуття освіти дітьми з особливими потребами з урахуванням індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів;
  • забезпечити наскрізний процес виховання, що формує цінності та соціальні і громадські компетентності, спрямованого на утвердження у вихованцях патріотизму, особистої відповідальності за долю держави та рідного міста/села/громади.
  • працювати над оновленням, осучасненням матеріально-технічної бази;
  • продовжити системний внутрішній і зовнішній моніторинг якості позашкільної освіти;
  • забезпечити ефективне управління закладами в сучасних соціально-економічних умовах та результативність виступів вихованців на усіх рівнях.

За результатами заходу усім присутнім педагогам були надані таблиці рівня досягнень районів, міст та об’єднаних територіальних громад області в обласних та всеукраїнських масових заходах з науково-технічного, художньо-естетичного та соціально-реабілітаційного напрямів за 2018 рік.

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея