Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні132
mod_vvisit_counterВчора377
mod_vvisit_counterЦього тижня132
mod_vvisit_counterМинулого тижня6546
mod_vvisit_counterЦього місяця20940
mod_vvisit_counterМинулого місяця33029
mod_vvisit_counterAll days1503321

Online (20 хв. тому): 6
Ваш IP: 100.24.122.228
,
Now is: 2019-10-20

Про що радились керівники гуртків художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів

10 вересня 2019 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено інструктивно-методичну нараду для керівників гуртків художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів. До заходу були запрошені керівники гуртків декоративно-ужиткового, вокального, театрального, інструментального, хореографічного, фольклорного жанру та керівники гуртків  «Я – лідер», «Юний ерудит», «Основи PR та зв’язки з громадськістю». У нараді взяли участь понад 40 учасників із 5 районів, 4 міст та 8 об’єднаних територіальних громад області, які працюють у закладі.

Модератором заходу була заступник директора з навчальної роботи Наталя Жолобок.

Нарада розпочалася із перегляду відеоролика про Позашкілля області.

 Із вітальним словом до учасників наради звернувся Заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук. Він відзначив кращих керівників гуртків закладу та нагородив їх подяками і грамотами.

Про особливості організації освітнього процесу у 2019-2020 навчальному році розповіла у своєму виступі Заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Наталя Жолобок.

Інженер з охорони праці Дмитро Хивчук ознайомив присутніх із забезпеченням вимог з охорони  праці та безпеки життєдіяльності.

Питання впровадження інклюзії у закладах позашкільної освіти  висвітлила практичний психолог закладу Надія Клименко.

Завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Інна Стельмах, зосередила увагу учасників наради на основних вимогах до роботи керівників гуртків у 2019-2020 н. р.

Далі виступали методисти відділу. Оксана Митко розповіла про основні вимоги до ведення гурткової документації у 2019-2020 навчальному році. Віта Грабова ознайомила присутніх із планом проведення обласних та всеукраїнських масових заходів з художньо-естетичного напряму у І семестрі 2019-2020 навчального року.

Учасники інструктивно-методичної наради мали змогу переглянути відеоролик із напутнім словом від міністра освіти і науки України – Ганни Новосад.

По завершенні наради відбулись засідання методичних об’єднань керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів.

Голова методичного об’єднання, методист навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Наталія Василишина проаналізувала роботу даного об’єднання за 2018-2019 навчальний рік, ознайомила творчу групу з планом роботи на 2019-2020 навчальний рік. Члени МО обговорили питання самоосвітньої діяльності та затвердили календарно-тематичні плани на 2019-2020 навчальний рік.

Керівникам гуртків акцентувалась увага на естетичних, ідейних, духовних цінностях вихованців, розвитку та реалізації їх творчих здібностей, знань, умінь і навичок, впровадження інноваційних технологій навчання на заняттях засобами образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва та участь у конкурсах обласного та всеукраїнського рівня.

Під час проведення обласного методичного об’єднання керівників гуртків соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів Ольга Валькова, голова МО проаналізувала роботу у 2018-2019 навчальному році. Також було обрано склад творчої групи та оголошено завдання на 2019-2020 навчальний рік.

Переконані, що ця зустріч була корисною та налаштувала педагогів на виконання складних і важливих завдань нового навчального року.

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея