Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні140
mod_vvisit_counterВчора377
mod_vvisit_counterЦього тижня140
mod_vvisit_counterМинулого тижня6546
mod_vvisit_counterЦього місяця20948
mod_vvisit_counterМинулого місяця33029
mod_vvisit_counterAll days1503329

Online (20 хв. тому): 4
Ваш IP: 100.24.122.228
,
Now is: 2019-10-20

Технічні гуртки розпочинають роботу

13 вересня 2019 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено інструктивно-методичну нараду для керівників гуртків науково-технічного напряму на тему: «Особливості організаційно-масової та навчально-виховної роботи у 2019/2020 навчальному році».

До заходу були запрошені керівники гуртків початково-технічного, спортивно-технічного, художньо-технічного, предметно-технічного, інформаційно-технічного профілів. У заході взяли участь 39 учасників із 8 районів, 6 міст та 8 об’єднаних територіальних громад області, які працюють у закладі.

Модератором заходу була Оксана Шатайло, завідувач відділу науково-технічної творчості.

Із вітальним словом до учасників наради звернувся Заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук, який наголосив на особливостях освітнього процесу в 2019/2020 навчальному році, а також відзначив кращих керівників гуртків закладу та нагородив їх подяками і грамотами.

Учасникам інструктивно-методичної наради було запропоновано перегляд відеоролика новопризначеного міністра освіти і науки України – Ганни Новосад.

Із вимогами до безпеки життєдіяльності вихованців на гуртку ознайомив інженер з охорони праці Дмитро Хивчук.

Питання впровадження інклюзії у закладах позашкільної освіти  висвітлила практичний психолог закладу Надія Клименко.

Завідувач відділу науково-технічної творчості Оксана Шатайло, акцентувала увагу учасників наради на основних вимогах ведення гурткової документації та помилках, які найчастіше допускають керівники гуртків.

Продовжилася нарада по напрямах, де методисти відділу: Ганна Колодніцька, Оксана Наумова та Вікторія Гонтар ознайомили присутніх із планом проведення обласних та всеукраїнських масових заходів з науково-технічного  напряму у 2019-2020 навчальному році, надавали допомогу при складанні календарно-тематичного плану. Голови обласних методичних об’єднань провели перші засідання та ознайомили з планом роботи на поточний рік.

Сподіваємося, що нарада була конструктивною і корисною, допоможе конкретизувати завдання, які ми будемо виконувати для досягнення спільної мети – успішного розвитку підростаючого покоління.

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея