Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні127
mod_vvisit_counterВчора377
mod_vvisit_counterЦього тижня127
mod_vvisit_counterМинулого тижня6546
mod_vvisit_counterЦього місяця20935
mod_vvisit_counterМинулого місяця33029
mod_vvisit_counterAll days1503316

Online (20 хв. тому): 6
Ваш IP: 100.24.122.228
,
Now is: 2019-10-20

Проведено перше у 2019/2020 навчальному році

засідання науково-методичної ради

Хмельницького обласного центру науково-технічної

творчості учнівської молоді

16 вересня 2019 року під головуванням директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.Гончарука відбулось перше в 2019/2020 навчальному році засідання науково-методичної ради.

Перед початком зібрання  директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук відзначив кращих педагогічних працівників закладу грамотами та подяками за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію завдань позашкільної освіти області та з нагоди відзначення Дня позашкілля.

На порядку денному науково-методичної ради розглядалися питання:

1.  Планування роботи педагогічного колективу V етапом науково-методичної проблеми закладу.

2. Затвердження планів: науково-методичної роботи, науково-методичної ради, Школи професійної майстерності, методичних об’єднань на 2019/2020 н.р.

 

3.    Про підготовку до проведення атестації педагогічних працівників закладу у 2019/2020 н.р.

У першому питанні заступник директора з навчально-методичної роботи М. Гаєвська окреслила мету, засоби та основні напрямки методичної роботи в поточному навчальному році щодо реалізації V етапу науково-методичної теми та зазначила, що методична робота у закладі, направлена на допомогу кожному педагогічному працівнику, сприяє зростанню їх педагогічної майстерності шляхом використання нових інноваційних форм та методів роботи.

У ході засідання Григорій Гончарук, директор обласного центру нуково-технічної творчості учнівської молоді, ознайомив педагогічний колектив зі змістом планів: науково-методичної роботи, науково-методичної ради та Школи професійної майстерності на 2019/2020 н.р.

 

Голови обласних методичних об’єднань презентували організацію діяльності методичних об’єднань та визначили головні завдання на новий навчальний рік.

Директор Григорій Гончарук проінформував про підготовку до проведення атестації педагогічних працівників закладу у 2019/2020 н.р., відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року (із змінами, внесеними згідно з наказом МОН від 08 серпня 2013 року № 1135) і зазначив, що вдало проведена атестація сприяє не лише створенню комфортного психологічного клімату та довірчих стосунків у закладі, а й мотивує педагогічних працівників брати участь в атестаційному процесі.

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея