Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні29
mod_vvisit_counterВчора125
mod_vvisit_counterЦього тижня417
mod_vvisit_counterМинулого тижня723
mod_vvisit_counterЦього місяця3340
mod_vvisit_counterМинулого місяця22241
mod_vvisit_counterAll days1575988

Online (20 хв. тому): 1
Ваш IP: 192.168.123.1
,
Now is: 2020-01-29

Знання у дії

З метою залучення слухачів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України до науково-дослідницької діяльності, забезпечення безперервної освіти в системі Малої академії наук України та популяризації дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти 29 вересня 2019 року розпочав свою роботу мобільно-консультаційний пункт.

 

Традиційно перше виїзне засідання мобільно-консультаційного пункту відбулося на базі Кам'янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 імені Аліма Трояна у складі загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв. Учасниками заходу стали 276 здобувачів освіти 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти із 1 міста обласного значення, 4 районів, 15 ОТГ та 3 закладів обласного підпорядкування Південного регіону області.

Участь старшокласників у роботі мобільно-консультаційного пункту не є випадковою, а усвідомленою, адже вони прибули на заняття із чіткими уявленнями про тематику і наукові напрями, в яких планують реалізовувати власні наукові дослідження у поточному навчальному році.

Розпочався даний захід із урочистого відкриття на якому зі словами привітання до присутніх звернувся Мельник Сергій Васильович, начальник управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, який наголосив на важливості формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності здобувачів освіти, а також на створенні необхідних умов для здійснення такої діяльності та Лимарь Наталія Олексіївна, завідувач відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, яка зазначила, що робота у Малій академії наук робить нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

Із академічною доброчесністю, як основою успіху юних дослідників ознайомив Олійник Микола Петрович, доктор історичних наук професор Хмельницького національного університету.

Своїм першим переможним досвідом участі у ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з усіма присутніми поділився Іванцов Каленик Павлович, здобувач освіти 10 класу Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, стипендіат Президента України.

На завершення відкриття від господарів Кам'янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 імені Аліма Трояна для юних МАНівців пролунало музичне вітання для стимулювання інтелектуальної діяльності.

Після відкриття юні науковці-МАНівці плідно та інтенсивно  попрацювали на лекційно-тренінгових заняттях де отримали ґрунтовну інформацію щодо написання та оформлення наукових робіт, а саме: вибір теми дослідження, визначення актуальності, новизни, науковості дослідження, вибір відповідних форм проведення дослідження, алгоритм написання наукового дослідження та участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Варто зазначити, що в рамках роботи мобільно-консультаційного пункту відбулась нарада для працівників до посадових обов'язків яких належить питання науково-дослідницької роботи з учнівською молоддю в районах, містах, ОТГ, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування зазначеного регіону.

Нараду провела Лимарь Наталія Олексіївна, яка ознайомила учасників наради із підсумками діяльності регіональних наукових товариств Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України за минулий навчальний рік, завданнями на поточний навчальний рік та планом проведення у 2019/2020 н. р. обласних, всеукраїнських та міжнародних масових заходів дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти.

З системою роботи наукового товариства м. Кам’янця-Подільського та наукового товариства Кам’янець-Подільського ліцею Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України (підсумки проблеми, перспективи) присутніх ознайомили: Ніколайчук Наталія Євгеніївна, методист науково-методичного центру з позашкільної освіти управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради та Демчук Галина Богданівна, керівник наукового товариства Кам’янець-Подільського ліцею.

Наприкінці наради були підбиті підсумки спільної роботи, відзначено високий організаційний та науково-методичний рівень підготовки і проведення заходу. Учасники висловили велику подяку організаторам заходу за змістовну програму, можливість отримати новий досвід, знання і враження.

Дякуємо Мельнику Сергію Васильовичу, начальнику управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Ніколайчук Наталії Євгеніївні, методисту науково-методичного центру з позашкільної освіти управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Осадчук Наталії Вікторівні, директору Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 імені Аліма Трояна, а також всім, хто долучився до організації роботи мобільно-консультаційного пункту за теплий прийом та гарну організацію.

Безумовно, можливість поспілкуватися з провідними науковцями створює інтерес у слухачів МАН та надихає на нові наукові відкриття.

Натхненні насиченою роботою та піднесеною атмосферою під час роботи мобільно-консультаційного пункту, юні дослідники розпочинають плідну пошукову роботу над власними науковими дослідженнями.

То ж чекаємо гарних результатів на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2020 році!

У добру і щасливу путь, наші юні науковці-МАНівці!

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея