26 лютого 2020 року на базі навчально-виховного комплексу № 3 м. Кам`янець-Подільського, з метою  стимулювання творчого, фізичного розвитку, зростання спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва, задоволення їх потреб у творчій самореалізації, були проведені обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі).

1З вітальним словом до учасників обласних змагань та гостей звернулась методист науково-методичного центру управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Ніколайчук Наталя Євгенівна, побажавши командам перемоги, а усім присутнім – приємних вражень та емоцій.

Головний суддя змагань Трасіух Сергій Володимирович, довів до відома учасників програму змагань, порядок стартів, дотримання техніки безпеки та поведінку учасників під час старту.

2Відразу після відкриття змагань юні спортсмени отримали корисну інформацію та нові навички під час вільних тренувань. Отримавши останні настанови від своїх тренерів, команди перейшли до траси, де почали боротьбу.

3Цьогоріч змагались між собою 15 команд (30 учасників) із  Кам'янець-Подільського, Деражнянського районів, міст Кам'янець-Подільського, Славути, Шепетівки та Старокостянтинова, філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, а також із трьох об’єднаних територіальних громад: Городоцької міської, Летичівської та Новоушицької селищних.

4Як і в будь-якому спорті є переможці та призери. То ж у командному заліку місця розподілилися наступним чином:

І – команда (1) Кам'янець-Подільського  Центру дитячої та юнацької  творчості.

ІІ – команда (2) філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

ІІІ – команда (2) Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

5Учасників - переможців нагороджено медалями.

Команда, що отримала І місце нагороджена Кубком Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

6Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо вдалих стартів, успіхів та нових перемог на змаганнях більш високих рівнів!