Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні493
mod_vvisit_counterВчора996
mod_vvisit_counterЦього тижня1489
mod_vvisit_counterМинулого тижня7238
mod_vvisit_counterЦього місяця17402
mod_vvisit_counterМинулого місяця22068
mod_vvisit_counterAll days1157428

Online (20 хв. тому): 23
Ваш IP: 54.226.209.201
,
Now is: 2018-11-19

Педагогічні читання «Формування потреби вихованців в саморозвитку та самовдосконаленні через упровадження інноваційних освітніх технологій»

26 січня 2016 року о 10.00 у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися педагогічні читання «Формування потреби вихованців в саморозвитку та самовдосконаленні через упровадження інноваційних освітніх технологій». Учасників педагогічних читань привітав директор закладу Гончарук Г. М.

На педагогічних читаннях були запропоновані доповіді про формування потреби вихованців у саморозвитку та самовдосконалені  через упровадження інноваційних освітніх технологій. Сьогодні соціально-політичні, духовні й економічні зрушення, що відбуваються в суверенній, демократичній Україні, потребують суттєвих змін у системі підготовки молоді, спроможної брати активну участь у будівництві сучасної держави. Це потребує виховання молодих людей, здатних спиратися на власні сили, власний розум і волю. Постає потреба в теоретичних обґрунтуваннях відомостей про те, як допомогти людині стати тим, ким вона може й ким їй варто бути.

Педагогічні читання проводилися за таким планом:

  1. Інноваційні освітні технології, що сприяють розвитку інтелекту, самовдосконаленню та самореалізації особистості (Тарадай Т.В., завідувач відділу методичного).
  2. Створення умов для самореалізації, розвитку творчих здібностей, випробувань, отримання досвіду особистих досягнень вихованців гуртків та наукових секцій Хмельницького територіального відділення малої академії наук України шляхом уведення в начально-виховний процес інноваційних методик навчання та виховання (Лимарь Н.О., завідувач відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук»).
  3. Інтерактивні технології та їх методи як чинник творчого розвитку дитини (Кушнір Т.В., методист відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук»).
  4. Дослідницький метод, як засіб розвитку пізнавальної активності обдарованих учнів (Сливка О.І., методист відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук»).
  5. Інновації в навчально-виховному процесі роботи керівників гуртків науково-технічного напряму (Шатайло О.Ю., завідувач відділу науково-технічної творчості).
  6. Використання  інформаційно-комунікативних технологій на заняттях гуртків радіотехнічного та радіоелектронного конструювання як засіб формування стимулу до самореалізації та самовдосконалення  (Наумова О.М., методист відділу науково-технічної творчості).

Використання інноваційних освітніх технологій у навчально-виховному процесі керівників гуртків художньо-естетичного напряму (Митко О.М., методист навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів).

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея