Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні161
mod_vvisit_counterВчора712
mod_vvisit_counterЦього тижня873
mod_vvisit_counterМинулого тижня4832
mod_vvisit_counterЦього місяця11331
mod_vvisit_counterМинулого місяця24872
mod_vvisit_counterAll days1059837

Online (20 хв. тому): 8
Ваш IP: 54.81.244.248
,
Now is: 2018-07-16

Педагогічні читання «Формування потреби вихованців в саморозвитку та самовдосконаленні через упровадження інноваційних освітніх технологій»

26 січня 2016 року о 10.00 у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися педагогічні читання «Формування потреби вихованців в саморозвитку та самовдосконаленні через упровадження інноваційних освітніх технологій». Учасників педагогічних читань привітав директор закладу Гончарук Г. М.

Детальніше...

 

         З метою підтримки та розвитку авіамодельного напряму, активізації розвитку та популяризації авіамодельного спорту, зросту спортивно-технічної майстерності, на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва 05 листопада 2015 року було проведено обласний семінар-практикум на тему: «Оновлення змісту навчально-виховного процесу у гуртках авіамоделювання ».

Детальніше...

 

24 листопада 2015 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки відбулося засідання обласного методичного об'єднання керівників гуртків радіотехнічного та радіоелектронного конструювання на тему: «Впровадження інноваційних технологій в практику гуртків радіоелектронного та радіотехнічного конструювання», у якому взяли участь 11 керівників гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області. Захід проводився з метою ознайомлення керівників гуртків з новими технологіями в радіотехніці та інноваційними методами гурткової роботи.

З вітальним словом до учасників методичного об'єднання звернувся директор закладу Росквас А.І. та ознайомив присутніх із напрацюваннями закладу і окреслив пріоритетні напрямки його діяльності.

Методичне об'днання включало в себе як теоретичну, так і практичну частину.

На даному заході обговорювались такі питання:

-  використання мережі Інтернет для підготовки та проведення занять у гуртках радіоелектронного конструювання. Майстер-клас з використання ІКТ на заняттях гуртка;

-   макетна плата, як засіб навчання для проведення занять у гуртках радіоелектронного та радіотехнічного конструювання;

-         мішень оптично - геометричного тилу. Презентація приладу.

Керівники гуртків мали змогу пройтися стінами ліцею електроніки та ознайомитися з його здобутками та винаходами.

За «круглим столом» директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Гончарук Григорій Макарович підвів підсумки роботи методичного об'єднання та наголосив на необхідності підвищення професійного рівня і творчої майстерності педагогічних працівників. Окреслив певні проблеми та перспективи подальшого розвитку позашкільної освіти. Кожен керівник гуртка мав змогу висловити свою думку.

Захід зацікавив керівників гуртків, які для себе почерпнули щось нове і корисне. За  підсумками  роботи методичного об'єднання його учасники висловили подяку організаторам  за змістовну програму, його практичну складову, можливість отримати новий досвід для використання у своїй подальшій  роботі.

 

Хореографи Хмельниччини реалізують потенціал українського танцю

19 листопада 2015 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний семінар-практикум керівників хореографічних гуртків на тему: 

«Реалізація виховного 

потенціалу українського танцю», організований Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. В семінарі взяли участь представники районів і міст області.

Гостей обласного семінару привітали заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Жолобок та відмінник освіти України, керівник народного художнього колективу ансамблю танцю  «Подолянчик» Іван Гуреєв.

Детальніше...

 

alt

ЛОГІКА НАУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

   22 жовтня 2015 року на базі Ізяславського районного  Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся семінар-практикум «Логіка наукового дослідження». Проводила цей семінар-практикум методист Ізяславського районного БТДЮ, відповідальна за роботу районної філії МАН України Ніколайчук Н.М.

Враховуючи важливість та актуальність тематики семінару-практикуму, до участі в ньому були запрошені вчителі – керівники секцій Ізяславської районної філії МАН.

Детальніше...

 
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея