Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні751
mod_vvisit_counterВчора1612
mod_vvisit_counterЦього тижня2363
mod_vvisit_counterМинулого тижня9031
mod_vvisit_counterЦього місяця19973
mod_vvisit_counterМинулого місяця28779
mod_vvisit_counterAll days1376244

Online (20 хв. тому): 20
Ваш IP: 18.215.161.19
,
Now is: 2019-06-17

Організація роботи у закладах освіти з дітьми, що зазнали різних форм насилля та булінгу зокрема.

У листі МОН України від 28.10.2014 № 1/9-557 «Методичні рекомендації щодо взаємодії педагогічних працівників у навчальних закладах та взаємодії з іншими органами і службами щодо захисту прав дітей» надано роз’яснення щодо видів насилля та шляхів надання допомоги дітям, що постраждали.

Керівникам гуртків варто звертати увагу на наслідки впливу насилля на дитину, що проявляються у її поведінці, зовнішньому вигляді, ставленні до оточуючих (керівника гуртка, батьків, інших дорослих, однолітків), відношенні до особистих речей та речей інших, психоемоційному стані, загальному самопочутті. Також важливо спостерігати за особливостями міжособистісного спілкування батьків із дитиною, випадками відвідування позашкільного закладу у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння, агресивного ставлення батьків до власних чи інших дітей та їхніх батьків, до педагогічних працівників.

Детальніше...

 

Формуємо компетенції здорового способу життя: асертивна поведінка молоді замість шкідливих звичок.

       Сучасний світ сповнений безліччю можливостей. Кожен має нагоду вибрати те, що йому до душі.

Детальніше...

 

Як допомогти вихованцям гуртка здійснити професійний вибір.

Сучасні діти мають достатньо можливостей ознайомитись із світом професій та на ранніх етапах розвитку проявити свої здібності, інтереси та схильності. Проте, самостійно впоратись із таким об’ємом інформації їм важко. Допомогти здійснити професійний вибір вихованцям може практичний психолог, батьки, вчитель та керівник гуртка. Варто зауважити, що гурток дитина відвідує добровільно, опираючись на власні захоплення.Тому гурткові заняття можуть суттєво допомогти вихованцеві прийняти рішення щодо вибору майбутньої професії. Первинний професійний вибір діти роблять ще у молодшому шкільному віці, проте їхні уявлення про професії ще поверхневі та ситуативні. У підлітковому віці формуються професійні наміри, сталими стають інтереси та нахили вихованців, діти добре орієнтуються у різних сферах праці. Для попереднього дослідження професійних інтересів вихованців гуртка, наявного у них професійного плану та дослідження взаємозв’язку між професійними інтересами та компетенціями, які набувать учні в гуртковій роботі, можна використовувати анкету.

Детальніше...

 
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея