Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні617
mod_vvisit_counterВчора751
mod_vvisit_counterЦього тижня2047
mod_vvisit_counterМинулого тижня5074
mod_vvisit_counterЦього місяця16488
mod_vvisit_counterМинулого місяця23466
mod_vvisit_counterAll days922471

Online (20 хв. тому): 15
Ваш IP: 54.234.190.237
,
Now is: 2018-01-23

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді

з інформаційних технологій

Відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 08 листопада 2017 № 469-од «Про організацію проведення обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій»,  з метою виявлення та розвитку обдарованих учнів, зацікавлення їх у поглибленому вивченні інформатики, підвищення інтересу до сучасних інформаційних технологій з 27 листопада по 01 грудня 2017 року було проведено заочний етап обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій (далі - конкурс). На конкурс було надіслано 48 робіт з 13 районів та 6 міст області. За рішенням журі заочного етапу конкурсу на очний етап було відібрано 19 кращих робіт конкурсантів.

Детальніше...

 

Молодь Хмельниччини реалізує гасло Стіва Джобса:

«Думай по-новому, думай по іншому»

12 грудня 2017 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний  конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок.

39 учасників (16 команд) презентували 37 робіт із 6 районів, 4 міст та 4 об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

 

Результати першого (заочного етапу)обласного відкритого конкурсу учнівської молоді

з інформаційних технологій

Детальніше...

 

Інформація про проведення обласного семінару-практикуму керівників гуртків початкового технічного моделювання

29 листопада 2017 року відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків початкового технічного моделювання на базі Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості на тему: «Розвиток успішної особистості у виховному просторі закладу позашкільної освіти».

Мета семінару-практикуму: підвищити професійний рівень керівників гуртків початкового технічного моделювання, які прагнуть працювати творчо, розвивати у себе здібності до творчої педагогічної діяльності та самовдосконалення; створити відповідну позитивну атмосферу; надихнути педагогів на творчу діяльність та залучити їх до вирішення проблем оновлення освітнього процесу у гуртках даного напряму.

Детальніше...

 

ТИЖДЕНЬ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ

З 13 по 17 листопада 2017 року у Кам’янець-Подільському центрі дитячої та юнацької творчості панувала атмосфера творчого суперництва, ентузіазму, азарту і веселощів.

Тиждень науково-технічної творчості проводиться задля інтеграції школярів в наукове середовище, популяризації технічної творчості, залучення школярів до занять у гуртках технічного спрямування.

Детальніше...

 

Обласне методичне об’єднання для керівників гуртків авіамоделювання

та конструювання повітряних зміїв

21 листопада відбулось обласне методичне об’єднання для керівників гуртків авіамоделювання та конструювання повітряних зміїв на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва на тему: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі керівників гуртків авіамоделювання та конструювання повітряних зміїв», адже у сфері освіти все більше уваги приділяється інформаційним технологіям навчання.

В роботі обласного методичного об’єднання взяли участь 15 керівників гуртків конструювання повітряних зміїв та 9 керівників гуртків авіамоделювання

Детальніше...

 

Обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях)

22 листопада  2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні  відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях).

Зі словами привітання та побажання спортивних успіхів і перемог до учасників обласних змагань та керівників звернувся директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук.

Детальніше...

 

Лист № 11-02 від 03.11.2017 Про проведення Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та

молоді «ITalent» (очно-заочного)

 

Перемога у Всеукраїнській виставці-конкурсі

з історико-технічного стендового моделювання!

З 26 по 28 жовтня у місті Луцьку Волинської області було проведено Всеукраїнську виставку-конкурс з історико-технічного стендового моделювання.

У заході взяли участь 10 команд з Київської, Дніпропетровської, Хмельницької (2 команди), Харківської, Житомирської, Закарпатської, Волинської (2 команди) областей та м. Київ.

За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді цьогоріч Хмельниччину представила команда Кам'янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Костюка Дениса Володимировича – тренера-керівника команди.

Детальніше...

 

Обласний конкурс-змагання

з радіоелектронного конструювання

 

З метою сприяння розвитку технічних умінь і навичок учнівської молоді в галузі радіоелектроніки та радіотехніки 19 жовтня 2017 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання. Вже стало гарною традицією проводити захід на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки, аудиторії якого оснащені необхідними технічними засобами.

У конкурсі-змаганні взяли участь 38 вихованців позашкільних навчальних закладів із 8 районів, 5 міст та 2 об’єднані територіальні громади області.

Детальніше...

 

 

Чергова перемога в «полюванні на лисиць»!

З 22 по 24 вересня 2017 року в м. Києві відбулися Всеукраїнські змагання на Кубок УДЦПО серед учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

Захід було приурочено до річниці визволення м. Києва від фашиських загарбників. Участь у змаганнях взяли 14 команд з Вінницької (2). Хмельницької (2), Сумської (4), Закарпатської, Рівненської, Тернопільської, Волинської областей та міста Київ (2).

Хмельниччину представляла команда Нетішинського Клубу «Юний технік» у складі 8 учасників та керівника команди - Панчук Людмили Сергіївни.

Детальніше...

 

Вітаємо призерів  у Фіналі чемпіонату України з картингу!

З 15 по 16 вересня  2017 року у місті Києві на картодромі спорткомплексу «Чайка» відбувся Фінал чемпіонату України з картингу серед учнівської молоді.

Детальніше...

 

Порядок проведення обласного відкритого конкурсу з інформаційних технологій

 

Юні спортсмени з Хмельничини взяли участь у 1-му Чемпіонаті

світу серед юнаків та дівчат зі спортивної радіопеленгації в Словаччині

З 30 червня по 1 липня 2017 року в Словаччині, в містечку Турчанське Тепліце проходив 1-й Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат зі спортивної радіопеленгації. Спортсмени з 12 країн протягом трьох днів боролися за нагороди. Збірна команди України, яка налічувала двадцять спортсменів, була представлена спортсменами з Вінницької, Сумської, Хмельницької, Волинської, Донецької областей та м. Києва. В складі команди України захищали честь держави троє юних спортсменів з Хмельниччини, а саме, нетішинці Петровська Єлєна, Дебопре Ярослав та Панчук Наталія (тренер, керівник гуртка Нетішинського КЮТ Панчук Л.С.). Загалом команда України посіла третє місце, Чехія на другому та Росія  перше.

Детальніше...

 

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)

З 06 по 10 липня на базі спортивного комплексу товариства сприяння обороні України «Чайка»   м. Києва відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі). У змаганнях взяли участь команди з десяти регіонів України: Вінницької, Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської  областей та міста Києва.

Програмою  змагань передбачались тренувальні запуски та старти в таких класах: моделі-копії F-4В, швидкісні моделі F-2А, пілотажні моделі F-2В, гоночні моделі F-2С та F-2Е.

Хмельницьку область представляли вихованці гуртків із міст Хмельницького та Кам’янець-Подільського.

Детальніше...

 

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі)

З 30 червня по 04 липня 2017 року на одному із найкращих кордодромів Європи у м. Стрий Львівської області Українським державним центром позашкільної освіти спільноз Національною Українською Федерацією автомодельного спорту та Стрийською міською станцією юних техніків були проведеніВсеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі).

Змагання зібрали учасників з 6 областей. Хмельницьку областьпредставила команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, під керівництвом керівника гуртка автомоделювання, майстра спорту міжнародного класу з автомодельного спорту, Штефка Михайла Семеновича, який був нагороджений грамотою Українського державного центру позашкільної освіти за підготовку команди-бронзового призера.

 У заліку серед обласних команд перше місце посіла команда Львівської області, друге – Черкаської області, третє – Хмельницької області. Команда нашої області також була нагороджена дипломом за третє місце у змаганнях на Кубок Галичини з автомодельного спорту.

Детальніше...

 

Кубок України з картингу серед учнівської молоді

З 30 червня по 02 липня 2017 року в місті Тернополі з метою розвитку спортивно-технічних видів спорту, як ефективного засобу підвищення ролі науково-технічної творчості у всебічному гармонійному розвитку особистості, були проведені змагання на Кубок України з картингу серед учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 12 команд з позашкільних навчальних  закладів України: Волинської, Закарпатської, Київської, Львівської, Тернопільської         (2 команди), Чернівецької, Чернігівської (2 команди), Хмельницької, Рівненської та Одеської областей.

Детальніше...

 

Обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові  моделі)

З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зросту спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва, задоволення їх потреб у творчій самореалізації 16 травня 2017 року на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва було проведено обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові  моделі).

Детальніше...

 

Обласні відкриті змагання учнівської молоді

зі спортивної радіопеленгації

З 17 по 18 травня 2017 року у лісових масивах міст Нетішина та Славути відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. Юних радіопеленгаторів радо зустрів директор Нетішинського Клубу «Юний технік» Микола Заремський.

Детальніше...

 

Нетішинські радіопеленгатори  посіли 3 командне місце

на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді

зі спортивної радіопеленгації

У період з 06 по 09 травня 2017 року у місті Львів проходили Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. Організатори змагань: Ліга радіоаматорів України, Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. У змаганнях взяли участь команди із Сумської, Хмельницької, Донецької, Тернопільської, Волинської, Кіровоградської, Херсонської, Львівської, Вінницької, Полтавської областей та м. Київ.

Детальніше...

 

Автомобілісти Хмельниччини вибороли бронзу у Всеукраїнських відкритих змаганнях на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів)

З 05 по 07 травня 2017 року у м. Одеса Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Національною Українською Федерацією автомодельного спорту були проведені Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів).

Детальніше...

 

Засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків автомоделювання

З метою підтримки та розвитку автомодельного напряму, зросту спортивно-технічної майстерності та теоретичного рівня керівників гуртків      26 квітня 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  (далі - обласного Центру) було проведенозасідання обласного методичного об'єднання на тему: «Вимоги та рекомендації при підготовці команд області до всеукраїнських та обласних змагань з автомоделювання».

Детальніше...

 

Юні техніки Хмельниччини здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання!

Напередодні Великодня в одному з наймальовничіших міст Хмельниччини, перлині Поділля у місті Кам’янець-Подільському Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та Кам’янець-Подільським Центром дитячої та юнацької творчості було проведено Всеукраїнський конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Детальніше...

 

Обласні відкриті змагання з повітряних зміїв

05 квітня 2017 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на міському пляжі було проведено обласні відкриті змагання з повітряних зміїв.  Основна мета змагань – залучити дітей до виготовлення повітряних зміїв, розвивати конструкторські здібності, виховувати точність, творчий підхід до праці.

Детальніше...

 

Засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків радіотехнічного та радіоелектронного конструювання

28 березня  2017 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою підвищення професійного рівня, творчої активності керівників гуртків радіотехнічного та радіоелектронного конструювання проведено засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків радіотехнічного та радіоелектронного конструювання на тему: «Підвищення ефективності гурткових занять шляхом впровадження інновацій».

Детальніше...

 

Обласні відкриті змагання учнівської молоді 

зі швидкісної радіотелеграфії

15 березня 2017 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Радіотехнічною школою товариства сприяння обороні України проведено обласні відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної радіотелеграфії (далі-змагання).

Детальніше...

 

Обласна заочна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді  “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!”

З 06 по 24 лютого 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласну заочну виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!”.

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та для використання у роботі лист УДПЦО №03-01 від 01.03.17, в якому повідомляється, що 12 травня 2017 року у м. Дніпрі відбудеться Відкритий обласний фестиваль з робототехніки:

умови проведення;

критерії оцінювання;

правила участі;

заявка на участь.

 

Обласні відкриті змагання  з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі)

 23 лютого 2017 року на базі Кам’янець-Подільського  навчально-виховного комплексу № 3 з метою широкої пропаганди та популяризації спортивно-технічних видів спорту серед дітей та учнівської молоді, підвищення рівня технічної та практичної майстерності учасників, обміну досвідом, виявлення талановитої та обдарованої молоді відбулися обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі).

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та для використання у роботі Умови Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent» (очно-заочного), який відбудеться з 01 березня по 20 квітня 2017 року.

 

Витяг з плану роботи ХОЦНТТУМ на 2017 рік (науково-технічний напрям)

 

Юні винахідники – наше майбутнє!

15 грудня 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок.

Конкурс став уже гарною традицією, яка щорічно збирає юних винахідників та раціоналізаторів щоб поділитися своїми ідеями та винаходами. Започаткований обласний конкурс-захист з метою підтримки та розвитку талановитої учнівської молоді, виявлення кращого досвіду науково-практичної та експериментальної діяльності.

Детальніше...

 

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді  з інформаційних технологій

З метою пошуку, підтримки талановитих учнів, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій 02 грудня 2016 року на базі Хмельницького національного університету спільно з Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся другий (очний) етап обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій (далі-конкурс).

Детальніше...

 

Інформація щодо проведеного обласного заочного конкурсу історико-технічного стендового моделювання

З 21 по 30 листопада 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив обласний заочний конкурс з історико-технічного стендового моделювання.

Детальніше...

 

Відбулися обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях)


17 листопада 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях).

У змаганнях взяли участь 12 команд (38 учасників) із Деражнянського, Дунаєвецького, Летичівського, Новоушицького, Теофіпольського районів та міст Хмельницького (2 команди), Кам’янець-Подільського, Нетішина, Славути, Старокостянтинова та Шепетівки.

Детальніше...

 

Обласне методичне об’єднання керівників гуртків початкового технічного моделювання

« Сильним, досвідченим стає той педагог,

який уміє аналізувати свою працю»

В. Сухомлинський

16 листопада 2016 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького пройшло засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків початкового технічного моделювання на тему «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в гурток початкового технічного моделювання».

Детальніше...

 

Обласне методичне об'єднання керівників гуртків

інформаційно-комунікаційних технологій

З метою надання допомоги керівникам гуртків у розвитку та підвищенні професійної активності, активізації творчого потенціалу 16 листопада 2016 року на базі Хмельницького національного університету Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено засідання обласного методичного об'єднання керівників гуртків інформаційно-комунікаційних технологій на тему: «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом упровадження інноваційних освітніх технологій».

Детальніше...

 

Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

4 27 жовтня 2016 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки було проведено обласний конкурс змагання з радіоелектронного конструювання.

Детальніше...

 

Обласний семінар-практикум директорів обласних позашкільних навчальних закладів

25 жовтня 2016 року стало ключовою датою для директорів позашкільних навчальних закладів Хмельниччини, яких поєднала довгоочікувана творча зустріч у Іванковецькому навчально-виховному комплексі Хмельницького району.
Метою семінару-практикуму є науково-методичний супровід і прогнозування професійного розвитку педагогічних, управлінських кадрів позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Делегація керівників позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області відвідала Хмельницьку область з метою обміну досвідом

З 17 по 20 жовтня 2016 року керівники позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області побували у Хмельницькій області з метою обміну досвідом роботи позашкілля.
Захід пройшов за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, відділу освіти Деражнянської районної державної адміністрації, управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, відділу освіти, молоді та спорту Летичівської районної державної адміністрації, дирекції Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості, Дунаєвецького Будинку творчості школярів, Деражнянського районного Будинку творчості дітей та юнацтва та Кам'янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості.

Детальніше...

 

Засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків  конструювання повітряних зміїв

З метою підвищення професійного рівня, творчої активності керівників гуртків конструювання повітряних зміїв та залучення їх до вирішення проблем оновлення навчально-виховного процесу в гуртках даного напряму 20 жовтня 2016 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків конструювання повітряних зміїв на тему: «Розвиток і самореалізація вихованців у процесі творчої діяльності в гуртках конструювання повітряних зміїв».

Детальніше...

 

Фінал чемпіонату України з картингу!

У період з 30 вересня по 02 жовтня 2016 року у м. Київ на картодромі «Чайка» пройшов Фінал чемпіонату України з картингу серед учнівської молоді.
У змаганнях взяли участь 14 команд із позашкільних навчальних закладів України.

Детальніше...

 

Спортсмени-автомоделісти Хмельницької області – другі в Україні

16-18 вересня 2016 року в місті Одеса на «Марсовому полі»  Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка  відбулися Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів).

Детальніше...

 

Інструктивно-методична нарада керівників гуртків науково-технічного напряму

Відповідно до Плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, з питань початку нового 2016/2017 навчального року, 13 вересня 2016 року на базі закладу було проведено нараду для керівників гуртків науково-технічного напряму. У нараді взяли участь 39 учасників із13 районів, 5 міст та 3 об’єднаних територіальних громад області.

Участь у заходіприймали керівники гуртків та методисти спортивно-технічного, предметно-технічного, виробничо-технічного, інформаційно-технічного та початково-технічного напрямів.

Детальніше...

 

Юні автомобілісти Хмельниччини вибороли срібло у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі)

Традиційні Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) відбулися з 22 по 28 серпня 2016 року  в м. Одеса. У змаганнях взяли участь спортсмени з різних областей України. Хмельницьку область гідно представила команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом керівника команди Косневича Володимира Володимировича та тренера команди Косневича Андрія Володимировича. У запеклій боротьбі на проходження складної траси гуртківці вибороли ІІ місце в командній першості.

Детальніше...

 

Хмельничани доповнили скарбничку перемог

З 28 липня по 01 серпня ц.р. у м. Херсоні Українським  державним центром позашкільної освіти спiльно з Комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради були проведені Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної телеграфії.

Детальніше...

 

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)

Участь у змаганнях — чудова нагода для спортивно-технічного зростання та активного і цікавого відпочинку. З цією метою вже не перший рік Українським державним центром позашкільної освіти проводяться змагання з авіамодельного спорту в класі кордові моделі. Цього року змагання проводилися з 07 по 11 липня на базі спортивного комплексу товариства сприяння обороні України «Чайка» м. Києва. У змаганнях взяли участь команди Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської (2), Сумської, Харківської, Хмельницької областей та міста Києва (2).

        Учасники змагань продемонстрували високий рівень майстерності та завзяту дружню боротьбу за перемогу.

        За підсумками змагань в командній першості призерами стали:

Детальніше...

 

Кубок України з картингу серед учнівської молоді

З метою розвитку спортивно-технічних видів спорту, як ефективного засобу підвищення ролі науково-технічної творчості у всебічному гармонійному розвитку особистості з 01 по 03 липня 2016 року на оновленій трасі картодрому в місті Тернополі були проведені змагання на Кубок України з картингу серед учнівської молоді.

Детальніше...

 

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі)

Українським державним центром позашкільної освіти та Національною українською федерацією автомодельного спорту з 26 по 30 червня 2016 року в м. Хмельницькому були проведені Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту  (кордові моделі).

Детальніше...

 

Обласні відкриті змагання учнівської молоді

з авіамодельного спорту (кордові моделі)

24 травня 2016 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласні відкриті змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі) на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва.

Детальніше...

 
Більше статей...
Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея