Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні44
mod_vvisit_counterВчора125
mod_vvisit_counterЦього тижня432
mod_vvisit_counterМинулого тижня723
mod_vvisit_counterЦього місяця3355
mod_vvisit_counterМинулого місяця22241
mod_vvisit_counterAll days1576003

Online (20 хв. тому): 2
Ваш IP: 192.168.123.1
,
Now is: 2020-01-29

{youtube}aeEdx-DRunE&feature=youtu.be{/youtube}

 

Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, керуючись у своїй діяльності законодавчими та нормативними актами, виконує державне замовлення щодо надання позашкільної освіти з науково-технічного, художньо-естетичного та науково-дослідницького напрямів і є координатором навчально-виховної, інформаційно-методичної і організаційно-масової роботи закладів освіти області з даних напрямів.

Освітня концепція закладу:

реалізація пізнавально-діяльнісних і творчих потреб дітей та учнівської молоді;

забезпечення постійної творчої взаємодії та конструктивної співпраці всіх суб’єктів навчально-виховного процесу;

надання системі навчально-виховної роботи розвивального спрямування;

застосування ефективних традиційних та інноваційних методик, технологій навчально-виховної та розвивальної роботи;

особистісна зорієнтованість навчально-виховного процесу.

Нормативно-правова основа діяльності закладу.

Діяльність Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді будується відповідно до Конституції України, законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», указів Президента України, постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 785, наказів Міністерства освіти і науки України, а також розпоряджень голів обласної державної адміністрації, обласної ради, наказів та інструктивно-методичних матеріалів Департаменту  освіти і науки облдержадміністрації, що регламентують діяльність позашкільних навчальних закладів.

На сьогодні в закладі створено власну соціально-педагогічну модель, в основу якої закладено принципи комплексної діяльності, інтеграції змісту форм і методів навчально-виховної роботи та інструктивно-методичної роботи.

Завданням діяльності педагогічного колективу закладу є:

збереження та розвиток відповідних напрямів позашкільної освіти;

удосконалення змісту навчально-виховної роботи, впровадження нових форм діяльності з метою забезпечення права вільного вибору дітьми виду навчально-творчої діяльності та надання їм якісної позашкільної освіти;

підвищення науково-методичного рівня навчально-виховної діяльності;

створення в області цілісної системи позашкільної освіти.

Навчально-виховний процес у закладі організований за трирівневим принципом на основі дидактичних принципів поєднання профільних та інтеграційних форм роботи, застосування сучасних навчальних методик розвивального спрямування.

У закладі функціонують, органічно доповнюючи зміст роботи одне одного, відділи: науково-технічної творчості, методичний, організаційно-масової роботи,  інформаційно-комунікаційних технологій,  науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" та навчально-методичний художньо-естетичного виховання школярів. Заклад є одним із найбільших позашкільних навчальних закладів області.

Педагогічним колективом обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді напрацьовано систему роботи з інтелектуально й творчо обдарованими дітьми та учнівською молоддю. Забезпечено організацію роботи Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Педагоги закладу працюють над удосконаленням системи позашкільної роботи в районах; залучають учнів сільських шкіл до участі в обласних, всеукраїнських конкурсних заходах, навчально-дослідницької роботи; ведуть просвітницьку роботу серед педагогічних колективів сільських шкіл щодо впровадження найбільш ефективних методик і технологій навчально-виховної та розвивальної роботи з дітьми та учнівською молоддю.

Для підсилення в області потенціалу позашкільного навчально-виховного процесу, з метою сприяння розвитку юних талантів та обдарувань педагогічним колективом закладу розроблено та забезпечено реалізацію щорічного циклу обласних масових заходів для учнівської молоді за різними напрямами позашкільної освіти. Кращі вихованці представляють область на всеукраїнських заходах. Кожен п’ятий учасник є переможцем або призером.

У практику роботи закладу ввійшло проведення обласних науково-практичних конференцій, розширених засідань методичної та педагогічної рад. Велика увага приділяється питанню підвищення фахової компетентності та творчого потенціалу педагогів. З цією метою організовано роботу профільних обласних методичних об’єднань.

З метою вдосконалення програмно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу позашкільних навчальних закладів області, розвитку творчого потенціалу педагогів проводяться обласні конкурси на кращий методичний матеріал.

Стовідсотково забезпечується участь педагогів у всеукраїнських методико-педагогічних заходах.

Особлива увага педагогами закладу спрямовується на формування у вихованців національно-патріотичного виховання. Сьогодні виховання громадянина – патріота – цілеспрямований, систематичний, регульований процес, мета якого – утвердження свідомості нації, народу, етнічної культури, мовної єдності, кращих рис характеру громадянина України. В основі виховного процесу закладу лежить система виховних відносин, що забезпечує взаємодію педагогів, батьків та учнів згідно з суспільно заданими цілями виховання – розквіт духовної сутності людини, яка має стати висококваліфікованим спеціалістом, займати чіткі національні, загальногосподарські позиції, бути активною у громадському житті, відповідальною за моральне становлення себе як особистості.

Актуальним було і залишається  формування  у вихованців здорового способу життя та робота з профілактики ВІЛ/СНІДУ. Проводиться інформаційна та роз’яснювальна робота в гуртках і творчих об’єднаннях, практикуються лекції, тематичні заходи, дні здоров’я. З метою виявлення ставлення вихованців до вживання наркотичних засобів у гуртках проводиться анкетування та тестування. Вихованці позашкільних закладів області залучаються до участі у Всеукраїнській акції боротьби проти наркоманії та алкоголізму. Проводяться конкурси малюнків і плакатів на тему здоров’я.

Педагогічний колектив закладу активно працює над питанням удосконалення матеріально-технічної бази закладу. До послуг вихованців комп’ютерний клас, технічна майстерня, виставкова зала, зала презентацій. Навчальні лабораторії обладнані всім необхідним для проведення теоретичних і практичних занять.

Для забезпечення закладів позашкільної освіти науково-методичними матеріалами педагогами обласного центру науково технічної творчості учнівської молоді готуються методичні рекомендації, програми, посібники з різних напрямів позашкільної освіти, зокрема: «Інформаційний бюлетень»; циклограма проведення обласних масових заходів з учнівською молоддю.; збірник положень про проведення обласних масових заходів з учнівською молоддю; аналітично-звітні матеріали щодо діяльності позашкільних навчальних закладів області. Розробляються та видаються навчально-методичні посібники з питань розвитку творчих здібностей вихованців в умовах позашкільного навчального закладу, матеріали з досвіду роботи педагогічних колективів позашкільних навчальних закладів Хмельниччини.

 
Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея