Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні29
mod_vvisit_counterВчора1445
mod_vvisit_counterЦього тижня5027
mod_vvisit_counterМинулого тижня7780
mod_vvisit_counterЦього місяця20512
mod_vvisit_counterМинулого місяця22002
mod_vvisit_counterAll days948497

Online (20 хв. тому): 5
Ваш IP: 50.19.34.255
,
Now is: 2018-02-21

Кращих юних дослідників області визначено

         Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Участь у шкільних та районних наукових товариствах Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень. Саме Мала академія наук об’єднує таких розумних і талановитих юнаків та дівчат! Головним показником досягнень юних дослідників є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів.

Детальніше...

 

Вітаємо переможців конкурсу

"Юний Ейнштейн-2017"

З метою підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін; залучення учнів до науково-дослідницької діяльності та пошук креативних педагогів, зацікавлених в опануванні передових технологій навчання, пов’язаних із широким застосуванням цифрових вимірювальних комплексів, в рамках статутної діяльності, Національний Центр Мала академія наук України разом із НВП "Енглер" 8 грудня 2017 року завершив проведення пілотного проекту Всеукраїнського дистанційного конкурсу з цифрових вимірювань у шкільній освіті "Юний Ейнштейн-2017".

Детальніше...

 

Мала академія наук України – ефективний інструмент заохочення та розвитку талановитої молоді

05 грудня поточного року на базі закладів освіти Деражнянського району був проведений обласний семінар-практикум на тему: "Діяльність шкільних наукових товариств учнів як необхідна умова створення системи роботи з обдарованими дітьми".

Захід організований відділом науково-дослідницької роботи "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді спільно із відділом освіти Деражнянської районної державної адміністрації. У семінарі-практикумі взяло участь більше 20 відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю районів, міст, об’єднаних територіальних громад та наукових товариств навчальних закладів обласного підпорядкування Хмельницької області.

Детальніше...

 

Світ науки стає ближчим

30 листопада 2017 року відбулася V обласна учнівська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини» у які взяли участь 115 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти області та їхні педагоги, 12 науковців провідних вишів-партнерів Хмельницького територіального відділення МАН.

Детальніше...

 

Мала академія наук – старт до великих звершень

21-23 листопада 2017 року у місті Києві відбувся ІІ етап Всеукраїнської  науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» організований Національним Центром «Мала академія наук України». Виставка-конкурс проводилась у 7 номінаціях: «Електроніка і приладобудування», «Матеріалознавство та перспективні технології», «Машинобудування», «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», «Екологія та ресурсозбереження», «Технічна творчість та винахідництво» і «Робототехніка та робототехнічні системи». У фіналі брало участь понад 100 учасників із усієї України.

Детальніше...

 

Нові перемоги юних філософів

З 16 по 18 листопада 2017 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова провели ІV Всеукраїнську олімпіаду з філософії для школярів, яка відбулася на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості  в Пущі-Водиці (Київської області) MANLAB.CAMP.

Основна мета змагання  популяризувати філософську освіту і заохотити молодь до творчого, креативного і критичного мислення. Конкурсною роботою, за якою журі визначали цьогорічного переможця, було філософське есе на загальну тему «Екологічна свідомість».

Детальніше...

 

  Навчання на осінній сесії лінгвістичної школи МАН

З 23 по 27 жовтня 2017 року на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості  в Пущі-Водиці (Київської області) MANLAB.CAMP проходила осіння сесія Всеукраїнської очно-заочної лінгвістичної школи  Малої академії наук України.

Понад 20 учасників із семи областей України і міста Києва  приїхали набувати  нових знань з української мови.

Детальніше...

 

Виїзний лекторій Хмельницького територіального відділення МАН успішно завершив роботу

29  жовтня 2017 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України М. Дзявульського відбулося виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Північного територіального округу Хмельницького територіального відділення Малої академії наук.

Детальніше...

 

Установча нарада з новопризначеними відповідальними за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах

та об'єднаних територіальних громадах

Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2017 рік та з метою подальшого вдосконалення організації науково-дослідницької роботи учнів-членів наукових товариств окремих районів, об'єднаних територіальних громад та шкільних наукових товариств області 20 жовтня поточного року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено інструктивно-методичну нараду для новопризначених відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах та об'єднаних територіальних громадах на тему: "Організаційно-методичний супровід науково-дослідницької роботи учнів-членів наукових учнівських товариств районів та об'єднаних територіальних громад Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2017/2018 н. р.".

Детальніше...

 

Робота мобільно-консультаційного пункту триває

22 жовтня 2017 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді були організовані та проведені заняття мобільно-консультаційного пункту Центрального територіального округу на базі Хмельницького навчально-виховного об’єднання №5 імені Сергія Єфремова.

Детальніше...

 

Пишаємось здобутками юних науковців!!!

З 10 по 13 жовтня 2017 року в Києві проходив національний етап міжнародного конкурсу ISEF Intel-Техно. У ньому юні дослідники-школярі демонструвати свої наукові досягнення, проекти і дослідження. Кращі з робіт будуть представляти Україну на міжнародному етапі в США у травні 2018 року.

Детальніше...

 

Перше виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту

08 жовтня 2017 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено перше виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Південного територіального округу на базі Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 ім. А.Трояна.

Детальніше...

 

Англомовна школа для майбутніх економістів

З 17 по 24 вересня 2017 року на базі унікального науково-освітнього комплексу України "Міжнародного центру дитячої наукової творчості "MANLAB.CAMP" (в Пущі – Водиці, м. Київ) Національного центру Малої академії наук України проходила наукова школа з англійської мови "Brainy English" за напрямком економіка, в роботі якої взяв участь учень 10 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу №10, член гуртка "Наукові дослідження в економіці" Дзинюк Микола.

"BrainyEnglish" – один з проектів НЦ "Мала академія наук України", спрямований на викладання спеціалізованої англійської мови для молоді і фахівців із різних галузей – медиків, економістів, правознавців. Першою науковою школою цього проекту стала англомовна школа з економіки для учнів – членів МАН.

Детальніше...

 

Всеукраїнська мистецька акція "Мій Шевченко – Мій  світ"

З 13 по 16 вересня 2017 року відбувся фінальний етап ІV Всеукраїнської дитячої мистецької акції "Мій Шевченко - Мій світ", який зібрав близько тридцяти переможців.

Організував акцію Національний центр "Мала академія наук України" спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка.

Детальніше...

 

Початок нового навчального року в

 Хмельницькому територіальному відділені Малої академії наук України

07-08 вересня 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівською молоді відбулась інструктивно-методична нарада для керівників гуртків науково-дослідницького напряму позашкільної освіти на тему: "Особливості організаційно-масової та навчально-виховної роботи у 2017/2018 навчальному році". Учасниками заходу стали представники 6 міст обласного значення, 11 районів, 16 об'єднаних територіальних громад, 3 ліцеїв/шкіл-інтернатів обласного підпорядкування області та 4 вищих навчальних закладів м. Хмельницького.

Детальніше...

 

Біологія європейського рівня

З 10 по 15 липня в столиці Польщі відбулася Міжнародна школа з біології, учасниками якої стали три десятки українських учнів-членів Малої академії наук. Хмельниччину в даному заході представляв Копанєв Ростислав, учень 11 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу №10, який посів друге місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції "Психологія".

BioCEN – Центр інноваційної біологічної освіти, який працює з 2002 року. Його працівники поставили за мету зменшити розрив між наукою та суспільством і популяризувати біологію шляхом проведення навчальних заходів. Мета міжнародної школи – поширити і поглибити любов до біології, пізнати її з практичної сторони. За час навчання школярі, крім теоретичних занять, пройшли шість практикумів.

БіоЦен - прекрасна літня школа біології, стала шансом для всіх учасників поглибити свої знання у галузі біології : комусь повторити все , комусь дізнатись про щось нове . Завдяки пану Яцеку, його керівництву, ми проводити різного роду практичні роботи: дослідження фрагменту ДНК; суперструктури; кримінологічні дослідження. Також було вельми цікаво працювати з новітнім устаткуванням лабораторії. На мить ми відчули  себе реально наче лаборанти не шкільної, а саме дослідницької лабораторії, - поділився своїми враженнями Ростислав.

У вільний від навчання час підлітки знайомилися із Варшавою і відвідали Центр науки «Коперник» – музей, який реалізує освітньо-наукові проекти і містить понад 450 інтерактивних експонатів, за допомогою яких відвідувачі самі проводять експерименти.

 

Фізика високих енергій

З 19 по 23 червня відбулася п'ята Школа фізики для українських учнів на базі CERN (Європейського Центру Ядерних Досліджень).  До складу делегації юних науковців входив і представник Хмельниччини - Островський Захарвипускник  Хмельницької   гімназії   №1   імені   В. Красицького,який посів друге місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції "Експериментальна фізика".

У програмі заходу кожен день було присвячено відвідуванню CERN, де учні проходили курс лекцій з фізики елементарних частин та принципу роботи колайдера. Після отримання теоретичних знань МАНівці отримали можливість застосувати їх на практиці під час лабораторної роботи зі створення і експлуатування камери Вільсона - найпершого пристрою для детектування елементарних частинок. Захопленню учнів від можливості спостерігати мікросвіт власними очима не було меж! Крім того було проведено екскурсії до музеїв CERN та ключових його елементів (центру керування CERN та космічного дослідження променів, експерименту ATLAS, блоку охолодження колайдера).

        

Детальніше...

 

Вдалий старт МАНівців-юніорів

20 травня 2017 року у місті Львові  відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського, до якого було запрошено 26 переможців відбіркового етапу з числа учнів середньої та старшої вікової категорії. Серед учнів 1 – 6 класів журі конкурсу визначило 8 переможців у таких номінаціях:

«Найбільший кристал», «Найякісніший кристал», «Найоригінальніший кристал», «Віртуальний кристал».

Детальніше...

 

Пишаємось перемогами Хмельниччини!

Національним центром «Мала академія наук України» та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 26-27 квітня 2017 року був проведений фінал Всеукраїнської олімпіади «Зелена енергетика». Метою проведення Олімпіади є виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення школярів до поглибленого вивчення фізики; підвищення їх рівня знань у сфері енергоефективності та енергозбереження.

Детальніше...

 

«Майбутнє твориться сьогодні!»

Саме під такою назвою 17 травня 2017 року в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького відбулось урочисте відзначення переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017 році.

Детальніше...

 

Переможні акорди ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

В останні дні квітня розпочалися фінальні випробування у відділенні історії, мовознавства, технічних і комп’ютерних наук Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Юні науковці мали змогу продемонструвати свої інтелектуальні здібності, вміння, знання і нестримну волю до перемоги, відчути себе в ролі справжніх дослідників-науковців.

Детальніше...

 

Змагання юних програмістів

З метою якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти, пошуку та створення умов для підтримки талановитої молоді, підготовки майбутньої наукової зміни 28 квітня 2017 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді для учнів 8-10 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів був проведений обласний конкурс-змагання юних програмістів "Мультимедійні проекти: сайти та презентації".

Детальніше...

 

У колі однодумців

З метою підведення підсумків роботи Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році 26 квітня 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулась нарада відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об'єднаних територіальних громадах, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах обласного підпорядкування на тему: "Підсумки роботи учнівських наукових товариств районів, міст, об'єднаних територіальних громад, ліцеїв/шкіл інтернатів та позашкільних навчальних закладів обласного підпорядкування у 2016/2017 навчальному році.

Детальніше...

 

Якби  ти  знав, як много важить слово...

З метою виявлення та підтримки розвитку здібностей літературно обдарованих учнів 20 квітня 2017 року в приміщенні Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся ІІ (очний, підсумковий) етап обласного конкурсу юних літераторів (далі – Конкурс), організований відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук". Конкурс проводився у ІІ етапи.

Детальніше...

 

Юні науковці відділення хімії та біології повернулися з перемогою

З 11 по 14 квітня 2017 року у м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  відбувся  III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робітучнів-членів Малої академії наук України у відділенні хімії та біології.

Детальніше...

 

Юні науковці Хмельниччини – інтелект, креативність, перспективність

З 7 по 10 квітня 2017 року у м. Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

Команда Хмельницької області у складі 4 перспективних школярів напружено готувалась до інтелектуальних змагань, адже участь у фіналі – почесна і водночас вимоглива місія.

Детальніше...

 

ДОДОМУ З НОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ!

З 28 по 31 березня 2017 року у м. Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України для учасників відділень наук про Землю, філософії та суспільствознавства. Хмельницьку область представляла  команда із п’яти учасників.

Детальніше...

 

Юна наукова еліта Хмельниччини на шляху до нових вершин!

24 березня 2017 року розпочався ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Першими естафету змагання прийняли юні науковці відділень математики, економіки, фізики та астрономії. До міста Києва прибули понад 180 учасників з усієї України.

Детальніше...

 

Справжнє свято науки,  інтелекту, допитливості,  

творчих ідей і досягнень  

   Наука як соціально значуща сфера людської діяльності, функцією якої є вироблення й використання теоретично систематизованих об’єктивних знань про дійсність, є складовою частиною духовної культури суспільства. Як система знань наука охоплює не тільки фактичні дані про предмети навколишнього світу, людської думки й дії, не лише закони і принципи дослідження об’єктів, а й певні форми й способи усвідомлення їх, а в кінцевому підсумку — філософське тлумачення. Щороку учні-слухачі Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України мають змогу розкрити різні грані науки під час проходження Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Детальніше...

 

Вебінар від 30.01.17 на тему: "Організація та проведення оцінювання навчальних досягнень з математики учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України"

 

Per aspera ad astra – Крізь терни до зірок


8 Мала академія наук України – це вагома ланка освіти учнівської молоді, яка з року в рік дає можливість обдарованим дітям проявити себе, представляючи на розгляд журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН власне дослідження. Це перше наукове відкриття може бути зовсім крихітним, але воно потребує ґрунтовних знань з базового предмета та глибокого вивчення наукової літератури з досліджуваної теми, неабиякої працьовитості та наполегливості.

Детальніше...

 

Змагалися МАНівці Шепетівщини!

1 "2090 рік… Далеке майбутнє. Високорозвинена цивілізація землян освоює інші планети за допомогою роботів-андроїдів. Але от невдача! Несподівано вони згуртувалися проти землян. Що робити? Як діяти? Для вирішення проблеми на планету Земля направлена озброєна знаннями сучасної науки група спеціалістів-дослідників…"

Фантастика, скажете? Зовсім ні! Це театралізоване дійство - урочистості перед початком великих змагань.

Детальніше...

 

Перший крок до перемоги зроблено!

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей Білогірського району, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації
16 грудня 2016 року на базі Білогірського навчально-виховного комплексу було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства "Ерудит" Білогірського району Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.

Детальніше...

 

Cтартував І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

9 грудня  2016 року на базі Теофіпольського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» відбувся І етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Теофіпольського районного наукового товариства учнів.

Детальніше...

 

На порядку денному Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України

Саме під таким гаслом 30 листопада 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівською молоді було проведено інструктивну нараду для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об'єднаних територіальних громадах, ліцеях-інтернатах та позашкільних навчальних закладах обласного підпорядкування на тему "Організація та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016/2017 н. р.".

Детальніше...

 

ЩЕ ОДИН КРОК У ДОРОСЛУ НАУКУ

18−19 листопада Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова провели ІІІ Всеукраїнську олімпіаду з філософії для школярів. Основна мета змагання  популяризувати філософську освіту і заохотити молодь до творчого, креативного і критичного мислення. Конкурсною роботою, за якою журі визначали переможця, було філософське есе.

Детальніше...

 

Наукові пошуки ІІІ тисячоліття очима юних МАНівців Хмельниччини

         Ось уже четвертий рік поспіль юні дослідники області змагаються в інтелектуальному поєдинку, представляючи свої науково-дослідницькі доробки в обласній учнівській науково-практичній конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини».

Детальніше...

 

Цикл виїзних занять мобільно-консультаційного пункту Хмельницького територального відділення МАН успішно завершено!

30  жовтня 2016 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» ім. Героя України М. Дзявульського відбулося четверте виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Північного територіального округу Хмельницького територіального відділення Малої академії наук.

Детальніше...

 

Тісна співпраця на шляху до успіху

28 жовтня 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді були організовані та проведені заняття мобільно-консультаційного пункту Східного територіального округу на базі Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Детальніше...

 

На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості

16 жовтня 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Центрального територіального округу на базі Старокостянтинівського ліцею імені М.С.Рудяка.

Детальніше...

 

Працюємо на результат

З метою створення належних умов для виявлення, підтримки обдарованих дітей та підлітків, залучення до науково-дослідницької діяльності, належної організації навчально-виховного процесу та оновлення нормативно-правової бази діяльності в Хмельницькому територіальному відділенні Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році, 11 жовтня 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено інструктивно-методичну нараду для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об'єднаних територіальних громадах, ліцеях-інтернатах та позашкільних навчальних закладах обласного підпорядкування на тему: "Нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти в системі роботи Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році".

Детальніше...

 

Перші кроки до великої науки

09 жовтня 2016 року  відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено перше виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Південного територіального округу на базі Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 ім. А.Трояна.

Детальніше...

 

Початок нового навчального року

в Хмельницькому територіальному відділені

Малої академії наук України

        

         14 вересня 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулась інструктивно-методична нарада для новопризначених керівників гуртків науково-дослідницького напряму позашкільної освіти на тему: «Особливості організації організаційно-масової та навчально-виховної роботи у 2016/2017 навчальному році». Учасниками заходу стали 47 представників районів, об'єднаних територіальних громад, міст та ліцеїв-інтернатів обласного підпорядкування області.

         З вітальним словом до присутніх звернувся директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Заслужений працівник освіти України - Григорій Макарович Гончарук, він ознайомив учасників інструктивно-методичної наради із структурою і організацією навчально-виховного процесу в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді у 2016/2017 навчальному році та розглянув важливі для позашкільної освіти питання про кадровий потенціал, контингент вихованців, динаміку змін в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді протягом останніх років, визначив пріоритетні напрямами в подальшому розвитку системи пошуку та підтримки здібних до наукової діяльності дітей та вдосконаленні організаційного і методичного забезпечення науково-дослідницької діяльності старшокласників області.   Заступник директора з навчально-методичної роботи, керівник Хмельницького територіального відділення МАН, Марія Володимирівна Гаєвська у своєму виступі звернула увагу присутніх на здобутках Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році та детально зупинилася на особливостях організації навчально-виховного процесу в Хмельницькому територіальному відділенні Малої академії наук України у поточному навчальному році.

Детальніше...

 

Відпочиваючи навчаємось!

 

Протягом червня 2016 року вихованці Хмельницького територіального відділення Малої академії наук мали змогу долучитися до поглибленого вивчення улюблених предметів та активно відпочивати у Всеукраїнських літніх наукових школах, організованих Національним центром "Мала академія наук України".

Детальніше...

 

Обмін досвідом з актуальних питань функціонування учнівських наукових товариств в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області в рамках Малої академії наук України

         Відповідно до Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 №1360 з 07 до 09 червня поточного року  на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Хмельницької області Національним центром «Мала академія наук України» спільно із відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень наук про Землю МАН України «Організація діяльності наукових товариств учнів у відділенні наук про Землю МАН України: регіональний вимір».

         Всеукраїнський семінар-практикум пройшов за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Кам'янець-Подільської міської ради, Хмельницької міської ради, Кам'янець-Подільської райдержадміністрації, управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, управління освіти Хмельницької міської ради, відділу освіти, Кам'янець-Подільської райдержадміністрації та дирекції Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки.

Детальніше...

 

«Майбутнє твориться сьогодні!»

         Саме під такою назвою 31 травня 2016 року в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького відбулось урочисте відзначення переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016 році.

Детальніше...

 

Майбутнє України – в руках молодих

17-19 травня 2016 року у м.Львові відбулася ІІІ Міжнародна учнівська науково-практична конференція "Україна очима молодих", організаторами якої стали Національний центр "Мала академія наук України" та Львівська обласна Мала академія наук.

Детальніше...

 

 Змагались юні ІТшники

28 квітня 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, з метою якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти, пошуку та створення умов для підтримки талановитої молоді, підготовки майбутньої наукової зміни, для учнів 8-10 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів був проведений обласний конкурс-змагання юних програмістів "Мультимедійні проекти: сайти та презентації". У конкурсі взяли участь 18 програмістів з усіх куточків нашої області.

Детальніше...

 

ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО НАУКИ!

    23 квітня 2016 року на базі Хмельницького університету управління та права відбулася звітна наукова конференція школярів та студентів міста Хмельницького за 12 тематичними напрямками. За напрямком "Управління підприємницькою діяльністю та її фінансове забезпечення" в конференції взяли участь члени гуртка економіки Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учні 11 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу №10 Новосад Єгор з роботою "Краудсорсинг, як інноваційна технологія реалізації проектів в сучасній економіці" та Сьомаш Антон з роботою "Гібридна війна в Україні: економічний вимір", керівник гуртка економіки Оксана Антонівна Юхимович.

   За результатами наукової дискусії доповіді науковців визнані кращими, за що хлопці були нагороджені грамотами.

   Вітаємо юних дослідників з черговою науковою перемогою!

 

Наукова скарбничка Хмельниччини поповнилася новими перемогами

З 22 по 25 квітня 2016 року у м. Києві відбувся  фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України для учасників відділень філософії та суспільствознавства, наук про Землю, який завершив цьогорічний цикл змагань юних науковців. Хмельницьку область представляла команда у кількості  чотирьох учасників.

Детальніше...

 

Наукові здобутки Хмельниччини поповнили юні

хіміки та біологи

З 18 по 21 квітня на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Києва відбувся III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робітучнів-членів Малої академії наук України відділення хімії та біології, із семи наукових напрямів – зоологія та ботаніка, медицина, валеологія, загальна біологія, хімія, психологія і біологія людини. З вітальним словом  до 155 учасників відділення хімії та біології звернувся директор НЕНЦ Володимир Вербицький. До привітання юних науковців долучився директор Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна, академік НАН України Сергій Комісаренко, який розповів про нові наукові та стратегічні напрями досліджень, поділився інформацією про вітчизняні та світові відкриття в царині біології та хімії.

Детальніше...

 
Більше статей...
Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея