Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні838
mod_vvisit_counterВчора970
mod_vvisit_counterЦього тижня6285
mod_vvisit_counterМинулого тижня7402
mod_vvisit_counterЦього місяця19815
mod_vvisit_counterМинулого місяця36131
mod_vvisit_counterAll days1411064

Online (20 хв. тому): 23
Ваш IP: 54.174.43.27
,
Now is: 2019-07-19

ІІ (очний) етап обласного конкурсу 

«Історія, яка нас об’єднує»

З метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, створення сприятливих умов для задоволення потреб у творчій самореалізації відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у вересні 2019 року буде проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу «Історія, яка нас об’єднує».

Детальніше...

 

Обласний конкурс «Історія, яка нас об’єднує»

З метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, створення сприятливих умов для задоволення потреб у творчій самореалізації,відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» з 02 по 31 травня 2019 року проводить І (заочний) етап обласного конкурсу «Історія, яка нас об’єднує» (далі - Конкурс).

Детальніше...

 

Обласний літературний конкурс,

присвячений 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша

З 01 по 30 квітня 2019 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний літературний конкурс, присвячений 200-річчю від дня народження українського письменника, фольклориста, етнографа, мовознавця перекладача, Пантелеймона Олександровича Куліша (далі - Конкурс)

Детальніше...

 

Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів

Малої академії наук

«Україна очима молодих»

З 17 до 19 квітня ц. р. у м. Львові буде проведено Міжнародну науково-практичну конференцію учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих».

До участі в заході запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти – учні-члени Малої академії наук України.

Для участі в конференції просимо до 26 березня ц. р. надіслати заявку та тези доповіді на електронні адреси відповідно до тематичних напрямів конференції з темою повідомлення «Конференція _прізвище». Форма заявки, вимоги до оформлення тез і електронні адреси для надсилання тез – на сайті oman.lviv.uaта man.gov.ua(розділ «Конференції»).

Детальніше...

 

ІІ (очний) етап обласного конкурсу

художнього перекладу

27 березня 2019 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» буде проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу художнього перекладу (далі – конкурс) в приміщенні Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 83.

Реєстрація учасників до 9.30 год.

Детальніше...

 
Більше статей...
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея