Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні19
mod_vvisit_counterВчора120
mod_vvisit_counterЦього тижня622
mod_vvisit_counterМинулого тижня747
mod_vvisit_counterЦього місяця2822
mod_vvisit_counterМинулого місяця22241
mod_vvisit_counterAll days1575470

Online (20 хв. тому): 1
Ваш IP: 192.168.123.1
,
Now is: 2020-01-25

Обласний конкурс художнього перекладу

З метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 29 лютого 2020 року проводить І (заочний) етап обласного конкурсу художнього перекладу (далі - конкурс).

Детальніше...

 

Обласний конкурс

з математики та економіки

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, розкриття її здібностей, формування в учнів інтересу до вивчення економіки та математики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково – технічної творчості учнівської молоді з 01 по 30 листопада 2019 року буде проведено обласний конкурс з математики та економіки.

Учасниками Конкурсу можуть бути здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Детальніше...

 

Обласний заочний конкурс з журналістики «Я – журналіст»

З метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 до 31 жовтня 2019 року буде проведено обласний заочний конкурс з журналістики «Я – журналіст».

 

Лист про проведення обласного заочного конкурсу з журналістики Я- журналіст

 

Положення обласного заочного конкурсу з журналістики Я - журналіст

 

Обласний конкурс з інформатики

З 01 по 31 жовтня 2019 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний конкурс з інформатики (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться з метою підвищення інтересу учнівської молоді до вивчення інформатики та інформаційних технологій, якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти, пошуку та створення умов для підтримки талановитої молоді, підготовки майбутньої наукової зміни, проводить обласний конкурс з інформатики.

Детальніше...

 

І етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

  З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для науково-дослідницької діяльності відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 02 по 20 вересня 2019 року буде проведено І етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Детальніше...

 

ІІ (очний) етап обласного конкурсу 

«Історія, яка нас об’єднує»

З метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, створення сприятливих умов для задоволення потреб у творчій самореалізації відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у вересні 2019 року буде проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу «Історія, яка нас об’єднує».

Детальніше...

 

Обласний конкурс «Історія, яка нас об’єднує»

З метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, створення сприятливих умов для задоволення потреб у творчій самореалізації,відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» з 02 по 31 травня 2019 року проводить І (заочний) етап обласного конкурсу «Історія, яка нас об’єднує» (далі - Конкурс).

Детальніше...

 

Обласний літературний конкурс,

присвячений 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша

З 01 по 30 квітня 2019 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний літературний конкурс, присвячений 200-річчю від дня народження українського письменника, фольклориста, етнографа, мовознавця перекладача, Пантелеймона Олександровича Куліша (далі - Конкурс)

Детальніше...

 

Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів

Малої академії наук

«Україна очима молодих»

З 17 до 19 квітня ц. р. у м. Львові буде проведено Міжнародну науково-практичну конференцію учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих».

До участі в заході запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти – учні-члени Малої академії наук України.

Для участі в конференції просимо до 26 березня ц. р. надіслати заявку та тези доповіді на електронні адреси відповідно до тематичних напрямів конференції з темою повідомлення «Конференція _прізвище». Форма заявки, вимоги до оформлення тез і електронні адреси для надсилання тез – на сайті oman.lviv.uaта man.gov.ua(розділ «Конференції»).

Детальніше...

 

ІІ (очний) етап обласного конкурсу

художнього перекладу

27 березня 2019 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» буде проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу художнього перекладу (далі – конкурс) в приміщенні Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 83.

Реєстрація учасників до 9.30 год.

Детальніше...

 

 

Обласний заочний конкурс

«Еврика в астрономії»

Для учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти з метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, поглибленого вивчення космічного простору, обміну знаннями та інформацією в області астрономії, фізики, природних явищ Космосу з 06 по 29 березня 2019 року буде проведено обласний заочний конкурс «Еврика в астрономії». Учасники Конкурсу подають до 20 березня 2019 року заповнену заявку на участь в обласному заочному конкурсі «Еврика в астрономії» та відповіді на запитання в друкованому вигляді.

Лист ХОЦНТТУМ

Завдання Конкурсу

 

 

Обласний конкурс художнього перекладу

З метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 28 лютого 2019 року проводить І (заочний) етап обласного конкурсу художнього перекладу (далі - конкурс).

Детальніше...

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

28 листопада 2018 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» буде проведено VІ обласну учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини»

Метою конференції є активізація наукового мислення щодо продукування та ефективного вирішення наукових ідей, громадських і соціальних ініціатив у відповідності до ідей сучасного суспільства.

Детальніше...

 

Шановні колеги!

 

29 жовтня 2018 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» буде проведено інформаційно-методичну нараду для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах, містах, об'єднаних територіальних громадах, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування на тему: "Організаційно-методичне забезпечення науково-дослідницької роботи учнів-членів регіональних наукових учнівських товариств Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році".

До участі в інструктивно-методичній нараді запрошуються відповідальні за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах, містах, об'єднаних територіальних громадах, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

Просимо підтвердити участь в інформаційно-методичній нараді до 24 жовтня 2018 року за телефоном (0382) 65-68-76.

 

ІІ (очний) етап обласного конкурсу

з біології та екології

06 листопада 2018 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді буде проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу з біології та екології.

До участі в ІІ (очному) етапі Конкурсу запрошуються автори робіт переможці І (заочного, відбіркового) етапу Конкурсу.

Номінація «Соціальна реклама»

БОРТНИК

Богдан Олександрович

здобувач освіти Голоскіської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади, 10 клас

ДУШКО

Ірина Юріївна

здобувач освіти Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх», 11 клас

ЗАЛЕСЬКИЙ

Єгор Русланович

здобувач освіти Хмельницького навчально-виховного комплексу №10, 10 клас

КОВАЛІНСЬКА

Анастасія Іванівна

здобувач освіти Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей», 10 клас

СИТНИК

Анастасія Олександрівна

здобувач освіти Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей», 10 клас

ТКАЧУК

Дарина Олегівна

здобувач освіти Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 імені В. Кобернюка, 9 клас

ТРАПЕЗУН

Оксана Сергіївна

здобувач освіти Сатанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади, 10 клас

ЯЦЮК

Ірина Дмитрівна

здобувач освіти Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, 9 клас
Номінація «Науково-дослідницька робота»

АНДРІЙЧУК

Марина Іванівна

здобувач освіти Білогірського навчально-виховного комплексу «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, імені І.О. Ткачука, гімназія», 10 клас

БАКАЙ

Руслана Олексіївна

здобувач освіти Отроківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади, 9 клас

БЕТЛІЙ

Ігор Анатолійович

здобувач освіти Струзької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади, 10 клас

БІЛОУСОВА

Вікторія Павлівна

здобувач освіти Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, 9 клас

БОГДАНОВА

Дар’я Серіївна

здобувач освіти Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, вихованка Комунального позашкільного навчального закладу «Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді», 9 клас

БУДНИК

Тетяна Олегівна

здобувач освіти Полонської гімназії Полонської міської ОТГ, 11 клас

ГРИНИШИН

Марія Андріївна

здобувач освіти Хмельницької гімназії №2, 11 клас

ДОВГОПОЛ

Аліна Геннадіївна

здобувач освіти філії Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Котелянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів. - ДНЗ» Полонської міської ОТГ, 9 клас

ЄФРЕМОВА

Юлія Віталіївна

здобувач освіти Хмельницького ліцею №17, 11 клас

КОСІК

Марія Ігорівна

здобувач освіти Славутського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія», 9 клас

КУКУРУДЗА

Максим Дмитрович

здобувач освіти Жилинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ярмолинецького району, 9 клас

КУЧЕР

Андрій Олегович

здобувач освіти Савинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ярмолинецького району, 10 клас

ЛІЩУК

Оксана Дмитрівна

здобувач освіти Крупецького навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Крупецької сільської об’єднаної територіальної громади Славутського району, 10 клас

ЛУК’ЯНЧУК

Юрій Анатолійович

здобувач освіти Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, 10 клас

МУДРАКОВА

Людмила Вікторівна

здобувач освіти Струзької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади, вихованка Новоушицького будинку дитячої творчості, 9 клас

СМОЛЬНІЦЬКА

Інна Олегівна

здобувач освіти Отроківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоушицької селищної об’єднаної територіальної громади, 11 клас

ЧЕЛИШЕВ

Владислав Олегович

здобувач освіти Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, 11 клас

ЩУКА

Дарія Андріївна

здобувач освіти Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою», 10 клас

ЯКУБЕЦЬ

Олександра Анатоліївна

здобувач освіти Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей» імені О. Кушнірука, 10 клас
 

Обласний конкурс

з математики та економіки

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, розкриття її здібностей, формування в учнів інтересу до вивчення економіки та математики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 30 листопада 2018 року буде проведено обласний конкурс з математики та економіки.

Учасниками Конкурсу можуть бути учні 9-11 класів закладів загальної середньої та вихованці позашкільної освіти.

Для участі у Конкурсі необхідно до 21 листопада 2018 року надіслати письмову заявку, згідно з додатком та статтю на паперовому і електронному носії (на диску CD-R) на адресу: Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вул. Проскурівська, 83, м. Хмельницький, 29001.

Детальніше...

 

V Всеукраїнська олімпіада з філософії

для школярів оголошує старт роботи!

1. Учасники:

  • учні 8-9 класів (перша вікова група) та 11-12 класів (друга вікова група). Мова написання есе - українська.
  • учні 10-11 класів. Мова написання есе - англійська (рівень знання мови B2-C1). Переможець цієї групи представлятиме Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії у Римі в травні 2019 року.

2. Дати: жовтень 2018 – заочний етап, 15-18 листопада 2018 – очний етап.

3. Заочний етап

Детальніше...

 

Всеукраїнський

Інтернет-турнір із природничих дисциплін

У жовтні-грудні поточного року Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено ІХ Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.

Умови участі у заході, структура, зміст завдань та критерії їх оцінювання розміщені на сайтах: www.man.gov.uaта www.vpd.inhost.com.ua.

Для участі в турнірі необхідно до 31 жовтня поточного року заповнити реєстраційну форму, яка розміщена на сайтіwww.vpd.inhost.com.ua.

 

Всеукраїнський

відкритий інтерактивний конкурс

«МАН - Юніор Ерудит»

         З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької діяльності у листопаді – грудні поточного року буде проведено Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН - Юніор Ерудит».

Учасниками Конкурсу можуть бути вихованці закладів позашкільної освіти та учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Конкурс проводиться у формі тестових завдань у номінаціях: «Техніка», «Екологія», «Астрономія», «Історія».

Для участі в Конкурсі необхідно до 12 жовтня поточного року надіслати заявку (від груп 10 осіб і більше, до яких можуть входити представники різних вікових категорій) на електронну адресу MANhm@i.ua (з поміткою «Конкурс»).

        

 

Обласний конкурс з інформатики

З 01 по 31 жовтня 2018 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний конкурс з інформатики (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться з метою підвищення інтересу учнівської молоді до вивчення інформатики та інформаційних технологій, якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти, пошуку та створення умов для підтримки талановитої молоді, підготовки майбутньої наукової зміни,проводить обласний конкурс з інформатики.

Детальніше...

 

Обласний заочний конкурс з журналістики

«Я – журналіст»

З метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 до 31 жовтня 2018 року будепроведенообласний заочний конкурс з журналістики «Я – журналіст».

Детальніше...

 

Обласний конкурс знавців географії

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення географії, залучення учнів середнього шкільного віку до проектної та науково-дослідницької діяльності, формування в них почуття любові до рідного краю відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 до 31 жовтня 2018 року буде проведено обласний конкурс знавців географії.

Детальніше...

 

VМіжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді:

«Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва»

25-26 жовтня 2018 року на базі Подільського державного аграрно-технічного університету буде проведено VМіжнародну наукову конференцію студентської та учнівської молоді: «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва».

Детальніше...

 

Шановні колеги!

З метою організованого початку 2018/2019 навчального року 12 вересня поточного року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді буде проведено інструктивно-методичну нараду на тему: "Особливості організаційно-масової та навчально-виховної роботи у 2018/2019 навчальному році".

Детальніше...

 

І етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для науково-дослідницької діяльності відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 03 по 25 вересня 2018 року буде проведено І етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Детальніше...

 

2018/2019 навчальний рік

 

ІІ (очний) етап обласного конкурсу з біології та екології

З метою виявлення, підтримки та розвитку творчих здібностей талановитої учнівської молоді, зацікавленої у дослідженні екології та біології, створення умов для інтелектуального та духовного розвитку обдарованої молоді, шляхом залучення її до науково-дослідницької діяльності відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді в листопаді 2018 року буде проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу з біології та екології.

Детальніше...

 

ІІ (очний) етап обласного конкурсу художнього перекладу

З метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук 11 травня 2018 рокубуде проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу художнього перекладу.  

 

 

Завантажити                                                                    

 

До уваги відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об’єднаних територіальних громадах/ закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування

03 травня поточного року на базі закладів загальної середньої освіти Білогірського району буде проведено обласний семінар-практикум на тему: «Стимулювання інтелектуального пошуку, творчої активності та когнітивних здібностей обдарованої дитини».

Заїзд та реєстрація учасників 03 травня 2018 року до 10.00 години за адресою: головний офіс агрофірми «Перлина Поділля» (смт. Білогір’я, вул. Миру, 10).

Початок роботи о 10.00.

 

Детальніше..

 

Обласний літературний конкурс,

присвячений 80-річчю від дня народження Василя Стуса

 

З 01 по 30 квітня 2018 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний літературний конкурс, присвячений 80-річчю від дня народження українського поета, прозаїка, літературознавця Василя Семеновича Стуса (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться з метою вшанування та популяризації творчої спадщини поета, формування умінь і навичок літературної діяльності учнівської молоді, підтримки талановитої молоді.

У Конкурсі можуть брати участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої та вихованці позашкільної освіти.

Конкурсні роботи подаються у формі есе.

Для участі у Конкурсі учаснику необхідно до 24 квітня 2018 року надіслати письмову заявку на участь в обласному літературному конкурсі та творчу роботу (есе) на одну із запропонованих організаційним комітетом тем на паперовому і електронному носії (на диску CD-R) на адресу: 29001, м.Хмельницький, вул. Проскурівська, 83, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» (з позначкою «Літературне есе»).

Положення обласного літературного конкурсу

 

Лист про проведення Літературного конкурсу 2018

 

Відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" повідомляє, що прийом робіт на  І етап (заочний) обласного конкурсу художнього перекладу продовжено до 29 березня 2018 року!!!

Учасники Конкурсу подають в друкованому вигляді заявкуна участь в обласному конкурсі художнього перекладута переклад українською мовою уривку тексту, запропонованого організаційним комітетом, згідно з додатками 1, 2 на адресу: Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вул. Проскурівська, 83, м. Хмельницький, 29001, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» (з позначкою конкурс художнього перекладу).

 

Обласний конкурс художнього перекладу

З метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості, відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" у продовж березня-квітня            2018 року проводиться обласний конкурс художнього перекладу.

завдання номінація Поезія

завдання номінація Проза

завдання номінація Стаття

лист про проведення конкурсу художнього перкладу

Положення

 

Обласний конкурс

з біології та екології

З метою виявлення, підтримки та розвитку творчих здібностей талановитої учнівської молоді, зацікавленої у дослідженні екології та біології, створення умов для інтелектуального та духовного розвитку обдарованої молоді, шляхом залучення її до науково-дослідницької діяльності відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 30 квітня 2018 року буде проведено І (заочний, відбірковий) етап обласного конкурсу з біології та екології.

Учасниками Конкурсу можуть бути учні 8-10 класів закладів загальної середньої та вихованці позашкільної освіти.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати до 13 квітня 2018 року письмову заявку, згідно з додатком та роботу на паперовому і електронному носії (на диску CD-R) на адресу: Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вул. Проскурівська, 83, м. Хмельницький, 29001.

Лист  про проведення  конкурсу з біології та екології

Положення обласного конкурсу з біології та екології

 

 

Обласний заочний конкурс

«Еврика в астрономії»

Для учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти з метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, поглибленого вивчення космічного простору, обміну знаннями та інформацією в області астрономії, фізики, природних явищ Космосу з 15 по 31 березня 2018 року буде проведено обласний заочний конкурс «Еврика в астрономії»

Завдання конкурсу Еврика в астрономії

Лист про проведення конкурсу Еврика в Астрономії

 

 

І етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

З метою виявлення, розвитку й підтримки обдарованих дітей, підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення проблем енергозбереження, альтернативної енергетики та популяризації екологічно безпечного способу життя відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молодібуде проведено І етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів (далі-Конкурс).

Детальніше...

 

 Всеукраїнський конкурс юних дослідників "Кристали"

імені Євгена Гладишевського

Юні дослідники! Природа дарує людству багатство кристалів. Це і сніг, і цукор, і коштовні ювелірні прикраси. А чи можна створити кристал власноруч? Звичайно! Для цього вам знадобиться прозора склянка, паличка, нитка, фільтр (паперовий або марлевий), вода, а також речовина, з якої буде рости кристал. І, звісно, слід запастися терпінням і ретельно виконувати інструкції.

Експеримент необхідно проводити тільки у присутності дорослих! Кристалізація розчиненої речовини відбувається з пересиченого розчину. Розмір і форма кристалів залежатиме від умов проведення досліду. На кожній кухні можна знайти сіль чи цукор.

Детальніше...

 

Положення про обласний конкурс з інформатики

 

Всеукраїнська школа МИРотворчості

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Благодійною фундацією «Діти надії та любові» та Міжнародною програмою «AVP (Альтернатива насильству) в Україні» у березні-квітні цього року проведе Всеукраїнську школу МИРотворчості.

Детальніше...

 

Конкурс наукових есе

Хмельницький університет управління та права протягом березня-квітня 2018 року буде проводити Конкурс наукових есе «Наукові бачення майбутніх фінансистів», «Інноваційна поведінка менеджера та її роль в управлінській діяльності».

Детальніше...

 

Увага! Увага! Увага!

На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)Національний центр  "Мала академія наук України" спільно з Молодіжною ініціативою "Серце в долоньках", Благодійною фундацією "Діти надії та любові" та Центром політичних студій та аналітики "Ейдос" проведуть школу громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання "Агенти змін" (чотири етапи).

Детальніше...

 

Всеукраїнський конкурс юних дослідників "Кристали"

імені Євгена Гладишевського

Національний центр "Мала академія наук України" спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка та комунальним закладом Львівської обласної ради "Львівська обласна мала академія наук учнівської молоді" проводить Всеукраїнський конкурс юних дослідників "Кристали" імені Євгена Гладишевського з метою залучення учнів 1-11-х класів до поглибленого вивчення хімії та суміжних дисциплін, формування в них наукових основ та практичних навичок проведення дослідження.        

 Лист № 06 від 11.01.2018р. Про проведення     Всеукраїнського Конкурсу юних дослідників «Кристали» 

 

Положення

про обласний конкурс з математики та економіки

Детальніше...

 

Положення

про обласний заочний конкурс з журналістики "Я - журналіст"

Детальніше...

 

Положення

про обласний конкурс художнього перекладу

Детальніше...

 

Положення

про обласний конкурс з біології та екології

Детальніше...

 

Положення

про обласний конкурс знавців географії

Детальніше...

 

Положення

про обласний заочний конкурс "Еврика в астрономії"

Детальніше...

 

Положення

про обласний літературний конкурс

Детальніше...

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Розміщуємо базу даних наукових консультантів учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.

У разі вибору наукового консультанта, Вам необхідно звернутись до відповідального за роботу відповідних наукових відділень Малої академії наук з числа методистів відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» за телефоном (0382) 65-68-76:

Детальніше...

 

До уваги відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об’єднаних територіальних громадах та наукових товариствах навчальних закладів обласного підпорядкування

23 листопада 2017 року на базі закладів освіти Деражнянського району буде проведено обласний семінар-практикум на тему: "Діяльність шкільних наукових товариств учнів Деражнянського району як необхідна умова створення системи роботи з обдарованими дітьми".

Заїзд та реєстрація учасників 23 листопада 2017 року до 08.30 за адресою: 29001, м.Хмельницький, вул.Проскурівська, 83 (Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді).

Початок роботи о 10.00.

Детальніше...

 

Шановні колеги!

У листопаді 2017 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» буде проведено V обласну учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини»

До участі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.

Метою конференції є активізація наукового мислення щодо продукування та ефективного вирішення наукових ідей, громадських і соціальних ініціатив у відповідності до ідей сучасного суспільства.

Детальніше...

 

Обласний заочний конкурс з української мови

З метою сприяння утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, сприяння розкриття її таланту, підвищення рівня знань, умінь та навичок у галузі гуманітарних наук, відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" у продовж жовтня-листопада 2017 року проводиться обласний заочний конкурс з української мови.

Детальніше...

 

Про проведення осінньої сесії за напрямом "Українська мова"

На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 27.12.2016 №1626, Національний центр "Мала академія наук України" оголошує набір слухачів у Всеукраїнські наукові профільні школи Малої академії наук України на 2017-2018 н.р.

Детальніше...

 

ІV Всеукраїнська Олімпіада з філософії для школярів

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у жовтні – листопаді ц.р. проводить ІV Всеукраїнську Олімпіаду з філософії для школярів з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і критичного мислення.

Детальніше...

 

IVМіжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді:

"Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва"


26-27 жовтня 2017 року на базі Подільського державного аграрно-технічного університету буде проведено
IVМіжнародну наукову конференцію студентської та учнівської молоді: "Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва".

Детальніше...

 

Всеукраїнський

відкритий інтерактивний конкурс

«МАН - Юніор Ерудит»

 

З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької діяльності у листопаді – грудні поточного року буде проведено Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН - Юніор Ерудит».

Учасниками Конкурсу можуть бути учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Обласний заочний конкурс

істориків, географів, філософів та релігієзнавців

З метою формування в учнів знань про Україну, сприяння самореалізації кожної особистості, залучення учнівської молоді до пізнання України і світу через науково-пошукову діяльність, виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, любові до своєї Батьківщини, глибокої поваги до держави, історії, традицій, культури українського народу відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у продовж жовтня-листопада 2017 року буде проведено обласний заочний конкурс істориків, географів, філософів та релігієзнавців.

Детальніше...

 

Всеукраїнська школа-семінар "Спектроскопія молекул та кристалів"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.12.2016 №1626 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)» з 20 по 25 вересня ц.р. у м. Київ Національним центром «Мала академія наук України» в рамках ХХІІІ Міжнародної школи-семінару імені Галини Пучківської «Спектроскопія молекул та кристалів» буде проведено Всеукраїнську школу-семінар «Спектроскопія молекул та кристалів»

Детальніше...

 

Шановні колеги!

З метою організованого початку 2017/2018 навчального року 07 та 08 вересня поточного року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді буде проведено інструктивно-методичну нараду на тему: "Особливості організаційно-масової та навчально-виховної роботи у 2017/2018 навчальному році".

До участі в інструктивно-методичній нараді запрошуються керівники гуртків науково-дослідницького напряму позашкільної освіти Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Детальніше...

 

Обласний заочний конкурс юних хіміків та біологів

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, сприяння розкриттю її таланту, підвищення рівня знань, умінь і навичок у галузі хімічних та біологічних наук відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 вересня до 13 жовтня 2017 року буде проведено обласний заочний конкурс юних хіміків та біологів.

Детальніше...

 

Пілотний проект Всеукраїнський дистанційний конкурс з цифрових вимірювань у шкільній освіті "Юний Ейнштейн-2017"

З метою підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін; залучення учнів до науково-дослідницької діяльності та пошук креативних педагогів, зацікавлених в опануванні передових технологій навчання, пов’язаних із широким застосуванням цифрових вимірювальних комплексів, в рамках статутної діяльності, Національний центр "Мала академія наук України" разом із НВП "Енглер" з 10 липня по 30 вересня 2017 року пілотний проект Всеукраїнський дистанційний конкурс з цифрових вимірювань у шкільній освіті "Юний Ейнштейн-2017".

Детальніше...

 

І етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України"

    З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для науково-дослідницької діяльності відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 03 по 29 вересня 2017 року буде проведено І етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".

Детальніше...

 

Всеукраїнський хакатон для учнів МАН

Національний центр "Мала академія наук України" ужовтні 2017 року у м. Києві буде проводити Всеукраїнський хакатон для учнів МАН за напрямом "Освітній IT-хакатон".

До участі в заході запрошуються команди у складі від 3 до 4 учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Для участі в хакатоні необхідно до 14 червня 2017 року надіслати заявку за поданою формою на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

На підставі поданої інформації за рішенням оргкомітету списки учасників заходу будуть оприлюднені до 8 вересня 2017 року на сайті www.man.gov.ua.

Детальніше...

 

Увага! Увага! Увага!

В рамках Всеукраїнських літніх шкіл Малої академії наук України з 25 червня до 8 липня 2017 року у м. Києві Національний центр  "Мала академія наук України" спільно з Ресурсно-дослідницьким центром євро-азіатської акредитаційної комісії, Молодіжною громадською організацією "Молодіжна асоціація релігієзнавців", Центром дослідження релігії національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова проведуть літню школу "Протестантизм: від реформації до сьогодні".

Детальніше...

 

Наукова школа з англійської мови за напрямком економіка

В рамках проекту викладання англійської мови на наукову тематику "BrainyEnglish" на базі Національного центру "Мала академія наук України" з 17 по 24 вересня 2017 року буде проходити Наукова школа з англійської мови за напрямком економіка для учнів Малої академії наук України в Міжнародному центрі дитячої наукової творчості "ManLabCamp" (м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик (Гамарника), 14.

Детальніше...

 

VII Міжнародна науково-практична конференція

"Зоотехнічна наука: історія, проблеми, перспективи"

25-26 травня 2017 року на базі Подільського державного аграрно-технічного університету (м.Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка, 13) буде проведено VII Міжнародну науково-практичну конференцію "Зоотехнічна наука: історія, проблеми, перспективи".

Детальніше...

 

Шановні колеги!

З метою підведення підсумків роботи Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році, 26 квітня поточного року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді буде проведено нараду для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об'єднаних територіальних громадах, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах обласного підпорядкування на тему: "Підсумки роботи учнівських наукових товариств районів, міст, об'єднаних територіальних громад, ліцеїв/шкіл інтернатів та позашкільних навчальних закладів обласного підпорядкування у 2016/2017 навчальному році. Завдання на 2017/2018 навчальний рік".

Детальніше...

 

ІІ (очний, підсумковий) етап обласного конкурсу юних літераторів

З метою виявлення та підтримки розвитку здібностей літературно обдарованих учнів, відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук"                        20 квітня 2017 року буде проведено ІІ (очний, підсумковий) етап обласного конкурсу юних літераторів.

Детальніше...

 

РЕЗУЛЬТАТИ

обласного дистанційного математичного конкурсу

 "Крок до знань"

 

 

Завантажити результати

 

Всеукраїнський конкурс "Літературний марафон"

Національний центр "Мала академія наук України" у квітні-вересні 2017 року проводить Всеукраїнський конкурс "Літературний марафон".

Конкурс відбудеться в 2 етапи:

І етап – відбірковий (заочний) – травень 2017 року;

ІІ етап – фінальний (Всеукраїнський, очний) – вересень 2017 року в м. Київ.

Детальніше...

 

Про проведення Всеукраїнської школи-семінару

«Сучасні матеріали та технології»

Національний центр "Мала академія наук України" в межах Міжнародної науково-практичної конференції «Матеріали і покриття в екстремальних умовах: теоретичні і експериментальні основи технологій виготовлення» з 30 травня до 3 червня 2017 року проводить Всеукраїнську школу-семінар «Сучасні матеріали та технології».

Детальніше...

 

Про проведення Всеукраїнської дитячої мистецької акції

"Мій Шевченко – Мій світ"

Національний центр "Мала академія наук України" спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка проводить у березні-вересні 2017 рокуІV Всеукраїнську дитячу мистецьку акцію "Мій ШевченкоМійсвіт".

Детальніше...

 

Обласний конкурс-змагання юних програмістів

"Мультимедійні проекти: сайти та презентації"

З метою якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти, пошуку та створення умов для підтримки талановитої молоді, підготовки майбутньої наукової зміни відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 10 по 30 квітня 2017 року буде проведено обласний конкурс-змагання юних програмістів "Мультимедійні проекти: сайти та презентації".

Детальніше...

 

Обласний заочний конкурс

"Цікаві математичні ідеї"

З метою виявлення, підтримки та розвитку творчих здібностей талановитої учнівської молоді, зацікавленої у дослідженні математики відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 03 по 28 квітня 2017 року буде проведено обласний заочний конкурс "Цікаві математичні ідеї".

Детальніше...

 

ІХ Всеукраїнська олімпіада з робототехніки

Національний центр "Мала академія наук України" спільно з офіційним представником Всесвітньої олімпіади з робототехніки в Україні ТОВ "Пролего" 6 травня 2017 року проводить ІХ Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки".

Детальніше...

 

Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник»

У квітні-травні ц.р. Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник» (умови конкурсу – на сайтах www.man.gov.ua та http://man-junior.org.ua).

Детальніше...

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

З метою належної підготовки учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017 році буде проведено тренувальні заходи.

Детальніше...

 

Обласний дистанційний математичний конкурс "Крок до знань"

 З метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованих дітей, підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення математики, залучення учнів середнього шкільного віку до науково-дослідницької діяльності відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 14 березня 2017 року будуть розміщені завдання обласного дистанційного математичного конкурсу "Крок до знань". Відповіді на завдання конкурсу потрібно надіслати на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , вказавши в темі листа своє ім’я прізвище, по батькові, навчальний заклад (повна назва), клас, місто/район/об’єднана територіальна громада. 

Детальніше...

 

Обласний заочний конкурс юних журналістів

 З метою виявлення та підтримки творчо обдарованої учнівської молоді, сприяння розкриттю її таланту, підвищення рівня знань, умінь та навичок в галузі журналістики відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" з 01 березня по 28 квітня 2017 року буде проведено обласний заочний конкурс юних журналістів.

Детальніше...

 

ТЕКСТИ КОНТРОЛЬНИХ ЗАВДАНЬ З МАТЕМАТИКИ ТА ВІДПОВІДІ ДО НИХ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ http://hoctm.org/ → СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ → МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК → КОНКУРС-ЗАХИСТ → КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ → КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ 2017

 

  Шановні колеги та учасники ІІ етапу Всеукраїнського   конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   МАН України у 2017 році!!!

Звертаємо вашу увагу на те, що 08 лютого 2017 року в режимі on-line буде проведено оцінювання навчальних досягнень з математики у наукових відділеннях комп’ютерних наук, технічних наук, математики, економіки, екології та аграрних наук.

Детальніше...

 

І (заочний, відбірковий) етап обласного конкурсу юних літераторів

 

   З метою виявлення та підтримки розвитку здібностей літературно обдарованих учнів, відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" з 01 по 17 лютого 2017 року буде проведено  І (заочний, відбірковий) етап обласного конкурсу юних літераторів.

 

Детальніше...

 

Шановні колеги!

У зв’язку із звільненням керівника наукової секції екологічної Гудими Алли Анатоліївни повідомляємо, що вебінари, заплановані на 16 грудня 2016 та 13 січня 2017 року, не відбудуться!
Просимо взяти до уваги та повідомити слухачів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.

 

Шановні колеги!

Доводимо до Вашого відома та використання в роботі матеріали інструктивної наради "Організація та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016/2017 н. р.".

Детальніше: 

Особливості проведення конкурсу-захисту

Методичні рекомендації щодо основних вимог до оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт

 

Увага! Увага! Увага!

З метою належної підготовки до написання контрольних робіт з базових дисциплін учасників І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в поточному навчальному році. Упродовж листопада-січня 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді будуть розміщені контрольні роботи з базових дисциплін.
Детальна інформація: Структурні підрозділи → Відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" → Конкурс - захист → Тренувальні контрольні роботи 2016

 

Шановні колеги!

З метою належної підготовки та організації проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році 30 листопада поточного року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді буде проведено інструктивну нараду "Організація та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016/2017 н. р.".

Для участі в інструктивно-методичній нараді просимо направити відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об'єднаних територіальних громадах, ліцеях-інтернатах та позашкільних навчальних закладах обласного підпорядкування.

 

Детальніше Лист про проведення інструктивної наради

 

Графік проведення вебінарів для слухачів Хмельницького територіального відділення
Малої академії наук України в рамках Оn-line курсів

№з/п
Наукова секція
Лектор
Тематика
Дата проведення
Початок проведення


1
Української мови
та журналістики
Броварська
Олена Аркадіївна, кандидат філологічних наук Хмельницького інституту соціальних технологій, доцент
Особливості оформлення презентації наукової роботи з української мови
30 листопада
15.00

 

Особливості видів журналістики (преса, радіо, телебачення, Інтернет), аналіз жанрової специфіки текстів преси, радіо, телебачення, Інтернету, як невід’ємна складова демонстрації журналістської майстерності під час учнівських наукових досліджень в секції журналістики
21 грудня
15.00

 

Специфіка виконання контрольної роботи з української мови та літератури у відділенні мовознавства на обласному етапі конкурсу-захисту
18 січня
15.00

Детальніше...

 

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

У листопаді 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» буде проведена ІV обласна учнівська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини».

До участі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.

Детальніше...

 

Всеукраїнська наукова конференція учнів Малої академії наук з енергоефективності

 

Національний центр Мала академія наук України в листопаді 2016 року проводить Всеукраїнську наукову конференцію учнів з енергоефективності.
До участі в заході запрошуються учні 9-11 класів  загальноосвітніх навчальних закладів.

Детальніше...

 

Обласний заочний конкурс істориків, географів, філософів та релігієзнавців


З  метою формування в учнів знань про Україну, сприяння самореалізації кожної особистості, залучення учнівської молоді до пізнання України і світу через науково-пошукову діяльність, виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, любові до своєї

Детальніше...

 

Шановні колеги!


Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова у жовтні – листопаді ц.р. проводить ІІІ Всеукраїнську Олімпіаду з філософії для школярів з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і критичного мислення.

Детальніше...

 

Обласний заочний конкурс з української мови


З метою сприяння утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, сприяння розкриття її таланту, підвищення рівня знань, умінь та навичок у галузі гуманітарних наук, відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" з 03 жовтня до 15 листопада 2016 року проводиться обласний заочний конкурс з української мови.


Детальніше:
Лист про проведення конкурсу з української мови Завантажити файл
Умови проведення конкурсу з української мови Завантажити файл

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

З метою розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді здібної до науково-дослідницької діяльності та підготовки у написанні учнівських наукових робіт, керівниками наукових секцій Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році надаватимуться консультації.

Графік надання консультацій керівниками наукових секцій Хмельницького територіального відділення МАН Завантажити файл

 

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

11 жовтня 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» буде проведено інструктивно-методичну нараду для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об'єднаних територіальних громадах, ліцеях-інтернатах та позашкільних навчальних закладах обласного підпорядкування на тему: "Нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти в системі роботи Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році".

Детальніше...

 

Intel-Техно Україна 2016-2017 та Intel-Еко Україна 2017

З метою виявлення та підтримки учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір Міністерство освіти і науки України спільно з представництвом корпорації Intel в Україні, Національним центром "Мала академія наук України", Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді оголошує про проведення національних етапів міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2017:

 

"Intel-Техно Україна 2016-2017" у рамках V Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2016" та "Intel-Eko Україна 2017".

Для участі в І етапі конкурсу "Intel-Техно Україна 2016-2017" необхідно до 25 вересня 2016 року зареєструватися на сайті http://intel.ipt.kpi.ua

 

Для участі в І етапі конкурсу "Intel-Еко Україна 2017" необхідно до 25 грудня 2016 року зареєструватися на сайті http://intelecouraine.org

 Детальніше:

Інформаційний лист Завантажити файл 

Додатки до листа - Умови проведення конкурсів Завантажити файл

 

 

VII Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

 

Національний центр "Мала академія наук України" у жовтні-грудні 2016 року буде проводити VII Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.

Умови участі у заході, структура, зміст завдань та критерії їх оцінювання розміщені на сайтах НЦ "МАНУ" www.man.gov.ua та www.vpd.inhost.com.ua.

Для участі в Турнірі необхідно до 31 жовтня 2016 року заповнити реєстраційну форму, яка розміщена на сайті www.vpd.inhost.com.ua.

Детальніше

 

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Всеукраїнський інтерактивний конкурс

«МАН - Юніор Ерудит»

   З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької діяльності у листопаді – грудні поточного року буде проведено Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН - Юніор Ерудит».

Детальніше...

 

УВАГА!!!

27-28 жовтня 2016 року

Подільський державний аграрно-технічний університет

факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва

проводитьIII міжнародну наукову конференцію студентської та учнівської молоді: «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва».

            До участі у конференції запрошуються учні-члени Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України

Детальніше

 

Обласний заочний конкурс

юних хіміків та біологів

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, сприяння розкриттю її таланту, підвищення рівня знань, умінь і навичок у галузі хімічних та біологічних наук відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 вересня до 13 жовтня 2016 року буде проведено обласний заочний конкурс юних хіміків та біологів.

 

Шановні колеги!

Для погодження і затвердження календарно-тематичних планів гурткової роботи на І півріччя 2016/2017 навчального року у будь-який день з 06 по 13 вересня 2016 року просимо направити керівників гуртків-сумісників згідно зі списком.

14 вересня поточного року для новопризначених керівників гуртків-сумісників буде проведено інструктивно-методичну нараду на тему: "Особливості організації навчально-виховної та організаційно-масової роботи у 2016/2017 навчальному році." Просимо сприяти участі у нараді новопризначених керівників гуртків-сумісників згідно зі списком.

Нарада відбудеться за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 83, Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, зала презентацій.

Реєстрація: 9.30‑10.00.

Початок роботи: 10.00.

Керівникам гуртків необхідно при собі мати в електронному та друкованому вигляді календарно-тематичне планування роботи гуртка на І півріччя 2016/2017 навчального року, розклад проведення занять (назва кабінету та години проведення занять), список гуртківців та соціальний паспорт.

 

Детальніше...

 

Увага! Увага! Увага!

   Національний центр «Мала академія наук України» та Європейська організація ядерних досліджень "CERN" (м. Женева, Швейцарія) оголошують прийом заявок від педагогічних працівників на участь у Четвертій Науковій школі з фізики на базі "CERN".

   До участі у стажуванні запрошуються вчителі фізики, викладачі вищих навчальних закладів, керівники гуртків, секцій та наукових товариств Національного центру “Мала академія наук України”.

   Строк подання заявки на участь та інших матеріалів, зазначених у критеріях відбору на стажування, до 1 серпня 2016 року.

   Координатор програми: Поліщук Ніна Володимирівна (044) 4895598, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Детальніше...

 

Увага!Увага!Увага!

   Національний центр «Мала академія наук України» та Експериментальна лабораторія для молоді "ХLАВ" (м. Геттінген, Німеччина) оголошують прийом заявок від педагогічних працівників на стажування у Науковій школі з біохімії та нейрофізіології на базі "ХLАВ".

   До участі у стажуванні запрошуються вчителі хімії та біології, викладачі вищих навчальних закладів, керівники гуртків, секцій та наукових товариств "Малої академії наук" України.

   Строк подання заявки на участь та інших матеріалів, зазначених у критеріях відбору на стажування, до 1 серпня 2016 року.

   Координатор програми: Успенська Катерина Романівна, (068) 153 14 53, (044) 4895598, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Детальніше...

 

І етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України"

  З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для науково-дослідницької діяльності відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 серпня по 16 вересня 2016 року буде проведено І етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".

Детальніше...

 
Більше статей...
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Методична скарбниця
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Сайти та блоги керівників гуртків
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея