Таку назву носить Всеукраїнський фестиваль-конкурс сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір». Захід проводився у місті Львові Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галиччини.

ukzp1

    У конкурсі взяли участь майже 260 творчих робіт з 17 областей України. Найвищу активність проявили Львівська, Хмельницька та Харківська області.

    Фестиваль-конкурс в цьому році проводився вперше з метою виховання у дітей творчої ініціативи та естетичного смаку, популяризації паперопластики та моделювання з паперу, як цікавого напряму у дитячій творчості, вміння продемонструвати власноруч виготовлені вироби під час дефіле на сцені.

ukzp2

    Подані на конкурс сценічні та карнавальні костюми - різноманітні, яскраві та різнобарвні, різні за стилями та техніками виконання. Учасники вигадували до костюмів власні цікаві казки та історії.

    Члени журі відзначили високий рівень представлених на конкурс робіт вихованців нашої області. Кращі костюми були визначені для участі в костюмованому дефіле «Стильний папір. В країні жар-птиці».

ukzp3

     «За найчисельнішу колекцію сценічних костюмів» нагороджений дипломом І ступеня учнівський колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міста Нетішина (представлено серію з 30 костюмів).

    За активну участь у конкурсі визнання та нагороди вибороли представники  з Нетішинської, Красилівської, Кам’янець-Подільської, Гуменецької, Дунаєвецької, Старосинявської, Старокостянтинівської, Шепетівської, Ізяславської, Хмельницької, Полонської, Летичівської, Славутської, Ярмолинецької, Грицівської, Староушицької, Слобідсько-Кульчієвецької, Плужненської територіальних громад.

    Зa свої вишукані, творчі роботи юні майстри області отримали 62 нагороди, з них: 15-І, 26-ІІ, 21-ІІІ.

    Вітаємо переможців! Успіхів і творчого натхнення вам!

ukzp4