На базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників закладу на тему: «Формула здоров'я та вплив стресу на наше життя».

  Метою семінару було формування потреби у здоровому способі життя та емоційному благополуччі (як запорука успішності в професійній діяльності).

  Під час проведення заходу  були вироблені такі правила роботи:

Щоденна робота педагога є досить великим навантаженням на психіку, тому що весь час перед ним стоять нові і складні задачі без часу на обмірковування. Це негативно впливає на діяльність педагога, призводить до депресії, песимізму та професійної деформації. Поряд із стресорами у діяльності педагога також присутній ряд професійних стрес-чинників: відповідальність, необхідність бути об’єктом спостереження й оцінювання, постійно підтверджувати свою компетентність.

28 жовтня практичний психолог закладу Клименко Надія Валентинівна провела педагогічну гру з педагогічними працівниками закладу «Експерти з адаптації вихованців».

Як за допомогою барометра, риб’ячої кістки та плакату думок можна розвинути життєво необхідні та допрофесійні компетенціїї у вихованців гуртка?

Дати відповідь на це питання спробували методистки та завідувачка відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» під час воркшопу «Формуємо компетенції молодого науковця».

Як навчити вихованців впевнено відстоювати власну думку? Як допомогти їм уникати деструктивного впливу оточення? Які страхи змушують нас та наших вихованців приймати необачні рішення?