Перелік наукових відділень і секцій, в яких проводиться II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році

 

Перелік наукових відділень і секцій, в яких проводиться II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році та базових дисциплін

 

Назва відділення

Секція

Базова дисципліна

І. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

1. Українська література

Українська мова та література

man2. Зарубіжна література

Українська мова та література, зарубіжна література (за вибором)

3. Фольклористика

Українська мова та література

4. Мистецтвознавство

Українська мова та література

5. Літературна творчість

Українська мова та література

6. Кримськотатарська гуманітаристика

Кримськотатарська мова та література, українська мова та література, історія України (за вибором)

ІІ. Мовознавства

1. Українська мова

Українська мова та література

2. Російська мова

Російська мова

3. Англійська мова

Англійська мова

4. Німецька мова

Німецька мова

5. Французька мова

Французька мова

6. Іспанська мова

Іспанська мова

7. Польська мова

Польська мова

ІІІ. Філософії та

cуспільствознавства

1. Філософія

Історія України

2. Соціологія

Історія України

3. Правознавство

Історія України

4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Історія України

5. Педагогіка

Українська мова та література

6. Журналістика

Українська мова та література

IV. Історії

 

1. Історія України

Історія України

 

2. Археологія

Історія України

 

3. Історичне краєзнавство

Історія України

 

4. Етнологія

Історія України

 

5. Всесвітня історія

Історія України


 

V. Наук про Землю

1. Географія та ландшафтознавство

Географія

2. Геологія, геохімія та мінерологія

Географія

3. Кліматологія та метеорологія

Географія

4. Гідрологія

Географія

VІ. Технічних наук

1. Технологічні процеси та перспективні технології

Фізика, математика

(за вибором)

2. Електроніка та приладобудування

Фізика, математика

(за вибором)

3. Матеріалознавство

Фізика, математика

(за вибором)

4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Фізика, математика

(за вибором)

5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Фізика, математика (за вибором)

6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Фізика, математика (за вибором)

7. Науково-технічна творчість та винахідництво

Фізика, математика (за вибором)

 

VІІ. Комп’ютерних наук

1. Комп’ютерні системи та мережі

Математика

 

2. Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Математика

 

3. Технології програмування

Математика

 

4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Математика

 

5. Internet-технології та WEB дизайн

Математика

 

6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

       

 

VIІІ. Математики

 

1. Математика

Математика

2. Прикладна математика

Математика

3. Математичне моделювання

Математика

IX. Фізики і астрономії

1. Теоретична фізика

Фізика

2. Експериментальна фізика

Фізика

3. Астрономія та астрофізика

Фізика

4. Аерофізика та космічні дослідження

Фізика

X. Економіки

1. Економічна теорія та історія економічної думки

Математика

2. Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

3. Фінанси, грошовий обіг і кредит

Математика

XI. Хімії та біології

 

 

1. Загальна біологія

Біологія, хімія

(за вибором)

2. Біологія людини

Біологія, хімія

(за вибором)

3. Зоологія, ботаніка

Біологія, хімія

(за вибором)

4. Медицина

Біологія, хімія, фізика (за вибором)

5. Валеологія

Біологія, хімія (за вибором)

6. Психологія

Біологія, історія України (за вибором)

7. Хімія

Хімія

ХІI. Екології та аграрних наук

1. Екологія

Біологія, хімія, українська мова (за вибором)

2. Охорона довкілля та раціональне природокористування

Біологія, хімія, іноземна мова (за вибором)

3. Агрономія

Біологія, хімія (за вибором)

4. Ветеринарія та зоотехнія

Біологія, хімія  (за вибором)

5. Лісознавство

Біологія, математика (за вибором)

6. Селекція та генетика

Біологія, математика (за вибором)