2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

DYaDYuK

Дядюк Антон Віталійович, здобувач освіти 10 класу Хмельницького колегіуму імені В. Козубняка.

пППереможець (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019 році, секція  «Комп’ютерні системи та мережі» відділення комп’ютерних наук.

Науковий керівник: Стукалова Ірина Володимирівна, вчитель інформатики Хмельницького колегіуму імені В. Козубняка.

1-2

Жорник Дмитро Олегович, здобувач освіти 11 класу Хмельницького колегіуму імені В. Козубняка.

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019 році, секція  «Internet-технології та WEB дизайн» відділення комп’ютерних наук.

Науковий керівник: Стукалова Ірина Володимирівна, вчитель інформатики Хмельницького колегіуму імені В. Козубняка.

ZAVODSKA

Заводовська Єлізавєта Анатоліївна, здобувач освіти 11 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії.

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019 році, секція  «Мистецтвознавство» відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

Науковий керівник: Коваль Світлана Орестівна, вчитель української мови та літератури Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії.

ZEHELMAN

Зегельман Марк Михайлович, здобувач освіти 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею.

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019 році, секція  «Математика» відділення математики.

Науковий керівник: Роляк Мирослава Василівна, вчитель математики Кам’янець-Подільського ліцею.

ZEHELMAN2

Зегельман Марк Михайлович, здобувач освіти 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею.

Переможець (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019 році, секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит» відділення економіки.

Науковий керівник: Литвиненко Андрій Павлович, вчитель економіки Кам’янець-Подільського ліцею.

IVANTsOV

Іванцов Каленик Павлович, здобувач освіти 9 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році секції «Гідрологія» відділення  наук про Землю.

Науковий керівник: Гарбар Владислав Васильович, кандидат географічних наук, старший викладач кафедри географії та методики її викладання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

IVANYuK

Іванюк Роман Олегович, здобувач освіти 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею.

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019 році, секція «Економічна теорія та історія економічної думки» відділення економіки.

Науковий керівник: Ящишина Ірина Володимирівна, доктор економічних наук, професор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

IShMURATOV

Ішмуратов Нікіта Азатович, здобувач освіти 10 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа, ліцей «Успіх».

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році секції «Етнологія» відділення історії.

Науковий керівник: Білецька Галина Василівна, вчитель художньої культури.

 

KOLESNYK

Колесник Андрій Андрійович, здобувач освіти 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені В. Красицького, Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році секції «Історичне краєзнавство» відділення історії.

Науковий керівник: Ващук Дмитро Петрович, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник.

MIRONOVA

Міронова Софія Андріївна, здобувач освіти 11 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу № 10, Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019 році, секція  «Охорона довкілля та раціональне природокористування» відділення екології та аграрних наук.

Науковий керівник: Бітюк Марина Юріївна, вчитель біології Хмельницького навчально-виховного комплексу № 10; Демчук Леся Олександрівна, керівник гуртка Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

PASIChNYK  

Пасічник Дарина Василівна, здобувач освіти 11 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені А. Мазура.

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» відділення  філософії та суспільствознавства.

Науковий керівник: Михайлів Тарас Володимирович, вчитель історії.

PEREPEChKINA  

Пєрєпєчкіна Єлизавета Андріївна, здобувач освіти 11 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура.

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році секції «Історія України» відділення історії.

Науковий керівник: Михайлів Тарас Володимирович, вчитель історії.

RUDYK  

Рудик Аліна Романівна, здобувач освіти 10 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу №10.

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році секції «Соціологія» відділення  філософії та суспільствознавства.

Науковий керівник: Юхимович Оксана Антонівна, вчитель економіки.

 

SIKOMAS  

Сікомас Андрій Юрійович, здобувач освіти 10 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради.

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» відділення технічних наук.

Науковий керівник: Матвійчук Ірина Іванівна, вчитель фізики.

SUKhANEVYCh  

Суханевич Роман Володимирович, здобувач освіти 11 класу Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів та ліцей».

Переможець (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році секції «Експериментальна фізика» відділення фізики і астрономії.

Науковий керівник: Юр’єв Юрій Леонідович, вчитель фізики.

KhABOVSKA  

Хабовська Анастасія Василівна, здобувач освіти 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею.

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році секції «Технологічні процеси та перспективні технології» відділення технічних наук.

Науковий керівник: Смольницький Юрій Михайлович, вчитель фізики.

 

ShVETs  

Щвець Анна Миколаївна, здобувач освіти 11 класу Хмельницької гімназії №2.

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019 році, секція  «Українська література» відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

Науковий керівник: Осатюк Наталія Антонівна, вчитель української мови та літератури Хмельницької гімназії №2.

ShKLYaR  

Шкляр Вадим Олегович, здобувач освіти 11 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році секції «Правознавство» відділення  філософії та суспільствознавства.

Науковий керівник: Труфанова Ольга Іванівна, вчитель історії та правознавства.

 

KOPAYHORODSKA

Копайгородська Дар’я Леонідівна, здобувач освіти 10 класу Старокостянтинівського ліцею імені М.С. Рудяка.

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019 році, секція  «Математичне моделювання» відділення математики.

Науковий керівник: Шевчук Ніна Володимирівна, вчитель математики Старокостянтинівського ліцею імені М.С. Рудяка.