З метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, створення сприятливих умов для задоволення потреб у творчій самореалізації відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» з 01 по 31 травня 2021 року проводить І (відбірковий) етап обласного конкурсу «Історія, яка нас об’єднує» (далі - Конкурс).

Учасниками Конкурс можуть бути здобувачі освіти 8-10 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях: «Пошуково-краєзнавча робота», «Наукова стаття» та «Відеоролик».

До розгляду на Конкурс приймаються індивідуальні конкурсні роботи на наступні теми за вибором: «Українське державотворення новітньої доби», «Видатні постаті української історії», «Духовно-релігійні процеси в Україні», «Україна в світовому геополітичному просторі», «Голодомор, терор, війна: трагічні та героїчні сторінки новітньої української історії», «30-річчя державної незалежності: рушійні сили, проблеми, перспективи творення нової України», «Історико-культурна спадщина Поділля».

17 березня 2021 року відбудеться

ІІ етап обласного конкурсу художнього перекладу.

До участі в ІІ етапі конкурсу запрошуються переможці І (заочного) етапу/

Конкурс буде проводитись в дистанційній формі:

- 12.45-13.00 розміщення завдань на сайті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (hoctm.km.ua) в розділі ХТВ МАН;

 - 13.00-15.00 виконання завдань у номінаціях, згідно зі списками.

- 15.00-16.00 скановані копії всіх сторінок однієї роботи скласти в окрему папку, заархівувати, підписати: номінація, територіальна громада/заклад загальної середньої освіти обласного підпорядкування, прізвище та ім’я учасника (наприклад: Номінація «Проза», Городоцька міська територіальна громада, Якимчук Іванна) та відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Обласний заочний конкурс «Еврика в астрономії»

    Для учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти з метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, поглибленого вивчення космічного простору, обміну знаннями та інформацією в області астрономії, фізики, природних явищ Космосу з 01 по 31 березня 2021 року буде проведено обласний заочний конкурс «Еврика в астрономії».

    Учасники конкурсу подають до 16 березня 2021 року заповнену заявку на участь в обласному заочному конкурсі «Еврика в астрономії» та відповіді на запитання в друкованому вигляді за адресою: 29001, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 83, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» (з позначкою конкурс «Еврика»).

   Зявки та відповіді на запитання надіслані пізніше вказаних термінів проведення конкурсу не будуть розглядаються.

1  З метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 28 лютого 2021 року проводить І (відбірковий) етап обласного конкурсу художнього перекладу (далі - конкурс).

    У 2020/2021 н.р. обласний конкурс художнього перекладу передбачає переклад з польської мови.

    Учасниками конкурсу можуть бути здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.

    Конкурс проводиться у трьох номінаціях: «Проза», «Поезія» та «Публіцистика».

    Для участі в Конкурсі необхідно до 19 лютого 2021 року надіслати заявку на участь в обласному конкурсі художнього перекладу та переклад українською мовою уривку тексту, запропонованого організаційним комітетом на електронну адресу відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою «Конкурс художнього перекладу»).

smartphone and coffeeЗ метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, розкриття її здібностей, формування в учнів інтересу до вивчення економіки та математики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково - технічної творчості учнівської молоді з 01 по 30 листопада 2020 року буде проведено обласний конкурс з математики та економіки.