Ура! Вдалося у цьому навчальному році провести повноцінний обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

У заході взяли участь 24 громади, 4680 вихованців. Серед найталановитіших відзначено 151 учасника (колективи і солісти). Дипломи підготовлено, конвертовано та розміщено на сайті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, художньо-естетичний напрям у розділі «Дипломи».  

Лідери учнівського самоврядування Хмельницької  обласної ради взяли участь у проведенні Всеукраїнського онлайн челенджу #мійобов`язок

Наші чудові, талановиті майстри-декоративщики!
Ваші дипломи тут!!! https://hoctm.sharepoint.com/.../Euz2...
Підготовлено понад 350 дипломів переможцям та призерам обласної заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".
Всі бажаючі можуть роздрукувати власні відзнаки самостійно.
Вітаємо! Пишаємося вами!
До вашої уваги переможні роботи: https://hoctm.sharepoint.com/:f:/s/shared/EquKFOeENdVFuktecLCPUT4B6wH65tjGYTyFFuJCkMopkA?e=0Mnd5c

24 травня 2023 року у Шепетівській міській територіальній громаді відбувся обласний огляд-конкурс колективів  художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Захід проходив у міському Будинку культури, де у фойє усіх присутніх вітав духовий оркестр Плесенської гімназії (керівник Василь Шевчук).

Проведення огляду творчого звіту розпочалося з презентації благодійної виставки

Під таким гаслом 04 травня 2023 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у Полонській міській громаді.

У холі школи мистецтв членів журі зустріли чудові ведучі Уляна та Марко, провівши екскурсію, яка будувалася за сюжетною лінією художньої книги «Незламне серце» автором якої є Тетяна Гут. За сценарієм