29 листопада 2022  року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено очний етап обласного фестивалю народного танцю «Вихиляс» закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Захід відбувся в Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва з метою подальшого розвитку жанру народного танцю, удосконалення танцювальної культури, збереження національних традицій українського народного танцю та виявлення талановитих і обдарованих дітей.

13 жовтня 2022 року в місті Кам’янець-Подільський у Центрі культури і мистецтва «Розмай» оглядовою комісією, на чолі з Дарією Басюк - директором Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, переглянута звітна вистава «Зразкового художнього колективу» гуртка сучасної драми «Тандем» Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості на присвоєння почесного звання «Народний художній колектив».

30 вересня 2022 року відбулось оцінювання обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

На конкурс приймались кольорові та чорно-білі знімки учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти в 11-ти номінаціях, у двох вікових категоріях. Всього на захід було надіслано понад 340 фоторобіт.

ormu2

Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні «ВЕРНІСАЖ. ЕнергоФест» 2022 (дистанційний формат) – відбувся!

Найочікуваніша подія осені об’єднала понад дві сотні юних талантів  з 21 області України (Вінницька, Волинська, Донецька, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька, Черкаська) та з Італії, Молдови, Румунії.