21 березня 2023 року відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти у Новоушицькій селищній територіальній громаді.

У холі Будинку дитячої творчості журі та гостей свята зустрічали вихованці гуртка «Вокальний спів», керівник Леся Стасишина та танцювальний колектив «Мрія», керівник Анна Кімаковська.

Лідери учнівського

16 березня 2023 року відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Красилівської міської ради.

Захід став справжнім святом у громаді, адже актова зала центру культури і дозвілля «Перлина» була повністю заповнена. Підтримати та порадіти успіхам юних талантів прийшли батьки, педагоги та жителі громади.

 У благодійному концерті взяли участь вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва, учні Красилівської гімназії №1, Красилівського ліцею, Школи мистецтв.

Артисти, педагоги, батьки, глядачі мали можливість

Юним блогерам, «хакерам», ютуберам нагадуємо, що розпочато прийом заявок для участі в Обласному   конкурсі на кращий «YouTube канал». Приєднуйтесь, реєструйтеся за посиланням на  Google форму https://forms.gle/rjMsc2Mm8hBtPh3c7  до 01 квітня 2023р.

У вас є шанс зробити якісним україномовний контент YouTube каналу та отримати приз!

В квітні місяці буде проведено  Обласний заочний конкурс творчих робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Люблю тебе, моя свята Вкраїно!». У підготовці вихованців ви можете спиратись на Положення, затверджене наказом начальника управління освіти і науки облдержадміністрації від 18 лютого 2009 року №85, зареєстрованого Головним управлінням юстиції у Хмельницькій області  06 березня 2009 року за №28/1358. Положення розміщено на сайті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, у розділі «Нормативні документи»  - «Положення».

Дата подачі конкурсних творчих робіт буде  оголошена пізніше.