Працівники навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді сформували для відправлення на аукціон у Німеччину другу партію творчих робіт вихованців закладів позашкільної освіти  області, кошти від продажу яких будуть передані Збройним Силам України. Дякуємо працівникам позашкільних навчальних закладів області за допомогу в організації цієї благодійної акції і всім тим, хто долучився до благородної справи!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА

Працівники навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів ХОЦНТТУМ збирають і спаковують роботи творчих, талановитих, креативних вихованців закладів позашкільної освіти Хмельницької області для передачі та продажу на аукціоні у Німеччині.

Усі кошти підуть на допомогу ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

   19 червня 2022 року в приміщенні обласної філармонії відбувся звітний концерт на підтвердження звання Народний художній колектив ансамблю танцю «Козацькі джури».                         

    Нині у місті чимало танцювальних колективів, котрі навчають сучасних танців, в яких проглядається культура східних країн або модні західні тенденції. Але існують й інші, котрі з року в рік пропагують традиційний народий танець. Адже українці з давніх-давен славилися своєю пісенністю, танцювальним запалом. Жодне свято, гуляння не обходилося без танцю.

 Стали відомі результати Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість», який проходив                 17 лютого 2022 року у місті Житомирі.

Фестиваль проводиться з метою військово-патріотичного виховання молоді, вшанування подвигу воїнів України, мужності та героїзму під час виконання військового обов’язку, привернення уваги суспільства до проблем ветеранів війни, воїнів України, солдатських та офіцерських вдів, матерів, дітей.

У Фестивалі взяли участь  представники з 21 області України. Найактивнішими учасниками фестивалю стала учнівська молодь Хмельниччини,  за нами - Житомирщина та Івано-Франківщина.