З  метою виявлення, розвитку творчої,  інтелектуально здібної та обдарованої молоді, зацікавленої у дослідженні екології, вивченні та збереженні біологічного різноманіття навколишнього природного середовища з використанням комп’ютерних технологій, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, залучення здобувачів освіти до еколого-просвітницької роботи відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 березня по 30 квітня 2023 року буде вперше проведено обласний конкурс екологічної інфографіки «Збережемо довкілля Хмельниччини».

До участі у конкурсі запрошуються здобувачі освіти 8-

З метою виявлення та розвитку обдарованої молоді, стимулювання її творчого потенціалу, сприяння реалізації здібностей, підтримка й активізація наукової і творчої діяльності в закладах освіти, виховання ціннісного ставлення до культурної спадщини українського народу відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» з 01 квітня по 31 травня 2023 року проводить обласний мистецько-фольклорний конкурс «Україна в серці» (далі-конкурс).

Учасниками конкурсу можуть бути здобувачі освіти 8-10 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Конкурс проводиться за двома напрямами:

1) мистецтвознавство за номінацією «Мистецтвознавче есе»;

2) фольклористика за номінаціями:

«Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу»;

«Місцеві легенди і міфи»;

«Традиції та обряди рідного краю»;

«Улюблені страви моєї родини».

Конкурсні роботи подаються у формі есе (для номінації «Мистецтвознавче есе») та відеозаписів (для всіх номінацій напряму «Фольклористика»).

Для завантаження відеозаписів на платформу YouTube необхідно:

в акаунті на платформі YouTube (прив’язаному до пошти @gmail) завантажити відео за таким алгоритмом «Створити – Завантаження відео – Обрати відео»;

назвати відео у форматі « Номінація. Автор. Назва роботи.»;

у вкладці «Видимість» обрати функцію «Не для всіх» та зберегти відео.

Умови проведення конкурсу, вимоги до оформлення та критерії оцінювання конкурсних робіт розміщені на сайті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді: www.hoctm.km.ua→ХТВМАН→Діяльність→Масові заходи.

Для участі у конкурсі необхідно до 20 квітня 2023 року заповнити реєстраційну електронну форму за посиланням:

https://forms.gle/6JqAJ7MWrawdm24V8

Для прикріплення файлів до реєстраційної електронної форми необхідно увійти в особистий обліковий запис Google.

З 01 березня по 28 квітня 2023 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний дистанційний конкурс проєктів «ЕнштейніУС» (далі - конкурс). Конкурс проводиться з метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, залучення її до

З 02-04 грудня 2022 року під гаслом «InventorUA - для тих, хто хоче змінювати світ власними винаходами!» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу науково-технічних проєктів «InventorUA». Під час онлайн-заходу конкурсанти здійснювали постерний захист проєктів, демонстрували роботу моделей, відповідали на запитання членів журі.

Слухачі Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України презентували чотири проєкти у трьох номінаціях та отримали чудові результати:

    На Міжнародному змаганні винаходів та інновацій (iCAN) у Канаді Богатир Діана, випускниця Старокостянтинівського ліцею імені Михайла Рудяка, вихованка Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, отримала золото та спеціальну нагороду від Organization for Creativity Innovation and Invention  Promotion (OCIIP) за інноваційний проєкт «UV Cleaner - пристрій для дезінфекції поверхонь та речей, виготовлений на основі сучасних ультрафіолетових світлодіодів». Цей конкурс цього року зібрав винахідників із 81 країни світу.

    Вітаємо!!! Бажаємо яскравого наукового майбутнього та подальших перемог!!! Пишаємося.

    Все буде Україна!!!