22 березня 2022 року у місті Львові Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини було проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс з оригамі, паперопластики та моделювання з паперу «Стильний папір. Літо з ароматом кави».

Фестиваль-конкурс відбувся у дистанційному форматі в двох номінаціях «Сценічний костюм» і «Карнавальний костюм».

2

До участі допускалися колективні та індивідуальні роботи вихованців у трьох вікових категоріях. Діти для розкриття теми фестивалю відобразили у творчих роботах свої враження від літнього дня у Львові, чудову природу, історичну архітектуру, каву та смаколики тощо.

У заході взяли участь вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої та інших закладів освіти України.
Цьогоріч надійшло 162 творчі роботи з 14 областей України, а саме: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Миколаївської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Херсонської та Чернігівської області.

3

Подані на конкурс сценічні та карнавальні костюми були яскраві, різнобарвні, різні за стилями та техніками виконання. Журі відзначили дуже високий рівень представлених на конкурс робіт та доволі високу активність участі конкурсантів.

 Найвищу активність виявили Хмельницька, Дніпропетровська та Харківська області.

45

Конкурсанти нашої області (вихованці з Кам’янець-Подільської, Красилівської, Нетішинської, Полонської, Славутської, Старокостянтинівської, Шепетівської, Хмельницької міських, Віньковецької, Грицівської, Новоушицької, Старосинявської, Ярмолинецької селищних, Гвардійської, Гуменецької, Заслучненської, Слобідсько-Кульчієвецької сільських територіальних громад) здобули 43 призових місця, з них:

у молодшій віковій категорії – 3-І, 3-ІІ, 2-ІІІ місць;

у середній віковій категорії – 9-І, 11-ІІ, 12-ІІІ місць;

у старшій віковій категорії – 1-І, 2-ІІІ місць.

Фестиваль-конкурс вкотре довів, що дитячий дизайн – це величезний потенціал, великі можливості для розвитку фантазії та уяви.

Дякуємо всім, хто зі звичайного паперу зумів змайструвати незвичайні стильні образи.

Перемоги нам та миру!