30 вересня 2022 року відбулось оцінювання обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

На конкурс приймались кольорові та чорно-білі знімки учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти в 11-ти номінаціях, у двох вікових категоріях. Всього на захід було надіслано понад 340 фоторобіт.

ormu2

Традиційно, найпопулярнішими номінаціями конкурсу стали портрет, пейзаж, флора та фауна, побутові або жанрові фотографії. Поряд з ними, були представлені й натюрморт, фото із застосуванням програми Аdobe Photoshop, репортажне фото, архітектура, макрофотографія, позажанрове фото.

ormu3

Роботи оцінювалися членами журі  у складі професійних фотографів міста Хмельницького, членів національної спілки фотохудожників України Анатолія Іванова, Сергія Мар’ясова та керівника фотогуртка «Світлинка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва Сергія Успаленка, були оцінені та відзначені роботи, які відповідали високому рівню якості та вражали оригінальністю.

ormu4

У роботах юні фотомитці відображали найяскравіші та незабутні миттєвості нашої епохи, здобутки українців та їх любов до України.

Визначено переможців - претендентів на участь у всеукраїнському фотоконкурсі. Головний критерій для обрання переможців – відповідність темі, номінації та загальній ідеї конкурсу «Моя Україно!».

ormu5