Під таким гаслом 04 травня 2023 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у Полонській міській громаді.

У холі школи мистецтв членів журі зустріли чудові ведучі Уляна та Марко, провівши екскурсію, яка будувалася за сюжетною лінією художньої книги «Незламне серце» автором якої є Тетяна Гут. За сценарієм

книги діти опинилися у Країні мрій, і гостям було запропоновано мандрувати разом з ними. Далі усіх  присутніх очікували діти із «розпочатими» картинами, наповненими надіями та дитячими мріями. Щоб пройти на «локацію» виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, яка мала назву  «Картини дивовижних мрій», гостям потрібно було сказати особливі слова, а саме СЛАВА УКРАЇНІ! і тільки тоді двері відчинилися - ГЕРОЯМ СЛАВА!.

vmms2 

Разом із ведучими усі присутні поринули у подорож стежками творчості аби скласти етнічну карту України, відвідавши Поділля, Галичину, Таврію, Слобожанщину, Гетьманська Україну або Лівобережжя.

На виставці було представлено 100 робіт у 22 техніках та 4 майстер класи такі, як: мальовані квіти, фантазії з нитки, чарівний ґудзик та з Україною в серці.

vmms3

На подвір’ї Будинку культури Полонської міської ради було показано ще два майстер класи. Гуртківці демонстрували  плетіння браслетів з паракоту (браслетів виживання), та нанесення патріотичного макіяжу або тактичного гриму.

У цікавий світ давніх традицій «кривого танцю» запросили гостей, провівши на  перегляд концертної програми. Вона складалась з 21 різножанрового номера.

vmms4

Вокальний жанр, як завжди, потужно, яскраво та неординарно представив вокальний гурт «Співограй», солістка Даша Гуменюк та «Співограйчик»  (керівник Олександр Карнафель), солістка Дарина Баранська (керівник Андрій Вергелес), соліст Артем Гапонюк (керівник Ольга Григорчук) та солістка Дарія Крисюк (керівник Тетяна Приймак).

vmms6

Обряд «Свято Колодія» показали учні опорного закладу освіти Кустовецького ліцею (керівники Лідія Човпун та Ганна Солончук). Разом із вихованцями гуртка «Фольклорне мистецтво» усі поринули у обрядове дійство закликання весни «Весняна феєрія» (керівник Ганна Маринич).

vmms7

Танцювальні колективи демонстрували колектив «Bright life» (керівник Людмила Козирська), колектив «Світанок» (керівник Галина Кучерук) та колектив «Дежавю» (керівник Ірина Матьокіна). Мовою хореографії показали щирий патріотизм, прагнення справедливості та такої бажаної перемоги.

vmms8

Читці у натхненних виступах донесли до слухачів силу духу, величне слово та змусили усіх присутніх в залі замислитись над мріями маленьких сердець. Читали вірші учасники гуртка «Культура мови та спілкування» (керівник Галина Карнафель), Дарина Баранська (керівник Наталія Леончук) та Дарія Михальчук у супроводі акомпанементу Руслани Ковальчук (керівник Вікторія Зеленюк).

vmms9

Театральний жанр переніс присутніх у чарівну країну «Мережину». Вистава була представлена учасниками гуртка «Нове століття» (керівник Лілія Муравська).

Авторську казку керівника гуртка Наталії Михайлик «Правила мінної безпеки від пса Патрона» переконливо та невимушено грали її вихованці, актори лялькового театру «Забава».

По завершенні концерту до учасників та глядачів зі словами вдячності звернулися начальник відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради Віталій Сітарський та директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Михайло Маринюк.

vmms10

Талановиті діти Полонщини вкотре наголосили усім присутнім, аби мрія здійснилася, потрібно зберігати непохитну надію, бути наполегливими та ніколи її не полишати!