Конкурс зібрав шанувальників хорового мистецтва 31 жовтня на сцені Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Виступали хорові колективи, - переможці місцевих та обласного заочного етапу фестивалю.

Журі оцінювало: майстерність виконання, відповідність репертуару виконавським можливостям та віковим особливостям, сценічна культура.

Кожен колектив представляв по два різнохарактерних твори: українська хорова класика, сучасна музика. Усі твори виконувалися мовою оригіналу. Обов’язковою умовою було виконання одного з творів а cappella.

Сьогоднішній конкурс продемонстрував, що

хорове мистецтво виховує у молоді не лише музичну культуру, шанобливе ставлення до духовної спадщини, але й відчуття спільної діяльності. Фестиваль став справжнім для святом юних вокалістів. Хори учасники ІІІ етапу показали високий виконавський рівень, культуру хорового звуку, вишуканість інтерпретацій у різноманітній палітрі класичних та сучасних форм творчості.

Шкода, що не усі територіальні громади підготували свій хоровий колектив.  

Журі одноголосно присудило Гран-Прі фестивалю хоровому колективу «Кавер» закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої творчості» Нетішинської міської територіальної громади, керівник Ольга Дьячина.

Дякуємо хоровим колективам за участь у  фестивалі і бажаємо нових творчих успіхів та перемог! А ми із нетерпінням чекаємо зустрічі з юними хористами не онлайн, а на сцені!

sju2

sju3

sju4

sju5

sju6

sju7

sju8