З 29 березня по 11 квітня 2025 року відбулися всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. В заході взяли участь 65 учасників з 14 регіонів України. Змагання проходили серед двох вікових груп – молодша та старша, у два етапи – теоретичний залік та практична робота.

01 квітня у заочному форматі команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді першою увійшла в атмосферу  змагань – стартувало захопливе протистояння юних талантів у радіоконструюванні

До складу команди увійшли 3 учасника:

Віталій Панчук та Дмитро Бурдило – здобувачі освіти Будинку творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади;

Ростислав Новосад – здобувач освіти Кремінянської філії ОЗ Лісоводський ліцей Городоцької міської ради, який показав один з найкращих результатів у молодшій віковій категорії.

З 27 по 29 березня Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Центром науково-технічної творчості молоді «СФЕРА» Оболонського району м.Києва було проведено перший етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі, БПЛА), (ІV ранг). У заході взяли участь 11 команд.

Честь Хмельниччини захищали: вихованці Волочиського ліцею імені Максима Отінова Волочиської міської ради – Вадим Калинич, Іван Калинич, Олександр Мороз, Святослав Ковальчук, Юрій Фурман, (тренер – Дмитро Цвєтков) та вихованець філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  – Олександр Поважний (тренер – Сергій Кащук) .

В межах змагань юні оператори БПЛА «літали» як у залі, так і на відкритому просторі. Змагалися щодня у 3 польотах в 6 категоріях. Головним завданням пілотів було

В період з листопада по грудень 2024 року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено Всеукраїнську заочну виставку-конкурс із історико-технічного стендового моделювання. Цьогоріч на конкурс подали свої роботи команди з  Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Черкаської областей та м. Києва.

Всього було представлено

05 грудня 2024 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Хмельницьким професійним ліцеєм електроніки було проведено обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.

У конкурсі-змаганні прийняли участь 26 гуртківців з 10 об’єднаних територіальних громад області: Хмельницької, Кам’янець-Подільської, Старокостянтинівської, Шепетівської, Полонської, Городоцької, Красилівської, Деражнянської, Грицівської та Віньковецької. Порівнюючи з минулим роком, показник участі команд у змаганнях збільшився на дві

Впродовж листопада 2024 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувався щорічний обласний заочний конкурс учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання (далі - конкурс).

Захід проводився з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації масштабного моделізму як виду технічної творчості, стимулювання інтелектуального, духовного розвитку дітей та молоді.

У конкурсі взяли участь 13 команд (73 учасники) з Антонінської, Грицівської, Деражнянської, Дунаєвецької, Кам’янець-Подільської, Летичівської, Новоушицької, Славутської, Старокостянтинівської, Старо