З 24 по 30 травня 2022 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн формат). Участь у конкурсі взяло  46 дітей (22 команди), які представляли 18 областей.

zx2

З вітальним словом до учасників звернулися Олена Педоренко, т.в.о. директора Українського державного центру позашкільної освіти, Володимир Дуброва, в.о. директора Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та голова журі, методист Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ольга Козирод.

Честь Хмельниччини захищали вихованці  Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості Білик Андрій та Панютін Артур, які чотири дні  виборювали перемогу і дуже достойно представляли нашу область.

zx3

Високий рівень теоретичних знань та творчу майстерність показав Білик Андрій, здобувши І місце в теоретичному заліку, ІІІ місце -  творчому завданні та ІІІ місце в особистому заліку за  результатами двох конкурсних завдань.

Конструкторські й практичні вміння продемонстрував Панютін Артур,  здобувши три других місця: в конструкторському, в технічному завданнях та в особистому заліку за  результатами двох конкурсних завдань.

У підсумку вихованці  Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості здобули 6 нагород в особистому заліку та ІІІ загальнокомандне місце.

zx4

Вітаємо учасників та досвідченого керівника команди Гуменюк Аліну. Бажаємо не зупинятися на досягнутому! Нехай цей конкурс стане маленьким кроком до великих висот! Вперед, до нових перемог!

zx5

zx6