28 жовтня 2021 року відповідно до плану роботи Школи професійної майстерності відбулося засідання у вигляді ділової гри з елементами тренінгу на тему: «Сучасному вихованцеві – сучасний педагог»

img_20211028_100611

    Мета заходу: сприяти формуванню комунікативних умінь та навичок методичної діяльності, формувати навички ефективної взаємодії та роботи в команді, розвиток творчих здібностей і вміння генерувати ідеї, гнучкості мислення та вміння підійти до ситуації з різних сторін.

    Ділова гра пройшла динамічно та активно.

    Щоб налаштуватися на роботу та створити позитивний настрій учасники виконали вправу «Інтерв’ю» - представляли один одного в позитивному, оптимістичному ключі, який підкреслює цінність кожного педагога для колективу.

    Креативність та вміння генерувати ідеї педагоги продемонстрували, розгадуючи графічні головоломки – друдли.

img_20211028_102657

    У ході виконання вправи «Маркетинговий хід», учасники в групах склали рекламне оголошення про послугу та показали ефективну взаємодію і вміння працювати  в команді.

    Цікавою була вправа «Чарівна лампа», яка змусила педагогів замислитися про ті  зміни, які б вони хотіли бачити в колективі.

    Всі учасники показали свою  креативність, ініціативність та оригінальність, тому що тільки творчий, сучасний педагог сприяє створенню творчого колективу та формує творчу особистість вихованця.

img-b3e669956abbf686e5b954d48d8e4934-v