28 квітня 2022 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися педагогічні читання на тему: «Невмирущий дух боротьби українського народу: Василь Стус, Олекса Тихий, Юрій Литвин». Педагогічні читання присвячені дисидентам-шістдесятникам, які боролися за право на вільну думку, слово, права людини і нації, відстоювали національне питання України. Вони також були поетами, педагогами та правозахисниками. Сьогодні, коли росія прагне знищити нас, як націю і підкорити, особливо важливо пам’ятати борців за незалежність і свободу минулого.

    21 квітня 2021 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися педагогічні читання на тему:  «Спадщина відомих педагогів в освіті сьогодення».

    Педагогічні працівники ознайомились з педагогічними і філософськими поглядами таких видатних педагогів як: Григорій Сковорода, Софія Русова, Януш Корчак, Джон Дьюї, Іван Осадчий, Марія Монтессорі. Педагогічна спадщина цих педагогів-новаторів грандіозна за обсягом і багатством гуманістичного змісту. Їх принципи, ідеї педагогіки надзвичайно актуальні для розвитку сучасної освіти України.