2 листопада 2022 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся тренінг для педагогів на тему: «Профілактика та упередження жорстокого поводження з дітьми під час воєнного стану».

      Метою тренінгу було формування в учасників уміння ідентифікувати ситуації насильства, конфлікту, домашнього насильства, жорстокого поводження, булінгу, необачності щодо дітей, формування навички безконфліктного спілкування та запобігання власним проявам агресії, профілактика емоційного та професійного вигорання в умовах воєнного стану, розвиток здатності до диференціації емоцій, тренування вільного вираження емоцій.

pfl2

       Педагоги виконали практичні завдання: «Міфи і факти про насильство і жорстоке поводження щодо дітей», «Закріплення умінь ідентифікації ситуацій насильницької поведінки», де розвінчали міфи про насильство і жорстоке поводження щодо дітей, а також опрацювали ситуації, в яких ідентифікували насильство, агресивну поведінку, домашнє насильство, жорстоке поводження, булінг, необачність, конфлікт. На завершення тренінгу учасники із задоволенням виконали мімічні етюди: вчилися  вільно виражати свої емоції та релаксувати. Педагоги були активними, жваво обмінювались досвідом роботи. Дякую усім за активність і співпрацю!

pfl3

pfl4