«Створення сучасного освітнього простору в закладі позашкільної освіти в умовах воєнного стану»

     23-24 листопада 2023 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на базі рекреаційного центру «Берег надії» проведено обласний семінар-практикум директорів закладів позашкільної освіти на тему «Створення сучасного освітнього простору в закладі позашкільної освіти в умовах воєнного стану».

       Модератором семінару була Марія Гаєвська, заступник директора з навчально-методичної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

2_n

Учасників заходу привітав Михайло Маринюк директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Михайло Вікторович   звернув увагу на проблеми, досягнення та нові формати роботи у закладі позашкільної освіти.

3_n

У семінарі взяли участь: Валерій Олійник, начальник Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області, який наголосив на важливості йти в ногу з реформами закладам позашкільної освіти та Тетяна Дупляк, начальник відділу позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області. Тетяна Василівна висвітлила надзвичайно актуальне питання «Ділова документація закладу позашкільної освіти: загальні підходи та правила оформлення».

4_n

Оксана Кондратенко, методист інформаційно-методичного відділу Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді розкрила тему «Туризм, краєзнавство та екологічне виховання – важливі засоби формування особистісних якостей молодої людини».

5_n

Олег Мартинюк, старший майстер виробничого навчання Хмельницького професійного ліцею електроніки поділився досвідом реалізації ґрантового проєкту «Стимулювання розвитку новаторської і раціоналізаторської роботи в навчальному закладі, як один із факторів підвищення якості підготовки робітничих кадрів для потреб регіону».

6_n

     Станіслав Ковальський, вчитель фізики, керівник гуртка-методист  Хмельницького ліцею №2 показав надзвичайно креативну роботу з дітьми на гуртку «Робототехніка» -  «STEM-проєкти з використанням конструктора Lego Wedo 2.0.»

7_n

Директори закладів позашкільної освіти обмінювались досвідом роботи у непрості часи воєнного часу.

Олександр Ткачук, директор Кам’янець – Подільського Центру дитячої та юнацької творчості поділився досвідом управлінської діяльності в період воєнного стану.

8_n

Питання національно – патріотичного виховання в закладі позашкільної освіти висвітлили: Олексій Сеник, директор Летичівського Центру творчості дітей та юнацтва та Людмила Коваль, директор Віньковецького Будинку дитячої та юнацької творчості.

404889861_5653180698140490_873508869524666952_n-1

 Семінар завершився патріотичним педагогічним квестом «Стежками неповторної України», проведений Марією Гаєвською, заступником директора з навчально-методичної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Учасники успішно впоралися зі всіма завданнями на локаціях: продемонстрували знання українських пісень, танців, загадок, географії України. Педагоги переконалися, що наша Україна – дійсно неповторна і багата на таланти держава.

img-ba001f199165e7fffdaa7f4afbd01d9c-v

Щиро дякуємо усім учасникам семінару за активність та схвальні відгуки! Віримо у ЗСУ та нашу перемогу над ворогом!