З 01 по 31 березня 2022 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний дистанційний конкурс проєктів «ЕнштейніУС» (далі - конкурс). Конкурс проводиться з метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, залучення її до експериментально-дослідницької роботи, поглибленого вивчення фізики та природних явищ, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу.

    Конкурс проводиться у двох вікових категоріях:

-здобувачі освіти 7-8 класів у номінації «Секрети знайомих предметів»;

-здобувачі освіти 9-10 класів у номінації «Фізика навколо нас».

    Здобувачі освіти представляють відео фрагментів проведеного фізичного експерименту та його опис.

Конкурс складається з двох етапів:

        І етап – відбірковий (заочний);

        ІІ етап – дистанційний (онлайн захист проєкту).

    Для участі в конкурсі необхідно до 16 березня 2022 року заповнити реєстраційну електронну форму за посиланням: https://forms.gle/U3qK3AEXsfCqafuZA

    З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, розкриття її здібностей, формування в учнів інтересу до вивчення економіки та математики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково - технічної творчості учнівської молоді з 01 по 30 листопада 2021 року буде проведено обласний конкурс з математики та економіки.

    Учасниками Конкурсу можуть бути здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

    Для участі у Конкурсі необхідно до 17 листопада 2021 року надіслати заявку, згідно з додатком та статтю на адресу: Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вул. Проскурівська, 83,                    м. Хмельницький, 29001.

 

    З метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 до 30 жовтня 2021 року буде проведено обласний заочний конкурс з журналістики «Я – журналіст».

    Положення про Конкурс та розпорядчі документи щодо проведення обласного заочного конкурсу з журналістики «Я - журналіст» розміщенні на сайті  http://www.hoctm.km.ua.

    З 01 по 31 жовтня 2021 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний конкурс з інформатики (далі - Конкурс).

    Конкурс проводиться з метою підвищення інтересу учнівської молоді до вивчення інформатики та інформаційних технологій, якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти, пошуку та створення умов для підтримки талановитої молоді, підготовки майбутньої наукової зміни, проводить обласний конкурс з інформатики.

    З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення географії, залучення учнів середнього шкільного віку до проєктної та науково-дослідницької діяльності, формування в них почуття любові до рідного краю відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 30 вересня 2021 року буде проведено обласний заочний конкурс знавців географії.