З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, розкриття її здібностей, формування в учнів інтересу до вивчення економіки та математики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково - технічної творчості учнівської молоді з 01 по 30 листопада 2021 року буде проведено обласний конкурс з математики та економіки.

    Учасниками Конкурсу можуть бути здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

    Для участі у Конкурсі необхідно до 17 листопада 2021 року надіслати заявку, згідно з додатком та статтю на адресу: Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вул. Проскурівська, 83,                    м. Хмельницький, 29001.

 

    З метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 до 30 жовтня 2021 року буде проведено обласний заочний конкурс з журналістики «Я – журналіст».

    Положення про Конкурс та розпорядчі документи щодо проведення обласного заочного конкурсу з журналістики «Я - журналіст» розміщенні на сайті  http://www.hoctm.km.ua.

    З 01 по 31 жовтня 2021 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний конкурс з інформатики (далі - Конкурс).

    Конкурс проводиться з метою підвищення інтересу учнівської молоді до вивчення інформатики та інформаційних технологій, якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти, пошуку та створення умов для підтримки талановитої молоді, підготовки майбутньої наукової зміни, проводить обласний конкурс з інформатики.

    З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення географії, залучення учнів середнього шкільного віку до проєктної та науково-дослідницької діяльності, формування в них почуття любові до рідного краю відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 30 вересня 2021 року буде проведено обласний заочний конкурс знавців географії.

    З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для науково-дослідницької діяльності відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 30 вересня 2021 року буде проведено І етап ХІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

    У Конкурсі беруть участь учні 8-11 класів закладів загальної середньої та вихованці позашкільної освіти.

    Конкурс відбудеться у таких номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

    Для участі у Конкурсі необхідно 24 вересня 2021 року подати за адресою: 29001, м. Хмельницький, вул. Проскурівська,83, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» (прислані поштою чи передані особисто) наступні матеріали:

  - заявку на участь;

  - науково-дослідницький проєкт на паперових та електронних носіях;

 - тези науково-дослідницького проєкту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях.